320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    4.6 ja 4.7 koefitsendid, miks mitte?

    Kommentaar


      Algselt postitas Calva Vaata postitust
      4.6 ja 4.7 koefitsendid, miks mitte?
      ei usu, et Coolbet nii kergelt raha tahab ära anda pigem tõmbab rahvalt heade koefidega rahad peale ja siis tehakse kuivalt 2:0 emma-kumma poolt.

      Kommentaar


        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
        ei usu, et Coolbet nii kergelt raha tahab ära anda pigem tõmbab rahvalt heade koefidega rahad peale ja siis tehakse kuivalt 2:0 emma-kumma poolt.
        Et siis sa arvad, et on bookiede vandenõu?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          vandenõue kohta ei tea. aga Betsafe pakub üle 2,5 seti koefiga 2.00 - see ju pmst sama nagu 2:1 või 1:2...coolbetis 3.60 mõlemale.

          Kommentaar


            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
            ei usu, et Coolbet nii kergelt raha tahab ära anda pigem tõmbab rahvalt heade koefidega rahad peale ja siis tehakse kuivalt 2:0 emma-kumma poolt.
            Unibet. No mis iganes juhtub siis mu panused ei ole siiski nii suured, et elu seisma jääks. 6:1 6:2 mäng oleks igastahes väga lamp

            Kommentaar


              Algselt postitas Calva Vaata postitust
              Unibet. No mis iganes juhtub siis mu panused ei ole siiski nii suured, et elu seisma jääks. 6:1 6:2 mäng oleks igastahes väga lamp
              Saab seal üle 1 euri panna ka?

              Kommentaar


                Yeees

                Kommentaar


                  Panustamise mõttes on tegemist äärmiselt huvitava mänguga. Igasugune loogika ütleb, et show-mängus pigem mängitakse 3 setti, aga kahtlaselt head hinda pakutakse. PAF on ju näiteks selle ürituse sponsorgi ja ei tea, kas teavad midagi enamat või teevad heategevust, sest o2,5 @2,38 lihtsalt näeb väga hea väärtusena. Ja noh, mu täiesti limiteeritud kasutaja puhul, mille puhul tavaliselt ei võeta käsitsi midagi vastu, sai 100 euri panna, et kahtlane see olukord on.

                  Kommentaar


                    Kahtlane jah, unibet kinnitas ka mu panuse ära, kuigi näiteks CL mängudel lükkavad igast korneri/kaardi panused tagasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kuule, su mõtteid on suht hea kuulata, aga kas sa ei tahaks neid SIIA teemasse postitada? Ma ei usu, et football2u väga kuri oleks. Siin mölas kaovad nad nagu ära. Siis sa ei peaks nagu suurt blogi ka tegema, teisalt oleksid Lõuna-Ameerika mõtted ühes kohas.
                      Kui soovid, do it! Tooks mind ka äkki tagasi aktiivsemalt siia kribama. Hetkel loen panustamise alateemat ikka väga harva.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        vandenõueteooriad süvenevad!

                        1zr5cm.jpg

                        Kommentaar


                          Sellel, miks teil sellele lubatakse panustada ja jalkale mitte, võib olla üks lihtne seletus, mida ma ei taha siin sõnastada.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et kuna oddsid on sellised ja seda üritust on mingil määral reklaamitud kui Eesti parima naistennisisti selgitamist, siis see ei tule päris traditsiooniline šõumats, kus ala Andy Murray vahepeal Šoti seelikus mängib vms. Ilmselt on mängijatega kokkulepe, et mängitakse suht täiega. Samas mängijatel kuskil peas kindlasti käib pidevalt läbi mõte, et selles mängus pole suurt midagi kaalul ja seetõttu pole mõtet hullu panna, mistõttu ilmselt meeletult joosta ei viitsita. Seetõttu näengi võimalust, et ühel lähevad löögid korralikult ja teisel on alla keskmise päev ja tulebki 2-0. Eriti mõlema suhtelist ebastabiilsust arvestades.

                            Kommentaar


                              variant ka, et tulebki over 2,5 seti ja kord juba panustanud mängija suundub sinnasamasse mõnusasse kohta uuesti, ideega "korra võitsin, proovin veel ja äkki isegi suuremate summadega"

                              Kommentaar


                                Underdoggie, sa ikka mõtled haigelt üle selle mänguga
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X