320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Said oma pildi kosmosest, nüüd näita sama lameda maa kohta, oh wait...
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      Said oma pildi kosmosest, nüüd näita sama lameda maa kohta, oh wait...
      Computer-generated imagery (CGI for short) is the application of computer graphics to create or contribute to images in art, printed media, video games, films, television programs, shorts, commercials, videos, and simulators. The visual scenes may be dynamic or static, and may be two-dimensional (2D), though the term "CGI" is most commonly used to refer to 3D computer graphics used for creating scenes or special effects in films and television.

      oh wait...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        lullz

        Kommentaar


          Kui maa on lame kas siis päike ja kuu on ka lamedad?

          Kommentaar


            count, ma igaks juhuks küsin, et mis eesmärki see vandenõu kandma peaks?

            Kommentaar


              Count, milline fooliummüts kõige paremini NSA ja Rõivase pealtkuulamist blokib? Kas läikiv pool sees või väljas?

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Computer-generated imagery (CGI for short) is the application of computer graphics to create or contribute to images in art, printed media, video games, films, television programs, shorts, commercials, videos, and simulators. The visual scenes may be dynamic or static, and may be two-dimensional (2D), though the term "CGI" is most commonly used to refer to 3D computer graphics used for creating scenes or special effects in films and television.

                oh wait...
                Dear lord...
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Count, milline fooliummüts kõige paremini NSA ja Rõivase pealtkuulamist blokib? Kas läikiv pool sees või väljas?
                  Kahjuks ei bloki ei ühte ega teistpidi.

                  Tin Foil Hats Actually Make it Easier for the Government to Track Your Thoughts

                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  count, ma igaks juhuks küsin, et mis eesmärki see vandenõu kandma peaks?


                  Algselt postitas Planche Vaata postitust
                  Kui maa on lame kas siis päike ja kuu on ka lamedad?
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    count, ma igaks juhuks küsin, et mis eesmärki see vandenõu kandma peaks?
                    count, vasta sellele ka

                    e,
                    ei rahulda see vastus, räägi ikka enda sõnadega mitte ära postita pilte
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      count, ma igaks juhuks küsin, et mis eesmärki see vandenõu kandma peaks?
                      Algselt postitas count Vaata postitust

                      kui meile valetab mainstream media, kes siis Christopher Columbusele valetas? Või tema oligi see kurja juur?

                      btw vastus küsimusele, et mis eesmärki täidab rahvale maakera kuju kohta valetamine täidab, jäi saamata. Ma oskan ainsana välja tuua, et rotchildide dünastia saab suguvõsakokkutulekutel pööbli üle naerda. aga veel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        kui meile valetab mainstream media, kes siis Christopher Columbusele valetas? Või tema oligi see kurja juur?

                        btw vastus küsimusele, et mis eesmärki täidab rahvale maakera kuju kohta valetamine täidab, jäi saamata. Ma oskan ainsana välja tuua, et rotchildide dünastia saab suguvõsakokkutulekutel pööbli üle naerda. aga veel?
                        Tema mõeldi välja kurjade kirikuisade ja juutide poolt. Miks te üldse vaevute countiga antud teemal jaurama? kogu see teema on ju ilmselge troll.

                        Kommentaar


                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                              Maitse asi, aga mina isiklikult soovitaks kohalikule elanikule stardipakiks seda.

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Maitse asi, aga mina isiklikult soovitaks kohalikule elanikule stardipakiks seda teemat

                                Oh, kui sa taustu teaksid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X