320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võimalik, et jõin viimati õlut siis, kui eelmine kord sai seda üritust tehtud. Minu mälu järgi kuidagi tervisele halvasti ei mõjunud. Kui sul kohti jätkub võid mind sisse arvestada reedel.

    Kommentaar


      Algselt postitas janiion Vaata postitust
      Võimalik, et jõin viimati õlut siis, kui eelmine kord sai seda üritust tehtud. Minu mälu järgi kuidagi tervisele halvasti ei mõjunud. Kui sul kohti jätkub võid mind sisse arvestada reedel.
      Ma just mõni sekund tagasi bronnisin DUBLINERIS laua 4-5 inimesele. Reedel, Kell 19.00 olete siis oodatud. Ise tulen ehk 10-15 min varem ja üritan kõiges veenduda. Panin neile südamele, et telekas oleks ka enam-vähem nähtav (noh ikkagi klubivutt käib ka ja nii). Aga eks see pole kõige olulisem.

      Aga need, kes veel liituda soovivad, ärge kartke, andke julgelt teada ja küll kõik tahtjad mahuvad. Laud on borneeritud minu eesnimele.

      Need, kes mu eesnime ei tea (ehk siis need, kes pole kunagi SBT sissemakset teinud), võite privas üle küsida.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Miks Kalevi händi nii suur on Tartu vastu juba +13 ja suureneb, kas keegi täna ei mängi mida lai avalikus ei tea?

        Kommentaar


          Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
          Miks Kalevi händi nii suur on Tartu vastu juba +13 ja suureneb, kas keegi täna ei mängi mida lai avalikus ei tea?
          See on päris kahtlane liikumine jah (14,5 juba), mis eeldaks a.la Bamba puudumist. Ma ise hindasin ausaks liiniks 5,5-6,5. TLÜ on üks väheseid meeskondi, kelle vastu Tartul korvi all erilist ülekaalu pole, kuigi avamängus valitseti ka TLÜ vastu lauda, aga üldises plaanis ei tohiks normaalolukorras Tartu ülekaal nii võimas küll olla.

          Kommentaar


            okei +19 juba päris kino

            Kommentaar


              päris noorte satsiga läheb peale v

              Kommentaar


                Nüüd juba 19. TLÜ-l ei mängi keegi või see on fix.

                Kommentaar


                  Aga ikkagi seal on niipalju kvaliteeti ja isegi ilma Bambata on sats väga ühtlane ja mängib hästi see ei ole vana rock vaid selle aasta rock ja 5 mänguline võiduseeria + tase iga händi +10 on minu arust suur väärtus seda enam 19 händi

                  Kommentaar


                    Ei soovita seda mängu puutuda.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Selle mänguga kas teenid sitaks või kaotad sitaks.

                      Kommentaar


                        Läkski nagu handicapi tõus ennustas.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          uskumatult kole vend tundub pooltel mängust osa võtnud vendadel olid endal betid pandud kas punktid over või händi vms aga +20 händi toitis uskumatult tundus et tuleb suurem pakk siis +8 siis +23 nu ebareaalne

                          Kommentaar


                            kole mäng mitte vend st.

                            Kommentaar


                              Sarnane stsenaarium oli hooaja esimeses m2ngus Kalevi ja Rapla vahel. Kalev oli enne m2ngu favoriit, m2ngu alguses juba selge autsaider ja muidu v6rdses m2ngus s66deti teisel veerandil lihtsalt 10 korda pall vastastastele k2tte.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Sarnane stsenaarium oli hooaja esimeses m2ngus Kalevi ja Rapla vahel. Kalev oli enne m2ngu favoriit, m2ngu alguses juba selge autsaider ja muidu v6rdses m2ngus s66deti teisel veerandil lihtsalt 10 korda pall vastastastele k2tte.
                                Jah, nõustun sinuga. Täna oli eriti essal poolajal samamoodi, ainult Tartu pani üsna palju mööda ka. Poolajaks oleks võinud juba +25 olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X