320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalinskaya juba veab alt. Never bet on beautiful girls

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kalinskaya juba veab alt. Never bet on beautiful girls
      seda küll, bettingus tihtipeale tasub panustada Quasimodode peale

      Kommentaar


        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
        Hea oleks kuulda ChelseaFC põhjendust all-inile. Kas ma tabeliseisus/teiste panuses jätsin midagi tähelepanuta, aga tundub liigne risk. Mõtteid?
        Mulle meeldib see bet väga ja mulle üldse ei meeldi, et kell 19 lähevad minu panused lukku ja siis peab lihtsalt pealt vaatama, mida konkurendid teevad. Selles betis on kõvasti väärtust minu arvates ning kui see juhtub võitma, panen ma teised üsna raskesse olukorda Aga eks me näe. AH liin on ka muidugi väikene kindlustus.

        Kommentaar


          Kas viimane panus peab algama hiljemalt 22:00?

          Kommentaar


            Jah. Ja sul on ainukesena privileeg kuni selle kellaajani ka panust sisestada.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Mulle meeldib see bet väga ja mulle üldse ei meeldi, et kell 19 lähevad minu panused lukku ja siis peab lihtsalt pealt vaatama, mida konkurendid teevad. Selles betis on kõvasti väärtust minu arvates ning kui see juhtub võitma, panen ma teised üsna raskesse olukorda Aga eks me näe. AH liin on ka muidugi väikene kindlustus.
              hea valik! congratulations!

              Kommentaar


                hea panuse ajastatus ka, 11 minuti pärast kukkus 2.57 pealt 2.01 peale ChelseaFC bet

                Kommentaar


                  Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                  hea panuse ajastatus ka, 11 minuti pärast kukkus 2.57 pealt 2.01 peale ChelseaFC bet
                  Seal võis eeldada, et Levadial on kodumängul esindusest natuke abi ka ning Welcol saab viimaste mängude põhjal väga raske siin liigas hakkama saada. Eeldasin tegelikult küll Levadia pisut suuremat üleolekut, aga panus tuli ikka lõpuks ära. Tahtsin küll tegelikult kindluse mõttes koosseisud ära oodata, kuid kuna võis arvata, et koefid selleks ajaks on juba madalamaks läinud, siis pidi enda loogikale siin toetuma

                  Kommentaar


                    Hea pick indeed. Clinical finishing. Nüüd mõne 10 koefitsiendilise täpse skooriga oleks suht leim võitu üritada, aga noh...proovima peab

                    Kommentaar


                      mats.JPG

                      eks see viimase kvartali panuste piirang seob mõningaid piiranguid küll. Ilma arvulise piiranguta oleks just gamewinner sisse tulnud

                      Kommentaar


                        Ma olen kerges segaduses, kas mul on jäänud 1 panus või rohkem???

                        Kommentaar


                          Sul 1 panus veel.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Selge, suur tänu

                            Kommentaar


                              Ja sina saad selle panuse postitada kuni kella 21.00ni.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                lyon monaco mängu võib kasutada? See algab 22:15

                                Kommentaar

                                Working...
                                X