320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Pets, sa oled haige vend.
    ropz carrys ära

    Kommentaar


      Kuhu siis SBT panused jäävad?!
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
        Serviti kehra
        Panus: under 59.5@1.85 (betsafe) ja ALLIN

        kuna betsafe liine ei paku sis coinflipi peale minek.
        Alatu laim.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kaurr pani normilt täna. Samas tema panused seekordseks turnaks tehtud.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Mitte et see midagi muutnud oleks, aga mu võidu bet 11-ga oli väga geniaalne kui dc oleks 14-ga saanud.

            Kommentaar


              Kui olid liinid ka sis sorri. Väsimus ja enne magamaminekut turgatas veel ,et karikamäng on.

              Kommentaar


                9.0 liini panin selleks mänguks. Sul on samas päris hea skoor saavutatud SBT-s. Jääb vaid oodata, mida konkurendid teevad.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tabelitipp on ikka väga kõrge skooriga tulemas. Põnev Põnev

                  Kommentaar


                    Osalesin viimati SBT2-s, enne kui Suur Isa isiklikult soovitas SBT19-st osa võtta (ilmselt poleks ilma kogunemisel käimiseta siiamaani üldse jõudnudki). Üksjagu aega on möödunud ning mis on minu mulje?
                    Võistlus on muutunud minu jaoks mittemängitavaks, kuna teen 10 suvalise beti asemel ühe sama suure üksiku beti, kuid mulle tundub, et formaat ei soosi seda. Igatahes, kui ma teisel turniiril rahadesse jõudsin, siis oli mul 50 ühikut ehk pool stäkki. Esimesel kahel "runaway" liidril oli ca. 250 mis polegi paha (kasv ju 2.5x). LOL, mis siin turniiril toimub, üle mitmekordseid algstäkke paugutatakse kombodega koos niimoodi all-ini, mis mühiseb. Iseenesest tore vaadata kohe (kade pole, kuna olen ise elus piisavalt bettinud, et riskidega tutvuda), aga tegelikult on vist natukene minu jaoks liig. Kui ma alustan 100-ga, siis on kvartali-kahega suht lootusetu liidritega sammu pidada, ikka ja jälle tuleb lõpetada kombotamise või mingite 3-4+ koefitsiendiliste üksikpanustega, kusjuures 90% ajast olen ma sunnitud mängima "all-in" -is, kuna muidu ei vea samm välja.

                    Ma pole ausalt öeldes vahepealseid turniire jälginud, kuid seda turniiri on lausa ilus vaadata, minusugusel mängida jälle võimatu. Turniiri põnevaim kuju on kahtlemata PETSPETSPETS, kes veedab aega kusagil paraleelmaailmas (oma espordi teadmiste ja orienteeritusega) ning teeb grupile ees tempot.

                    Tahes tahtmata tekib küsimus, kas keegi liidritest ka reaalselt oma rahaga "kaasa mängib"? Niimoodi jätkates pean ma isegi avalikult välja ütlema, et bettimisega ongi vist võimalik raha välja printida...

                    Mul isiklikult jäi võimalik edu selle taha, et tabeli potensiaalne teine koht ei suutnud kodus tabeli viimast (kes pole veel kordagi see hooaeg võitnud) võita.

                    Kuna postitust muuta ei saa ning mu kasutaja logib ennast pidevalt minutitega automaatselt välja (mazz, abi äkki?), siis pole kõike teksti ülekontrollinud ning tekstis võib esineda nii mõtte- kui ka faktivigu...

                    Õnne kõigile, kes suudavad tonni täis teha, "minu ajal" võideti 250-ga
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Need, kes saavad igasuguseid Betsafe auhindu SBT-st, aga pole mulle varem kontot öelnud, siis olge valmis seda tegema turniiri lõpus (3 kvartalivõitjat on juba selgunud). Ja ma saan boonuseid organiseerida Eesti kontodele.

                      Lisaks PETS, kui sa peaksid TOP3 saama, siis viska mulle oma pangakonto nr. ka.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        kui iga panus on all-in, siis miski hetk paratamatul käib laks ära

                        Kommentaar


                          Minu meelest selle turnaga on ikkagi see olnud, et fakk, keegi üldse ei tahtnud ära vajuda. Kohati päris närvi ajas. Teisalt ma nii põnevat lõppu puusalt pakkuda ei oskaks.

                          Siiski suurel määral loeb see, mida sa eelnevad 14 päeva teinud oled. Kui suureks oled edumaad kasvatanud, kui palju võid riskida jne.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            täna olen nii üle mõelnud et pea valutab juba. Kõik mängud mis vaatasin on ära tulnud või tulemas ja see panus mis mul plaanis teha, see ei meeldi enam üldse.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              täna olen nii üle mõelnud et pea valutab juba. Kõik mängud mis vaatasin on ära tulnud või tulemas ja see panus mis mul plaanis teha, see ei meeldi enam üldse.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                haha, ei näinud su tabelit ja ei viitsi ise neid egames tulemusi taga ajada. Igatahes mu panusest jääb vajaka et Petsi püüda
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X