320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    karl54, kui sa muidu panustad, siis ka alati kombodena? Lihtsalt huvi pärast küsin.
    Pluss minu grupis on kaks väga stabiilset panustajat, kelle pihta saamise protsent on parem kui mul, lisaks veel väga kannatlikud, kes ootavad oma hetke. Kombod on sellinne risk, et ennast endast paremate panustajate vastu konkurentsis hoida. Mõnikord õigustab, mõnikord mitte. Romario nt ootabki, et lahmijad välja kukuks, võibolla ei peagi grupifaasis panustama.

    Kommentaar


      Tegelt see on naljakas, kui erinevalt alagrupid kulgevad. Iseenesest RK154 valis endale hea seltskonna.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Päris uskumatu, kuidas see turniir lihtsalt ei suudeta mänguolukordadest ära lüüa või kui lüüakse, siis on see väravavahi/kaitsja kala või OG. Suured ei suuda bussi lahti muukida ja on ise ka haavatavad, väga põnevaks läheb kogu see turniir ja võitjat on küll võimatu ennustada.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Pluss minu grupis on kaks väga stabiilset panustajat, kelle pihta saamise protsent on parem kui mul, lisaks veel väga kannatlikud, kes ootavad oma hetke. Kombod on sellinne risk, et ennast endast paremate panustajate vastu konkurentsis hoida. Mõnikord õigustab, mõnikord mitte. Romario nt ootabki, et lahmijad välja kukuks, võibolla ei peagi grupifaasis panustama.
          Eks see näitabki, et kes reaalselt ongi mõelnud, kuidas SBT võita ja võtab asja ka tõsiselt. Mina ise olin see jube suur lahmija ja minujaoks oligi see pigem selline lõbus kõrvaltegevus, mis lisas mängudesse vürtsi ja kui läheb, siis läheb ja kui ei siis ei. Seekord kahjuks ei läinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Eks see näitabki, et kes reaalselt ongi mõelnud, kuidas SBT võita ja võtab asja ka tõsiselt. Mina ise olin see jube suur lahmija ja minujaoks oligi see pigem selline lõbus kõrvaltegevus, mis lisas mängudesse vürtsi ja kui läheb, siis läheb ja kui ei siis ei. Seekord kahjuks ei läinud.
            Kui ma oleks varem telekavaataja ja Romario taktikat teadnud, et nad nii passiivsed, siis oleks ehk ka tagasi hoidnud, aga ma liiga emotsionaalne inimene, mm ikkagi, vaja kohe kõvatama minna, ja üldjuhul kõvad jutumehed polegi alati kõige cuulimad vennad. Nagu see turniir jälle näitab. Ma tahaks kunagi, et oleks Eesti jalka hooaja panustamise teema siin (ainuke asi kus ma pean ennast eksperdiks), seal ma arvan, et saaks Romariole ka vastu. Julge hundi rind on rasvane DD.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Kui ma oleks varem telekavaataja ja Romario taktikat teadnud, et nad nii passiivsed, siis oleks ehk ka tagasi hoidnud, aga ma liiga emotsionaalne inimene, mm ikkagi, vaja kohe kõvatama minna, ja üldjuhul kõvad jutumehed polegi alati kõige cuulimad vennad. Nagu see turniir jälle näitab. Ma tahaks kunagi, et oleks Eesti jalka hooaja panustamise teema siin (ainuke asi kus ma pean ennast eksperdiks), seal ma arvan, et saaks Romariole ka vastu. Julge hundi rind on rasvane DD.
              Noh, ei pea väga palju SBT-d jälgima, et teada, kuidas Romario ja telekavaataja mängivad. Mul on väga huvitav, kas Romario suudab alagrupist edasi saada ühtegi panust tegemata.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kuidas play-off välja näeb? Kas ühikud kanduvad üle või alustavad kõik jälle puhtalt lehelt(100 ühikut)?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Kuidas play-off välja näeb? Kas ühikud kanduvad üle või alustavad kõik jälle puhtalt lehelt(100 ühikut)?
                  Puhtalt lehelt. Play-offides on alati viimase panuse eelis kellelgi. Veerandfinaalis sellel, kes alagrupis kõrgem. Poolfinaalis sellel, kel oli alagrupis rohkem ühikuid.

                  Ja lihtsalt meeldetuletuseks, SBT alagrupiturniir lõppeb pühapäeval Poola-Kolumbia mänguga.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Lukaku https://www.theplayerstribune.com/en...tm_term=Lukaku

                    Kommentaar


                      Haige panus

                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Brasiilia - Kostariika
                      Brasiilia väravad üle 1.5 @1.43
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Haige panus
                        Lisaminuteid anti 6, mängiti 8.

                        Kommentaar


                          Selle sees oli ju värav ja vahetus.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Neymar sis ikka pidi näppima.
                            Aga misseal ikka. Edu jätkajatele!

                            Kommentaar


                              -1.5 händikäp tuli päris lihtsalt

                              Kommentaar


                                Bookies @WilliamHill were set to make a £2.5m loss from the #GER⁠ ⁠game but Kroos' last gasp winner resulted in them winning £1.3m

                                Huvitav, et siis inimesed peale 1 mängu Mehhikoga hakkasid ikkagi nii massiliselt rahasid Rootsile toppima. Huvipärast ootaks Telekavaatajalt ka kommentaari, et kas Betsafele oleks kasulikum olnud Rootsi või Saksamaa võit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X