320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Sarnane stsenaarium oli hooaja esimeses m2ngus Kalevi ja Rapla vahel. Kalev oli enne m2ngu favoriit, m2ngu alguses juba selge autsaider ja muidu v6rdses m2ngus s66deti teisel veerandil lihtsalt 10 korda pall vastastastele k2tte.
    Oled suure tõenäosusega õigel teel...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Eks ta ole jah. Mõne venna tegutsemine oli kohati küll väga küsitav. Samas teades, mis tase meie korvpallis on, siis sellised täieliku ajusurnu lahendused on üsna tavapärased, kus ilma pressita ei suudeta 8 sekundiga palli üle tuua.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Ja teemalõpetuseks üks mu oktoobrikuine postitus...

        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Väga huvitavad viimase hetke liikumised, väga huvitavatelt inimestelt...


        Mis ma tahan öelda, et Kas Kalev on rõvedalt üle haibitud või tasub neist see hooaeg eemale hoida või mõlemat korraga...
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Saage tegutsemine platsil ei tohiks ilmselt samuti kaheti m6istetav olla.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ma just mõni sekund tagasi bronnisin DUBLINERIS laua 4-5 inimesele. Reedel, Kell 19.00 olete siis oodatud. Ise tulen ehk 10-15 min varem ja üritan kõiges veenduda. Panin neile südamele, et telekas oleks ka enam-vähem nähtav (noh ikkagi klubivutt käib ka ja nii). Aga eks see pole kõige olulisem.

            Aga need, kes veel liituda soovivad, ärge kartke, andke julgelt teada ja küll kõik tahtjad mahuvad. Laud on borneeritud minu eesnimele.

            Need, kes mu eesnime ei tea (ehk siis need, kes pole kunagi SBT sissemakset teinud), võite privas üle küsida.
            Sorri, aga teist korda järjest pean ma olema see tolgus, kes viimasel hetkel alt ära hüppab. Mitteilmumise koef on hetkel umbes 1,05.

            Kommentaar


              Kontaveit - Kanepi mõtted

              Olen suht kindel, et see on kergelt fixed ja 3 setti on rohkem kui tõenäoline. Koef 2.0
              Oleks natukene imelik kui raha maksnud inimesed näeksid halvimal juhul 6:2 6:1 mängu.
              Coolbet annab veel 2:1 võiduks mõlemale poole 4.3 koefitsendi. Mis isegi parem kui 3 setti, ehk 2.3 koef.
              Over 22,5 1.75
              Teisi kontoreid pole veel uurinud

              Kommentaar


                Kui ma ise korraldaks seda, siis laseks neil mängida nii, et 1:1 tuleks kindlalt ja las panevad 3nda seti võidu peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                  Kontaveit - Kanepi mõtted

                  Olen suht kindel, et see on kergelt fixed ja 3 setti on rohkem kui tõenäoline. Koef 2.0
                  Oleks natukene imelik kui raha maksnud inimesed näeksid halvimal juhul 6:2 6:1 mängu.
                  Coolbet annab veel 2:1 võiduks mõlemale poole 4.3 koefitsendi. Mis isegi parem kui 3 setti, ehk 2.3 koef.
                  Over 22,5 1.75
                  Teisi kontoreid pole veel uurinud
                  Teen konkurendile reklaami.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Homme on Argentina liigas Defensa y Justicia - Lanus. Vihjeks võib nii palju öelda, et kolmapäeval on Lanusel Brasiilias Copa Libertadorese finaali esimene mäng.

                    Kommentaar


                      Ja pühapäeval mängib teine finalist Gremio Brasiilia liigas võõrsil Santosega. Seal on meister ka juba selgunud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Ligue 1

                        18.11.2017
                        21:00 Toulouse - Metz
                        1 @ 1,84

                        Panus: 10 ühikut
                        Potentsiaalne võit: 18.40


                        Kontor: Betsafe
                        Metz võtab mängib 60 minutit vähemuses ning Toulouse ei suuda ära lüüa.. Käärlöögid latti, 5m pealt täiesti vabana värava keskelt väravavahile pikki larfi

                        Lõpptulem 0:0

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Homme on Argentina liigas Defensa y Justicia - Lanus. Vihjeks võib nii palju öelda, et kolmapäeval on Lanusel Brasiilias Copa Libertadorese finaali esimene mäng.
                          Rahulik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lauriisimo Vaata postitust
                            Nba
                            Memphis vs houston
                            Harden over 30.0@1.91(coolbet).
                            Panus:35(all in)


                            MEMPHIS, Tenn. (AP) James Harden scored 29 points, Clint Capela had 17 points and 13 rebounds and the Houston Rockets beat the Memphis Grizzlies 105-83 on Saturday night. Houston guard Chris Paul added 17 points and six assists in his second game since returning from a left knee injury. Paul and Harden combined for 10-of-19 […]

                            Kommentaar


                              Fekiri väravaküsimus oli küll alatu. Aga noh vedas neil, kes "ei" vastasid.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Tunni aja pärast Boca - Racing.

                                Kodumeeskond võidab väravat sisse laskmata - Jah @ 2.48

                                Boca on 8 mänguga löönud 21 väravat ja sisse lasknud 2. Racingu näitajad on 8 ja 9.

                                Lisaks jääb Racingu poolelt viimasel hetkel kõrvale Lisandro Lopez.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X