320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    Barca on paras kartulikott olnud viimasel ajal, aga loodan, et nad nüüd suudavad siiski üllatada. Eriti meeldiks mulle see muidugi SBT tabeliseisu pärast
    TOP3 koha garanteeriks sulle Barcelona võit.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      mõnus mõnus papp taotakse Reali võidule, kui foorumeid/bettingsaite jälgida....arvestades tiimide hetkevormi, siis tundub 2.00 Reali võidule Pinnacles liiga kõrge. Tekib küsimus, miks nii kõrge koef on Reali võidule antud? Et meelitada veelgi rohkem panustajaid ligi, kes loodavad hõlptulule?

      Kommentaar


        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
        mõnus mõnus papp taotakse Reali võidule, kui foorumeid/bettingsaite jälgida....arvestades tiimide hetkevormi, siis tundub 2.00 Reali võidule Pinnacles liiga kõrge. Tekib küsimus, miks nii kõrge koef on Reali võidule antud? Et meelitada veelgi rohkem panustajaid ligi, kes loodavad hõlptulule?
        Realil pole vaja võita tegelikult. Viigiga säiliks vahe. Ning europohmell väike, osadel ju 120 minutit jalgades.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          panustamine lööb ikka mõnusa vindi sisse vaatamisele - hoian pöialt Barcale, kelle poolt ei ole ma kunagi olnud, lisaks on MSN tihtipeale ülehaibitud seltskond.

          Kommentaar


            Faking Argentiina pask.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Mul on sama mure.

              Kommentaar


                Tegelt nüüd, kui Barca 3-2 lõi, on süda rahul. Muidu oleks nuub ühe Argentiina värava pärast TOP3-st välja jääda. Samas mu kaastunded ltrubetskyle.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  [B]
                  Raudselt rikub Real mu kombo ära
                  Ei no muidugi. Bunch of cunts.

                  Kommentaar


                    Ehhhh täielik läbikukkumine...no mis teha

                    Kommentaar


                      Uskumatu lõpp. Peale Ramose punast olin juba suht kindel, et nüüd peaks 3. koht olemas olema, aga siis vähemusest värav ja hoobilt oli kõik kadunud. Real veel pani isuga edasi ja isegi vähemuses võit polnud kaugel ja siis Messi... Korralik rollercoaster.

                      Kommentaar


                        Järgmine turniir algab 2 nädala pärast (6. mail). ChelseaFC, giga204, Redman, Romario ja mina oleme juba osalejad. Kas underdoggie ja N4pster osalevad ka? (mul on seda vaja raha välja kandmisel teada).
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          osalen ja kavas võita seekord

                          Kommentaar


                            Lahe, et jälle tuli dramaatiline lõpp SBT-le. Neid ikka tuleb meil vahel ette. Mäletan kui ma kunagi mingile suvalisele hobusele panustades turniiri võitsin. Kahjuks endal on viimasel ajal all-in mündivisked turna lõpus alt vedanud ja pole päris lõppmängu õnnestunud sekkuda. Aga jälgida on ikka põnev. Järgmise korrani.

                            Kommentaar


                              Osalen ka. Üks küsimus ka. Kuna võitsin juba teise Coolbeti 10€ panustamisraha, aga nagu öeldud üks inimene üle ühe koodi Coolbetis kasutada ei saa, siis kas seda 10€ panustamisraha järgmise SBT sissemaksena ei saa kasutada, mis on vist jälle 12 eurot? 10 sealt ja puuduolevad 2 euri võtad maha 52€ võidusummast, mis sain 3. koha eest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                                Lahe, et jälle tuli dramaatiline lõpp SBT-le. Neid ikka tuleb meil vahel ette. Mäletan kui ma kunagi mingile suvalisele hobusele panustades turniiri võitsin. Kahjuks endal on viimasel ajal all-in mündivisked turna lõpus alt vedanud ja pole päris lõppmängu õnnestunud sekkuda. Aga jälgida on ikka põnev. Järgmise korrani.
                                SBT8, minu ja mazzi häbiplekk.

                                Aga olen nõus- lõpudraama on sigakõva.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X