320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. juunil SBT kokkutulek

    Kui palju oleks tulijaid? Palun anda märku.

    Lisaks võite kohtade osas ise ka midagi pakkuda, kui tahate. Kui selles osas pakkumisi ei tule, siis jääb Dubliner.

    Oodatud on nii "vanad" käijad kui ka "uued" tulijad. Kedagi ära ei aja.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      1. juunil SBT kokkutulek

      Kui palju oleks tulijaid? Palun anda märku.

      Lisaks võite kohtade osas ise ka midagi pakkuda, kui tahate. Kui selles osas pakkumisi ei tule, siis jääb Dubliner.

      Oodatud on nii "vanad" käijad kui ka "uued" tulijad. Kedagi ära ei aja.
      Mulle kahjuks 1. juuni ei sobi

      Kommentaar


        RK viskas keskele....bull's-eye

        Kommentaar


          Ok Liver, üks värav veel.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            1. juunil SBT kokkutulek

            Kui palju oleks tulijaid? Palun anda märku.

            Lisaks võite kohtade osas ise ka midagi pakkuda, kui tahate. Kui selles osas pakkumisi ei tule, siis jääb Dubliner.

            Oodatud on nii "vanad" käijad kui ka "uued" tulijad. Kedagi ära ei aja.
            Seekord siis väga tahtjaid pole nagu aru saan. Pole hullu. Next time.

            1. juunil avan SBT- MMi teema.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ärge siis enda paarile panustage. Ja panin, et üle 10 euro väga panustada ei saa. Tegelikult on see veidi isetegemine ja Betsafes keegi pai mulle selle eest ei tee.

              Aga panustada saab SIIN!
              Vahepeal on kiire olnud (reisil) ja pole jõudnud küsida, et kuidas selle SBT koefidega läks. Kas betsafe jäi plussi ning on lootust veel sarnaseid asju teha või said vastu päid?

              Kommentaar


                Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                Vahepeal on kiire olnud (reisil) ja pole jõudnud küsida, et kuidas selle SBT koefidega läks. Kas betsafe jäi plussi ning on lootust veel sarnaseid asju teha või said vastu päid?
                aktiivsus oli suht madal. Vist jäin plussi, aga see nii marginaalne summa.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  aktiivsus oli suht madal. Vist jäin plussi, aga see nii marginaalne summa.
                  Huvipärast küsiks, mis on Eestlaste populaarseim/mad ennustusvaldkonnad? Cl ja Premier league või Eesti liigad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Huvipärast küsiks, mis on Eestlaste populaarseim/mad ennustusvaldkonnad? Cl ja Premier league või Eesti liigad?
                    Jalgpall on valgusaastatega populaarseim. Suured ja tuntud turniirid/liigad. Ei midagi üllatavat.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Tennise-eksperdid. Kui tõenäoline täna reaalselt Kontaveidi võit Stephensi üle on? Stephens ei tundu eriline liivaväljakute kuninganna olema ning Kontaveit mängib hetkel oma parimat tennist. Lisaks on Stephensil vastas olnud natuke kergemast puust konkurendid ning Anett kaotanud oma mänge vaid turniiride võitjatele.

                      Põhjus miks ma küsin on selles:



                      Kui lükata iga tulemuse peale kindel ühikute summa, siis Kontaveidi setivõidu halvimal juhul saab raha tagasi. Kõige halvem on muidugi kui Stephens peaks seti võitma, siis on kogu panus mööda.

                      Kommentaar


                        Kontaveiti võit ei tähenda ilmtingimata, et ta esimese seti võidab. Üldiselt see tundub sul jube sitt mõte, vist ainult 6-0 ja 6-1ga teeniksid rohkem kui lihtsalt Anetti setivõidule panustades? Ja 6-0 ning 6-1 esimestes setides on üsna harvad tulemused, pigem tulevad teises setis sisse, kui üks mängija on juba alla andnud. Ehk selle panuse riski ja võimalike tulemuste suhe pole minu meelest paigas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Kontaveiti võit ei tähenda ilmtingimata, et ta esimese seti võidab. Üldiselt see tundub sul jube sitt mõte, vist ainult 6-0 ja 6-1ga teeniksid rohkem kui lihtsalt Anetti setivõidule panustades? Ja 6-0 ning 6-1 esimestes setides on üsna harvad tulemused, pigem tulevad teises setis sisse, kui üks mängija on juba alla andnud. Ehk selle panuse riski ja võimalike tulemuste suhe pole minu meelest paigas.
                          Ma olen siiski kergelt loll, võidad ka 6-2, 7-5 ja 7-6 puhul oluliselt rohkem kui lihtsalt setivõidule panustades. Samas tundub ikkagi selline väga risky panus, sest olgem ausad, 6-3 ja 6-4 on 2 kõige tõenäolisemat esimese seti tulemust ning Stephensi võit oleks katastroof.

                          Kommentaar


                            Pane lihtsalt Aneti 1. seti võit. Palju lihtsam.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ning ka kasulikum, sest sinu antud koefid kokku lüües saab Kontaveidi seti võidu koefiks u. 1.57 kui samal ajal saad selle peale otse panustades pea 1.9 kordselt raha tagasi.

                              Kommentaar


                                Kas ma olen ainus, kes bet365le ligi ei saa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X