320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaine märts.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ei lõhna just eriti fair trade järgi.
    Kui kakaod ei kasutata, siis on just eriti "fair".
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Neid "veebruaris ei joo" ja "märtsis ei joo" jne liikumisi on suht palju juba. Kas on olemas ka vastupidiseid liikumisi a la "Tõmbame selle kevade käima- sellel nädalal panen iga päev tilka" vms?
      Jaanipäev, volber, jõulud, uus-aasta, õlletropper, õllesummer, folk, Nimeta pubi, neljapäevane viktoriin.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jaanipäev, volber, jõulud, uus-aasta, õlletropper, õllesummer, folk, Nimeta pubi, neljapäevane viktoriin.
        + esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev, pühapäev.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #19
          Jätsin jaanuari alguses suitsu maha ja söögiga on koledal kombel lappama läinud. Hiljaaegu ilmade paranedes alustasin paar korda nädalas selliseid 5-7 kildiseid jooksuotsi, et vähegi jonksus hoida asju. Tegu pole küll uueaastalubadustega, aga nüüd kui üks mõte teoks sai, siis on teine -kaalunumber kahekohaliseks, milleni 6 kopikatega minna- on ohtu sattunud #fatpeopleproblems
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            #20
            #firstworldproblems
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              #firstworldproblems
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #22

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas shefield
                  I am Cube-Machine.
                  20nes päev ilma alkoholita.
                  Mul 50. Üsna hea on olla.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mul 50. Üsna hea on olla.
                    Mul saab varsti 24 tundi, vaikselt hakkab parem.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas shefield
                      I am Cube-Machine.
                      20nes päev ilma alkoholita.
                      Neid 26 päeva peavad paljud jalgpallurid parimaks ajaks oma elus ning tegu on päris sagedase tegevusega jalgpallurite seas. Üle maailma tegeleb sellega sadu organisatsioone. Selle probleemi küüsis vaevles Randi Marsh.* **

                      *Küsimus pole minu välja mõeldud. Au kuulub Illegaardi jalgpalliviktoriini korraldajatele
                      ** Tofoa paranda sõnastust kui mäletad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul 50. Üsna hea on olla.
                        Kõik, kes aastaid suitsetanud ja vähemalt pakk päevas on mingil ajal teinud siis maha jätavad või üritavad jätta, loevad samamoodi päevi. Tegu on ikka päris tõsise sõltuvusega alkoholist või ei?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                          Kõik, kes aastaid suitsetanud ja vähemalt pakk päevas on mingil ajal teinud siis maha jätavad või üritavad jätta, loevad samamoodi päevi. Tegu on ikka päris tõsise sõltuvusega alkoholist või ei?
                          Ei, noh, ega ma ei loe konkreetselt, aga kui herr Seinfeld ütles 20, siis hakkasin mõtlema, et kui viimati sai Schalke kodumängul õlut joodud, et palju endal täis tuleb.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                            Kõik, kes aastaid suitsetanud ja vähemalt pakk päevas on mingil ajal teinud siis maha jätavad või üritavad jätta, loevad samamoodi päevi. Tegu on ikka päris tõsise sõltuvusega alkoholist või ei?
                            See pigem pole sõltuvus alkoholist, vaid ühiskonna normidest.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #29
                              Mina ei ole 2 aastat kanget alkoholi joonud! Where's my cookie?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Neid 26 päeva peavad paljud jalgpallurid parimaks ajaks oma elus ning tegu on päris sagedase tegevusega jalgpallurite seas. Üle maailma tegeleb sellega sadu organisatsioone. Selle probleemi küüsis vaevles Randi Marsh.* **

                                *Küsimus pole minu välja mõeldud. Au kuulub Illegaardi jalgpalliviktoriini korraldajatele
                                ** Tofoa paranda sõnastust kui mäletad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X