320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid rõõmsaks teeb ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Ma pole kindel kas sa mõtled seda päriselt või sind huvitabki mida inimesed sinu maailmavaadetest arvavad.
    Üldiselt ma väga siin oma maailmavaateid ei levita, polegi seda eriti teinud ehk. Üleüldiselt ka ma kuskil enda maailmavaateid ei kuuluta ei näe sellel erilist mõtet. Tofoa sooloteemas vahepeal klähvisin küll, aga seda ka selle tagamõttega et pepupoisse haukuma ajada ja sellega ka see asi piirdub. Ja üleüldiselt kuidas minu eelmine postitus üldsegi enda maailmavaadete edastamisega seostub. Kui sa sealt midagi välja lugesid siis see narkootikum mida sa eile tarvitasid annab ehk siiamaani tunda.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Ja selle teema ma tegin ja selle pärast, et mu soccerneti-cred tõuseks
      Ei tõusnud.

      Kommentaar


        #18
        Felipe - sinu jutust jäi mulje nagu ma oleks selle teema teinud, et teistele meeldida kuna arvatakse, et ma olen hull oma maailmavaate pärast. Sellest järeldasin, et sind see kotib mida sinust arvatakse. Kui ma tahaks teistele meeldida siin siis ma ei oleks oma arvamusi vandenõu teemas avaldanud, sest ega ma mingit teistsugust reaktsiooni inimestelt ei oodanud.

        ericbana - kotib.

        Kommentaar


          #19
          ManU kaotus

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Felipe - sinu jutust jäi mulje nagu ma oleks selle teema teinud, et teistele meeldida kuna arvatakse, et ma olen hull oma maailmavaate pärast. Sellest järeldasin, et sind see kotib mida sinust arvatakse.
            Nii palju ja vähe, kui ma olen siin elus elanud olen aru saanud, et ainult väga väheste inimeste arvamus on oluline ja nende teatud inimeste jaoks ja nimel tuleb ka pingutada. Ülejäänud hall mass- pohhuidõm.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Nii palju ja vähe, kui ma olen siin elus elanud olen aru saanud, et ainult väga väheste inimeste arvamus on oluline ja nende teatud inimeste jaoks ja nimel tuleb ka pingutada. Ülejäänud hall mass- pohhuidõm.
              Kuldsed sõnad. Inimesed, kes tahavad kõigile meeldida, ei meeldi kokkuvõttes kellelegi.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #22
                Väga hästi öeldud. Nii ongi. Kõigile ei saa nii kui nii meeldida ning mida varem inimene seda aktsepteerib, seda lihtsam on tal elada.

                Kommentaar


                  #23
                  Mis mind rõõmsaks teeb? See kui ManU kaotab.

                  Kommentaar


                    #24
                    Veel teeb rõõmsaks see, kui saad raske töö tehtud.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      #25
                      Kui teemasse tulla, siis koondise head esitused toovad alati rõõmu. Eriti tore oli nt sügisel võit Sloveenia vastu. Hea tuju oli mitu päeva.

                      Kommentaar


                        #26
                        Enda lapse naeratus kui hommikul ärkan või töölt tulen või tegelikult mis iganes ajal

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Enda lapse naeratus kui ta /../ töölt tuleb.
                          Pmst ma muidugi lapstööjõu kasutamist tänapäeva ühiskonnas heaks ei kiida, aga seni kuni ta naeratades töölt tuleb, siis vast pole väga hullu.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Pmst ma muidugi lapstööjõu kasutamist tänapäeva ühiskonnas heaks ei kiida, aga seni kuni ta naeratades töölt tuleb, siis vast pole väga hullu.
                            irw, krt ei tasu väsinud peaga postitada

                            Kommentaar


                              #29
                              Hea nali.


                              ja
                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Alkohol

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Siis kui saad katkiselt kõvakettalt oma kallid failid kätte.
                                "Tõesti, Laaneoru kodust leiti “mõned” videod. Läbiotsimise käigus leidsid ja võtsid uurijad ära magamistoa akna juurest leitud musta lauaarvuti Carmen ekstra ning kirjutuslaua sahtlis olnud kaks mälupulka. Lisaks leidsid uurijad ka neli hõbedast värvi Verbatim DVD plaati, mis samuti konfiskeeriti. Arvuti sai muusik hiljem tagasi, ent kõvaketas läks hävitamisele."

                                Kõvaketas läks hävitamisele, aga said ikkagi näpud külge oma failidele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X