320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaua see trall üldse käinud on selle eesti lehe ümber on juba, mingi aasta?

    Kommentaar


      Viimati vist võtsin triost, nüüd betsafe, raha välja mais või juunis, tuli ühe päevaga üle. Teisipäeval peale meistrite liigat võtsin jälle raha välja, kolmapäeval kell 12 tuli meil, et kanne on teele läinud, kas see asi võibki nii kaua venida? Täna pole veel igastahes üle tulnud. varem on ikka alati 1-2 päevaga üle tulnud. Pigem vist on veninud selle pärast, et kontor ei ole makset veel ära teinud. Praegu selles probleemi pole. Kuidas need tööpäevad arvesse lähevad, et kui kolmapäev kell 12 tehti, siis see läheb juba ka 1. tööpäevana arvesse? Sellisel juhul siis oleks täna alles 4 tööpäev ja ma ei peaks veel muretsema?

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Viimati vist võtsin triost, nüüd betsafe, raha välja mais või juunis, tuli ühe päevaga üle. Teisipäeval peale meistrite liigat võtsin jälle raha välja, kolmapäeval kell 12 tuli meil, et kanne on teele läinud, kas see asi võibki nii kaua venida? Täna pole veel igastahes üle tulnud. varem on ikka alati 1-2 päevaga üle tulnud. Pigem vist on veninud selle pärast, et kontor ei ole makset veel ära teinud. Praegu selles probleemi pole. Kuidas need tööpäevad arvesse lähevad, et kui kolmapäev kell 12 tehti, siis see läheb juba ka 1. tööpäevana arvesse? Sellisel juhul siis oleks täna alles 4 tööpäev ja ma ei peaks veel muretsema?
        Kui viimati võtsid Triost siis võimalik, et tahavad sult uuesti aadressi ja isiku tõestust saada kui raha välja kannad (minult tahtsid). Samas minu arust seal see live chat toimib väga hästi ja lahendavad reeglina kiirelt ära kui miski probleem, et soovitan ühendust võtta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
          Kui viimati võtsid Triost siis võimalik, et tahavad sult uuesti aadressi ja isiku tõestust saada kui raha välja kannad (minult tahtsid). Samas minu arust seal see live chat toimib väga hästi ja lahendavad reeglina kiirelt ära kui miski probleem, et soovitan ühendust võtta.
          Endal oli sama jama Pafiga. Võtsin klienditoega ühendust ja öeldi, et isikutuvastus uuesti teha.

          Kommentaar


            Võtsin täna ühendust, trio tegi juba kolmapäeva hommikul ülekande ära, ehk asi pole nendes.

            Kommentaar


              Eika natuke inspireeris, tavaliselt on Hispaania liiga mu lemmik, aga huvi pärast vaataks see voor Saksa mänge ja kirjutaks mõtteid. Mõnele mängule panen raha, aga nagu Mazz ütles, siisi kasumit teenida igale mängule panustades on raske. Koefe vaatan marathonbetist. Alguses mõtlesin igast mängust miskit kirjutada, aga kui koefil pole väärtust siis las need mõtted ka jäävad ja roovisin leida sellised keofid, et kui mu pihtasaamsie protsent on nt 50 siis ei tule suurt miinust.

              1. HSV - Borussia

              Borussia -1,5 on 2.20 kandis. Kuigi HSV alustas hooaega hästi, siis viimased kaks mängu on saadud 2-0 pähe. Juhtuma hakkab sellinne asi, et Borussia paneb räige surve peale, nagu ka Leipzig seda HSV vastu tegi.

              Kas Borussia rünne on piisavalt hea, et lüüa vähemalt 2 väravat? Muidugi on. Samal ajal Borussia kaitse on koduliigas olnud imeline, endiselt pole keegi neile veel väravat löönud. HSV rünne ei ole piisavalt hea, et mänguliselt väravat lüüa, kuid kui nad kuidagi suudavad lüüa ühe, suudab sama suure tõenäosusega Borussia lüüa 3.

              Statistiliselt peaks see panus võitma, ettevaatlikuks teeb ajalugu, nädala keskel juhtub üllatusi rohkem. Lisame siia ka Bartra vigastuse.

              Kokkuvõtets minu jaoks on plusse rohkem kui miinuseid.

              Ehk siis Borussia -1,5 koefiga 2.19 ja kui järsku julgus kaduma peaks, siis -1,25 koefiga 1.93 on ka mõistlik hetkel.


              2. Mainz - Hoffenheim

              Hoffenheim 2,77 või nende AH 0 2,02 on liiga head, et mitte proovida.

              Mainz on teinud seni ühe hea mängu kui kodus võideti Leverkusenit. Üldiselt on mängitud halvasti ja väravate löömisega on oldud hädas. Hoffenheim suudab lüüa väravaid iga meeskonna vastu, pigem on küsimärk nende kaitses.

              Mainzi valikuteks tipuründes on sellised tegelased, nagu Muto ja Quaison, mõlemad tunduvad sellised 5 väravat hooaja peale mehed.

              Mainz võib lüüa värava, aga hetkel on nende rünne ikkagi hambutu, samal ajal ise pole nad oma väravat puhtana hoidnud, Hoffe rünne on hea ja Mainzi suguse meeskonna vastu peaks väravavõimalusi tulema piisavalt.

              Seega halvimal juhul näen seda kohtumist lõppemas viigiliselt. Seega minu valik on Hoffe AH 0 2,02 koefiga.


              3. Augsburg - Leipzig

              Eelmine aasta oli Augsburgi rünne väga hambutu, hetkel on seevastu nelja mänguga löödud 7 väravat, Finnbogason on löönud juba neli väravat, rohkem kui eelmine hooaeg kokku oma 13 mänguga. Leipzigil väravate löömisega probleeme pole, küll aga Keita ei mängi täna ja Augsburg peaks saama palli kergemini ohtlikesse tsoonidesse.

              Minu valik on üle 2,5 värava ja koefiks 1,88.


              4. Köln - Eintracht

              Köln on saanud kõik mängud pähe, viimati 0-5 Borussialt. Kus veel esimesed punktid teenida kui mitte kodus ja Eintrachti vastu?

              Peale sellist hävitavat kaotust on vaja häbi maha pesta, kodus on selleks eriti hea hetk, et tõestada, et meeskond pole nii sitt kui tabeliseis näitab.

              Ehk siis kõige riskim panus, aga ma usun, et lõpuks võetakse need punktid ära. Köln AH 0 on 2.13.

              Kommentaar


                Homseks hoiaks silma peal Porto r25/7 ja laupäevaks on Velez-Boca mängus Boca võit 1.80 kandis.

                Velez on küll korralikult hooaega alustanud, aga Bocal on hetkel Lõuna-Ameerika parim keskväli ning rünnak ja peaksid sealt mängust oma võtma. Kõik alla võidu oleks läbikukkumine.

                Kommentaar


                  Lisaks tasub homme silma peal hoida Bayern Münheni corner before 8/9 minutes liinidel.

                  Kommentaar


                    Saksa nädalakeskse voor jäi siis enamvähem nulli. Nädalavahetusel on palju huvitavat. Esmapilgul paistavad mõned mängud veidi eredamalt silma.

                    Lille - Monaco

                    Lille on oma nime tõttu ülehinnatud, üldiselt kui mängib kohutavalt sitt meeskond ja maailma top 10 tiim, siis ei ole selle top meeskonna koef nii kõrge.

                    Marathonbetis hetkel on Monaco võidu koef 1.79. Ma ei kujuta isegi ette kuidas Monaco praeguses seisus saab nii halvasti mängida, et mitte võita seda kohtumist.

                    Ma ei kujuta ette kuidas Lille üldse kedagi võidab praegu, seis on väga segane ja Bielsal ei tohiks pikka pidu olla. Bielsa läks oma noortele toetumisega liiale ja kogemusest loobumine oli ilmselgelt viga.


                    Hoffenheim - Schalke

                    Hoffe on võimas kodutiim ja ikka kaotuseta, Schalke on nii ja naa, vahel harva üllatavad. Ehk Hoffe võit 2.26 on magus, üle 2,5 värava on 1.83 ja Hoffe võit ja üle 2,5 kõvasti üle 3.

                    Minu lemmik on Hoffenheimi võit või viik ja üle 2,5 värava koefiga 2,59.


                    Mainz - Hertha

                    Hertha +0,5 1.70 kandis on isutav

                    Mainz on ebastabiilne, Hertha on klassivõrra parem tiim. Vähemalt viigi peaks nad välja sebima.


                    Alaves - Real Madrid

                    Real -2,5 ja 2,22. Real on kerges kriisis ja see kohtumine oleks ideaalne aeg tõestamaks oma tegelikku taset, liiga kõige kehvem tiim ei tohiks Realile vastupanu osutada, eriti kui Real peaks olema motiveeritud. Mitte lihtsalt võit vaid purustustöö võiks nende eesmärk olla.


                    Malaga - Bilbao

                    Kas Alavesega punase laterna rollis olev Malaga suudab esimesed punktid teenida? Bilbao ah0 ja koefiga 1,85 on ilus. Kaotust ei usu.

                    Kommentaar


                      Bayern corner before 9 on kotis igaljuhul

                      Kommentaar


                        Porto r25

                        Kommentaar


                          Unibeti spordiennustuses 12 sündmusest koosneva mitmikpanuse teinud Eesti mängija on vaid ühe sammu kaugusel 230 906-eurosest hiigelvõidust!



                          Kas keegi siit? Edu talle igal juhul
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Hea reklaam nii kõrgete koefitsientide peale suurte summade panustamiseks. Kui see tõepoolest kellegi ticket peaks olema, siis loodame et võidab.

                            Kommentaar


                              kui see uudis nüüd delfis jt meediaväljaannetes ka avaldatakse, siis on ilmselt tegu kavala promoga a la "näed, pane 300 sisse ja võid võita 200k!", tule rega ja panusta!! huvitav oleks teada, kuidas see info jokker.ee-ni jõudis..so far, I'd call it bullshit

                              Kommentaar


                                Alaves vs Real Madrid BTTS NO koef 1.83 tundub ikka väga väga ahvatlev. See koef betsafe'i oma, 1xBet'is lausa 1.98.
                                Kuigi Real on viimastes mängudes libastunud siis vaevalt, et meeskond, mis pole see hooaeg veel liigas kordagi skoorinud, nüüd Real Madridi vastu skoorib. Või mis teised arvavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X