320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Euroleague 21:05 Maccabi Tel Aviv - Baskonia
    Baskonia +6,5 @1,98
    +
    Euroleague 21:45 Olimpia Milano - Fenerbahce
    Milano +3,5 @2,12

    Kombo @4,2 (18bet)
    10 ühikut
    Selline õnnetu panus jäi silma, kui tulemusi kontrollisin: Lisaajal suutis Milano händikäpi maha mängida.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ma väga ei põe, enne viimast veerandaega oldi üheksa või kümnega maas.

      Aga Fenerbahce tundub hetkel huvitav just nende vastu panustamise mõttes. Udoh on vast veel suurem kaotus kui Bogdanovic, sest uued korvialused mehed tundusid eile suhteliselt suvalised. Dixon ja Kalinic on veel vigased. Eile Melli, Datome ja Sloukas mängisid sisuliselt puhkuseta.

      Eks ole näha mis numbritega uuel nädalal (euroliigas 2 vooru!) välja tullakse, aga arvan küll, et valitseva meistri staatus võib nii mõnegi hea +/- nende vastu tekitada.

      Kommentaar


        Veidi foorumis ringi käies ja blogisid uurides mõtlesin, et sigaäge oleks olnud "eika mõtted Itaalia jalgpallist" Romario blogi laadses formaadis.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Tulen jälle sama vana jutuga, ega sa telekavaataja rohkem pole mõelnud selle ennustusvõistluse eraldi teema tõstmise alla? Sinu enda ennustused ja töökohaga seotud pikemad postitused, mis mulle näiteks endale rohkem huvi pakuvad, kaovad nende ennustusmängu postide sisse ära.
          Luban, et rohkem seda teemat ei tõstata, kui see sinu enda jaoks parim lahendus nii.
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Mina olen koodiga samat meelt
          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          +1111111111111111
          Tagantjärgi ma mõtlen, miks ma sellele varem ei tulnud.

          Nüüd vist peaks ju vinksvonks olema.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ei tea mis jälle väikse Kalevi mängu koefitsentidega toimub. 4 tundi tagasi oli Valga võidu koef veel 1.53, nüüd juba käis vahepeal 3.40 peale ära ning enne mängu maandunud koef 3le.

            Kommentaar


              Käisin reisil ja jäin ilma viimasest SBTst ja muust infost. Tulen tagasi ja panustamise alafoorumis stabiilselt 30-40 lugejat ja elu nagu Mehhikos. Pange aind juurde kutid

              Kommentaar


                Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                Ei tea mis jälle väikse Kalevi mängu koefitsentidega toimub. 4 tundi tagasi oli Valga võidu koef veel 1.53, nüüd juba käis vahepeal 3.40 peale ära ning enne mängu maandunud koef 3le.
                Kas TLÜ haip või unustasid Valga fixiad mängijaid asjast teavitada 😀

                Kommentaar


                  Ise suutsin sellest kasu lõigata, kui tegin Valgale panuse, kui koef coolbetis oli u 3.2.
                  Võib-olla oli see koefi muutus tingitud mõne Valga mängija vigastusest. Hiljem vaatasin, et mängule oli üles antud Valgal vaid 9 meest ja kuulsin ka enne mängu mingitest probleemidest vigastustega. Btw Flashscore oli Sander Saare pannud lätlaseks

                  Kommentaar


                    Real Madrid vs Malaga 19:00
                    0-7.5
                    Real Madrid @2.05

                    Krt ma ei saa aru mida siin 0-7.5 mõeldud on?

                    Kommentaar


                      See koss. Et algab Malaga 7.5-0 eduseisul. Ehk Real Madrid peab võitma vähemalt 8ga.

                      Kommentaar


                        Eile olid Ida-Euroopa vutis tähelepanuväärsed mängud, mis lõppesid kõik 0-0 viikidega:

                        Dinamo Kyiv 0-0 Shaktar
                        CSKA 0-0 Zenit
                        Fenerbahce 0-0 Galatasaray
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Igaks juhuks täpsustan, kas sa mõtlesid kombot või eraldi panustena?
                          Mõtlesin seda kombona, jah!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                            Mõtlesin seda kombona, jah!
                            OK, nii ma arvasingi. Tänud!
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Nasfali tuleb juba kiita kasvõi selle pärast, et tema ilmumine blogiareenile on julgustanud veel inimesi seda tegema. Ma südamest loodan kõigile (kes kas on juba avanud oma blogid või mõtlevad sellele) häid tippe, palju lugejaid ja edu üleüldiselt.

                              Ja ma südamest loodan, et ma kaotan iseenda püstitatud kihlveo.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Nasfali tuleb juba kiita kasvõi selle pärast, et tema ilmumine blogiareenile on julgustanud veel inimesi seda tegema. Ma südamest loodan kõigile (kes kas on juba avanud oma blogid või mõtlevad sellele) häid tippe, palju lugejaid ja edu üleüldiselt.

                                Ja ma südamest loodan, et ma kaotan iseenda püstitatud kihlveo.
                                Mul endal ka heameel, et ma peale minu blogi on nüüd tulnud teisi ka. Mis sest, et mul hetkel on suhteliselt kehva periood.

                                Täna on inglismaal nüüd Cabaro Cup. Kas keegi jälgis selle eelmist ringi?

                                Swansea vs Manchester United, Swansea on hetkel heasse vormi tõusnud ja Manchester Unitedil on hetkel suhteliselt kehv hoog. Vigastusi palju ja koormus suur olnud. Swansea võtab Cabarot tõsiselt ja nende Koef on lausa 7. Mis keegi arvab, kas see võib olla suhteliselt hea koht kuhu panustada? Viik ei loe on Swansea conf 4.45 ja Swansea +1 on 2,75 ja +2 on 1,47 vms ehk tundub kuidagi suhteliselt magus koht. Eks siin loeb palju alg 11 ka, aga Manul on hetkel vormilangus ja EFL vaevalt väga tõsiselt võetakse see hooaeg kui CL ja asju mängitakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X