320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selline tähelepanek: ma ei sunni mitte mingil juhul seda tegema, aga sitaks mugavam on eristada neid, kelle profiil (profiilipilt või allkiri (nagu näiteks Zigmaisteril) eristuvad teistest. Teeb tulemuste kontrollimise kiiremaks ja vähendab võimalike eksimuste tõenäosust.

    Samas karl54 ja tarretise profiilipildid on samasugused- see ajas küll vahepeal sassi.

    Ehk siis- Sonderfern, rohukas ja teised profiilipildita- kui teil on mingi idee panna teistest erinev logo enda profiilile, olete teretulnud selle ettevõtmisega.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Selline tähelepanek: ma ei sunni mitte mingil juhul seda tegema, aga sitaks mugavam on eristada neid, kelle profiil (profiilipilt või allkiri (nagu näiteks Zigmaisteril) eristuvad teistest. Teeb tulemuste kontrollimise kiiremaks ja vähendab võimalike eksimuste tõenäosust.

      Samas karl54 ja tarretise profiilipildid on samasugused- see ajas küll vahepeal sassi.

      Ehk siis- Sonderfern, rohukas ja teised profiilipildita- kui teil on mingi idee panna teistest erinev logo enda profiilile, olete teretulnud selle ettevõtmisega.

      Tänud nimetamast! Tegelikult on see nii sulle lihtsam, kui ka teistele võistlejatele. Sest tuleb silm peal hoida, mida keegi panustab. Kohati on ülimalt raske järge hoida. Karli NBA postitused on suht sellised, aga seda on ka mainitud juba

      Hetkel on field tõesti pärus suur. Tahtsin täna näiteks Kalevile HC leida, kaesin veel õhtul eile üle. Oddse ei olnud väljas. Ärkan hommikul üles, vaatan, et keegi on juba ette jõudnud Iseasi, kas ma oleks sama liini kasutanud. Aga see selleks, võib-olla õhtul olen õnnelik.

      Hetkel kokkuvõtlikult on ikkagi väga põnev. Juba näitab see, et ma refreshisin eile õhtul, et tänast VTB-liiga mängu leida

      Kommentaar


        Idiootsuse tipp see algus ikka olnud, nvl ei olnud võimalust midagi võtta ja nüüd lihtsalt tellis tellise otsa
        Hea pick, kes eile Dallas +1.5 võttis, aga võttis vist suhteliselt väikselt. Kõik rääkis Starsi kasuks, aga ma "mõtlesin" jälle, et see streak peab lõpuks lõppema. Stars siis viimasest 10st omavahelisest 9 võitnud ja ülimalt ebamugav vastane Capitalsile, kes see hooaeg kodus kõigile ladunud. Capsi vv Holtby stats vs Stars on ka kohutav, aga ei, sõitsin ikka nendega ja sain vastu näppe

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Ebareaalne. Ha Noi koef kukkus mängu avavileks 2.65 pealt 1.8 peale. Talk about luck. Õnneks kukkus õigele poole. Tunduski alguses megaveider koef.
          ...ja Ha Noi imes ruttu ühe sisse ja viigivärav löödi alles 90+2. Kui Lõuna-Ameerika jalgpall on lihtsalt ettearvamatu, siis Aasia on anomaalia. Aga Global tuleb ära.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            18:30 Kalev/Cramo - Kaasani Uniks
            Sten Timmu Sokk under 10,5 @1,91 (Coolbet)

            20 ühikut

            Jah, pärast Veidemani lahkumist saab Sokk täna ilmselt korralikult mänguaega, aga ta tase ei ole ei ründe- ega kaitsefaasis VTB tase. VTB keskmine on 4,47p ja isegi viimases viskekontsert mängus Baroni vastu piirdus 6 punktiga.
            Praegu Coolbetis ennustusi vaadates on Timmu valikus "total points + assists". Ma ei teinud päris piletit ka sellele, et kontrollida, kas ma tõesti olen pime, aga esimesel vaatlusel ma assiste küll kuskilt välja ei lugenud. Samas võimalik, et teiste mängijate valikud pimestasid, kus on arvestamisel ainult punktid.

            aga igatahes jah, nüüd on see ikka üpris halb bet.

            Kommentaar


              Et siis tegelt on points + assists?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Et siis tegelt on points + assists?
                Ma tegin selle teadmisega, et arvesse lähevad ainult punktid, aga tegelikult on Coolbetis, vähemalt hetkel, points + assists.

                Kommentaar


                  No ma nägin et sa jah arvestasid. Kas canceldame ära või lähed riski peale välja?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    No ma nägin et sa jah arvestasid. Kas canceldame ära või lähed riski peale välja?
                    Mulle sobiks tühistamine, aga kui kellelgi on vastuväiteid sellise erisuse tõttu, siis las jäägu.

                    Kommentaar


                      Kui sul poleks panusele lisatud kirjeldust, siis ma ei lubaks. Aga koos kirjeldusega ma näen et tekkis näpukas. Mina ei näe probleemi.

                      Antud keiss muidu näitab, miks võib panuse selgitus kasulik olla.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Oo mul 0,5 alles, hehe, sellega võib teha veel mingi hullu kombo?

                        Kommentaar


                          Jah, loomulikult.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Täna tehtud panused, mis on kella järgi homme lähevad sellesse kvaratallise või järgmisesse?

                            Kommentaar


                              Järgmisesse.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Väike näpukas on tekkinud!

                                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                                Täna Eurokoss(Eurocup)

                                Valencia Basket - Khimki Moscow - Khimki võit @3 (tonybet)

                                Viimane kolmas ja otsustav mäng Eurocupil. See ütleb kõik, imo suht 50/50. Valencia põhitsenter sai viga ka eelmine mäng (terve hooaeg väljas). Shved toodab! Ez Win!
                                Mäng on siiski homme:

                                The official site of Euroleague Basketball. Check out live matches, stats, standings, teams, players, interviews, fantasy challenge and much more.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X