320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    lyon monaco mängu võib kasutada? See algab 22:15
    22:00 läheb ju lukku. Juhendis kirjas.

    Kommentaar


      ltrubetsky2 kombos on see mäng igatahes sees. Kui see pole ok, siis tuleb kiiresti reageerida.

      Kommentaar


        No kui päris kombos midagi "taolist" juhtub, siis see mäng läheb voidi ja arvestatakse lihtsalt kombost maha. Reeglites midagi sellist kirjas pole, nii et tuleb vast loogikast lähtuda. Kirjas on aga küll, et 22:00 on viimane mängude algusaeg.

        Kommentaar


          Pmst Bet365 pani täna kogemata Liverpooli väravalööjaks iga eestlase unenäo ehk Klavan karkast. Teatavasti meie mees täna vigane ja jälgib mängu putsadeta.

          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Krt, ei vaatanud üldae kellaaega, mis siis saab ? Ega vist asendada seda mängu mimgi teisega juba ei lasta?

            Kommentaar


              Teen ettepaneku jätta panus kehtima, kui see kaotab ning jätta panus VOID, kui see võidab

              Kommentaar


                Kombos päris vahetada ei saa mänge. Eriti veel kui mingi mäng juba ka käib. Eks see ole jah muidugi telekavaataja otsustada, kuid tundub, et see hooletu apsakas võis maksta sulle võimaluse mängida turniiri võidu eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                  Teen ettepaneku jätta panus kehtima, kui see kaotab ning jätta panus VOID, kui see võidab
                  mina tegin loomulikult nalja

                  Kommentaar


                    Arusaadav , eks näis mis Telekavaataja välja mõtleb, aga noh eks ise olin süüdi, tegin kombo kui esimese mänguni oli jäänud 5 min ja sealt tuligi see apsakas ajaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                      Krt, ei vaatanud üldae kellaaega, mis siis saab ? Ega vist asendada seda mängu mimgi teisega juba ei lasta?
                      Korraldaja on ennegi inimliku eksituse korral mööndusi teinud. Hetkel teda pole küll online, aga võid ju proovida asenduspanuse valida ning telekavaataja otsust ootama jääda.

                      Kommentaar


                        No ma igaks juhuks ei hakka, see poleks aus teiste suhtes, ootan mida Telekavaataja ütleb.

                        Kommentaar


                          Ah fakk, ma läksin naisega jalutama, sorri kutid.

                          Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                          Real vs Barca 1X ja btts yes@1.84
                          19;00 belarus
                          Isloch vs Gomel 2 dnb @2
                          Lyon vs Monaco 2dnb @1.63


                          Eks vaatab mis saab.


                          Olybet 195ühk
                          Lyon Monaco on kohe void. Ülejäänud on OK (sest 1X + BTTS on vähe teistmoodi kui lihtsalt 1).
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Barca on paras kartulikott olnud viimasel ajal, aga loodan, et nad nüüd suudavad siiski üllatada. Eriti meeldiks mulle see muidugi SBT tabeliseisu pärast

                            Kommentaar


                              Kahju , esimest kohta ma ei näe täna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                                Kahju , esimest kohta ma ei näe täna.
                                Tõepoolest kahju, aga prantslased otsustasid sellel pühapäeval alustada kell 22.15.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X