320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
    Alaves vs Real Madrid BTTS NO koef 1.83 tundub ikka väga väga ahvatlev. See koef betsafe'i oma, 1xBet'is lausa 1.98.
    Kuigi Real on viimastes mängudes libastunud siis vaevalt, et meeskond, mis pole see hooaeg veel liigas kordagi skoorinud, nüüd Real Madridi vastu skoorib. Või mis teised arvavad?
    Absoluutselt TOP-3 klassikaline koht, kus Mina oma rahad maha mängin...

    Hirmu ajavad peale need nullid seal paberil.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Ja Boca võit @1.90 koefiga on rahuliku 4-0 võiduga kotis

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Ja Boca võit @1.90 koefiga on rahuliku 4-0 võiduga kotis
        Suurepärane leid! Kohe huviga jälgisin, mis saab. Tuli ära, veenvalt!
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Kolmapäeval on Rosario Central - Boca Juniors mäng Copa Argentina raames ja ka seal tasub Boca võidu koefe jälgida. Rosario on hooaega päris nadilt alustanud.

          Koduväljakueelis puudub. Mäng peetakse neutraalsel väljakul, nagu Copa Argentina mängud ikka, ning staadion on jagatud kahe klubi fännide vahel 50/50.

          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Suurepärane leid! Kohe huviga jälgisin, mis saab. Tuli ära, veenvalt!

          Kommentaar


            Elagu Argentina jalgpall!

            Kommentaar


              Soovitan Banfieldil silma peal hoida. Tänane 4.40 koef oli täiesti arulage. Banfield võttis siit täiesti rahuliku 4-0 võidu Rosario Centrali üle. Neid ikka jätkuvalt alahinnatakse. Reaalselt on nad võimelised kõigiga mängima ja kõiki võitma.

              Kommentaar


                Mul üks tuttav küsis, et keda ma täna õhtuses Estudiantes - San Lorenzo mängus eelistaks. Mainin siis siin ka ära, et mina väldiks seda mängu nagu katku. Mõlemad meeskonnad jäid alles peatreenerist ilma ja seal võib absoluutselt kõike juhtuda. 0-0, 5-0, 0-3, 4-4..kõik on võimalik.

                Teises mängus, Lanus - Newell's kaldun pigem Lanuse poole. Nad on kodus päris kõva pähkel. Möödunud hooajal võideti kodus 8 mängust 7, samal ajal kui Newell's ei saanud võõrsil ühtegi võitu. Aga ka siin ootaks natuke ja vaataks ära koosseisud ja et mis seisus väljak on.

                Kommentaar


                  Lanus sai 85. minutil punase ja mängule pandi 4 minutit otsa, aga kuidagi kannatati hambad ristis ära ja Lanuse võit @1.90 tuli ikka ära.

                  Kommentaar


                    Jätkame Argentinaga!
                    Täna õhtul siis Copa Argentina, Rosario Central - Boca Juniors.

                    Rosario sai liigas viimati 0-4 tala Banfieldilt samal ajal kui Boca võttis rahuliku 4-0 võidu Velezi üle. Ehk kohtuvad üks täiesti katastroofiliselt hooaega alustanud meeskond ja üks hetke Lõuna-Ameerika parim meeskond.

                    Boca võidu koef on suht madalal, seal kusagil 1.70 kandis. Küll aga tasub silma peal hoida Boca over 1.5, mis peaks jääma 2.00 kanti. Bocal on seda ründejõudu küll, et 2 ära lüüa. Benedetto-Pavon tandem on eelmisest hooajast saadik hoos ja ma näeks siin küll kahte väravat.

                    Kommentaar


                      Masendav mäng

                      Kommentaar


                        Mõned mõtted valikmängudeks.

                        Süüria - Austraalia

                        Austraalia on siin paaris selge favoriit. Edasipääs oli lähedal, aga lõpuks jäädi siis imenapilt välja. Süüria näitas, et suudetakse väga hästi kaitsta, oma värav suudeti puhtana hoida korra Iraani vastu ja ka Lõuna-Korea vastu, hetke Austraalia pole neist ründes parem.

                        Aga nii tähtsa mängu kogemust Süürial pole, Austraalia on kogenud meeskond ja palju sõltub sellest, kui kiiresti värav lüüakse, millega saaks pinged maha.

                        Ma arvan, et Süüria annab kõva lahingu ja Austraalia ei suuda nende kaitset nii kergesti lahti murda. Seega alla 2,5 värava ja 1,75 koef on kaalumist väärt. Kas Süüria peab pingele vastu ja kas Austraalial on vaja tingimata kohe esimeses mängus riskida ja seda võitu kõigest väest püüda? Seega kuigi Austraalia koef on täitsa okei 1,88, siis Aasias on neid üllatusi selles valikturniiris juhtunud ja ise arvan, et parim variant oleks vaadata kuidas mäng edenema hakkab ja kui suure surve Austraalia peale saab.

                        Minu valik oleks alla 2,5 värava või siis julgematele võiks mõtteainet pakkuda nt Austraalia võit ja alla 2,5 värava. Kuid tuleb arvestada, et Austraalia kaitse on seni olnud ebastabiilne ja võõrsil on esinetud kehvasti. Mäng toimub Malaisias.


                        Guinea ja Tuneesia - Tuneesia koef on natuke alla 2. Guinea on mängust väljas, Tuneesia astuks võidu korral edasipääsule väga lähedale, aga kaotus oleks ainuke täielik pettumus, alla 2,5 värava koef on liiga väike. Seega Tuneesia võidule paneks tunduks kõige mõistlikum, kuid ma ise eeldan, et alustatakse väga ettevaatlikult ja proovitakse vasturünnakutega nõelata, Guineal pole mdiagi kaotada ja võibolla mängitakse avatumalt ja proovitakse ilusat jalgpalli näidata. Seega jällegi tundub sellinne hea laivi panustamine, kus jällegi oleks hea veidi mängu kulgu jälgida.

                        Liibüa - Kong DV. Võõrsilmeeskonna keof on 2,13, mott peaks laes olema ja kindlasti minnakse suure tuhinaga ründama, kaotada pole enam midagi, seega üle 2 värava koef on kidnlasti väärt proovimist, aga ma arvan, et Kongo DV suudab selle kohtumise lõpuks võita.


                        Kamerun - Algeeria. Millegi peale enam mängida pole, üle 2,5 värava koef on hiigelsuur, seega üle värava võiks olla mõeldav valik. Võiks ju tulla sellinne vabam kohtum
                        ine, kus me näeme tavapärasest rohkem väravaid.
                        Rootsi - Luksemburg. Luksemburg sai Hollandi käest 0-5 aga ülejäänud mängudes on mängitud väga sümpaatselt, ma unustan korraks motivatsiooni ja muud sarnased asjad ja lihtsalt statistika pealt ei pea enam Luksemburgi suuri saunasid igapäevaseks nähtuseks.

                        Rootsi 3-0 võit on igati võimalik, kuid suurem võit oleks pigem haruldane praeguse Luksemburgi vastu. Seega +3,5 ja 1,75 on päris hea.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Mõned mõtted valikmängudeks.

                          Süüria - Austraalia

                          Austraalia on siin paaris selge favoriit. Edasipääs oli lähedal, aga lõpuks jäädi siis imenapilt välja. Süüria näitas, et suudetakse väga hästi kaitsta, oma värav suudeti puhtana hoida korra Iraani vastu ja ka Lõuna-Korea vastu, hetke Austraalia pole neist ründes parem.

                          Aga nii tähtsa mängu kogemust Süürial pole, Austraalia on kogenud meeskond ja palju sõltub sellest, kui kiiresti värav lüüakse, millega saaks pinged maha.

                          Ma arvan, et Süüria annab kõva lahingu ja Austraalia ei suuda nende kaitset nii kergesti lahti murda. Seega alla 2,5 värava ja 1,75 koef on kaalumist väärt. Kas Süüria peab pingele vastu ja kas Austraalial on vaja tingimata kohe esimeses mängus riskida ja seda võitu kõigest väest püüda? Seega kuigi Austraalia koef on täitsa okei 1,88, siis Aasias on neid üllatusi selles valikturniiris juhtunud ja ise arvan, et parim variant oleks vaadata kuidas mäng edenema hakkab ja kui suure surve Austraalia peale saab.

                          Minu valik oleks alla 2,5 värava või siis julgematele võiks mõtteainet pakkuda nt Austraalia võit ja alla 2,5 värava. Kuid tuleb arvestada, et Austraalia kaitse on seni olnud ebastabiilne ja võõrsil on esinetud kehvasti. Mäng toimub Malaisias.


                          Guinea ja Tuneesia - Tuneesia koef on natuke alla 2. Guinea on mängust väljas, Tuneesia astuks võidu korral edasipääsule väga lähedale, aga kaotus oleks ainuke täielik pettumus, alla 2,5 värava koef on liiga väike. Seega Tuneesia võidule paneks tunduks kõige mõistlikum, kuid ma ise eeldan, et alustatakse väga ettevaatlikult ja proovitakse vasturünnakutega nõelata, Guineal pole mdiagi kaotada ja võibolla mängitakse avatumalt ja proovitakse ilusat jalgpalli näidata. Seega jällegi tundub sellinne hea laivi panustamine, kus jällegi oleks hea veidi mängu kulgu jälgida.

                          Liibüa - Kong DV. Võõrsilmeeskonna keof on 2,13, mott peaks laes olema ja kindlasti minnakse suure tuhinaga ründama, kaotada pole enam midagi, seega üle 2 värava koef on kidnlasti väärt proovimist, aga ma arvan, et Kongo DV suudab selle kohtumise lõpuks võita.


                          Kamerun - Algeeria. Millegi peale enam mängida pole, üle 2,5 värava koef on hiigelsuur, seega üle värava võiks olla mõeldav valik. Võiks ju tulla sellinne vabam kohtum
                          ine, kus me näeme tavapärasest rohkem väravaid.
                          Rootsi - Luksemburg. Luksemburg sai Hollandi käest 0-5 aga ülejäänud mängudes on mängitud väga sümpaatselt, ma unustan korraks motivatsiooni ja muud sarnased asjad ja lihtsalt statistika pealt ei pea enam Luksemburgi suuri saunasid igapäevaseks nähtuseks.

                          Rootsi 3-0 võit on igati võimalik, kuid suurem võit oleks pigem haruldane praeguse Luksemburgi vastu. Seega +3,5 ja 1,75 on päris hea.
                          Palju kirjavigu tuli sisse, unustasin, et siin pole muutmise võimalust. Tavaliselt millegipärast teengi posti ära ja siis hakkan parandama vaikselt. Vabandan ohtrate vigade pärast.

                          Kommentaar


                            Tamm koefitsient eilsele väravale oli muidu umbes 4-5 vahel, 12-15 esimese värava eest, 30.00+ kaks väravat ja 250-500+ kübaratrikk, kui kellelgi pirn põlema ei hakanud, kui algkoosseis teatati. Väga vähesed kontorid suutisd reageerida selleks, alles laivis liikusid hinnad ausaks.

                            Rahvusvaheliselt said vähemalt mitu kontorit hitti vist, Stan James kirjutas isegi Twitteris, et Eestil alustab kaitsja rünnakul. Eeldaks, et see avastati alles pärast rida bette.
                            Last edited by Tanel; 08.10.17, 12:32.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Mõned koefid, mis esimesel vaatlusel silma hakkasid.

                              1. Palace - Chelsea

                              Palace on endiselt punktideta, millalgi tuleb need saada, aga kas seda just tugeva Chelsea vastu.

                              Chelsea ei tohi endale libastumist lubada, Batshuhay on motiveeritud, on tema aeg, nüüd kui Morata vigastatud on, ennast tõestada. Hazard hakkab vaikselt vormi tõusma. Palace rünne on seni nii hambutu olnud, et on raske uskdua, et Chelsea vastu on nüüd palju muutunud.

                              Seega Chelsea -1,5 2.25 kandis või Chelsea -1,25. 1.94 kandis on ilusad.

                              2. Watford - Arsenal

                              Pigem usun suht võrdset lahingut, kodu tiim on hästi alustanud ja ma arvna, et Arsenal on raskustes, seega Watford +1 ja 1.85 kandis.

                              3. Bayern on seni olnud kriisis, kas nüüd peale koondise pausi on juba uus hingamine leitud, võetakse võit, aga Freiburg istub väga dissiplineeritult kaitses ja ei tule suurt sauna. Freiburgi +3 on 1.83 kandis.

                              4. Crotone - Torino üle 1.97, Belotti on küll väljas, aga Torino stiil annab palju väravaid ja Crotone vastu suudetakse ka ilma temata lüüa, samal ajal kaitse on sellinne, et 1 ikka lastakse.

                              5. Lyon ei võida tähtsaid mänge, seega Monaco +0,25 ja üle 1.80 on magus.

                              6. Lille - Troyes ja alla 2,5 värava 1,87 kandis. Lille ei suuda hetkel palju väravaid lüüa, kas troyes hakkab ründama? Pigem mitte.

                              7. Southamton ja Newcastle alla 2,5 värava 1.80 kandis, kaks super kaitse tiimi.

                              8. Besiktas kohtub hetkel Türgi kõige kehvema meeskonnaga. -1 on 2.30 ja isegi võidu koef on korralik 1,70.

                              9. Sam käib Galatasaray kohta, kohtutakse keskmikuga ja nii võidu kui ka -1 koef on sarnane Besiktasele.

                              Kommentaar


                                Aga see nv on väga palju suuri mänge ja vaataks ja analüüsiks neid natuke. Mida keegi arvab?


                                Liverpool - Manchester United.

                                Ma õppisin juba ammu, et oma lemmiku mänge ei tasu panustada. Eelmise aasta Mourinho mängis suurte vastu väga kaitsva taktikaga. See mäng on esimene suur kohtumine see hooaeg ja loogika ütleb, et ka seekord mängitakse pigem mõttega, et peaasi et taga suudame nulli hoida.

                                Liverpool on hetkel väga ebastabiilne, aga see kohtumine on nende jaoks äärmiselt tähtis, kaotuse korral ollakse sisuliselt juba praegu tiitlikonkurentsist väljas ja mõned ükiikud fännid sooviksid ilmselt juba Kloppi lahkumist.

                                Seega loogika ütleks, et Liverpool vajab võitu rohkem, aga ma arvan, et Klopp on rahul ka viigiga ja see mäng võib tulla ettevaatlikum kui enamus nende klubide selle hooaja mängud.

                                Kas Mourinho paneb Mata mängu nii suures kohtumises?

                                Kas keegi julgeb seda kohtumist ennustada?


                                Atletico - Barcelona

                                Selle aasta Atletico ei ole enam sellinne nagu üleelmine aasta, ka eelmine aasta oli vahepeal selle neile nii omase tapja instinktiga probleeme, vajatakse Diego Costat, hetkel võimsa tipuründaja puudumine on üks põhjustest, miks ei suudeta stabiilselt hästi mängida.

                                Atletico hakkab kaitsma ja Barcelona ründama. Me näeme lõpuks Barca tegelikku sisu. Ma ei usu, et Barcelona kaotab selle kohtumise.

                                Samas ma arvan, et Atletico võitleb ja viik on sama võimalik kui Barcelona võit.


                                Juventus - Lazio

                                Palju väravaid ei tohiks tulla, ma ei usu, et Juventusel on praegu sama palju rammu ründes kui Napolil, Lazio võiks Juve vastu võõrsil kaitsvalt peale minna ja Juvel võib tekkida hea kaitsva tiimi vastu probleeme. Siiski ma eeldan, et lõpks Juve peaks suutma ära suruda.


                                Roma ja Napoli peaks võrduma palju väravaid, Napoli läheb isegi suurtes mängudes suure tuhinaga peale.

                                Roma võiks ju olla lõpuks tiim, kes Napoli täisedu lõpetab. Samas hetke Roma ei anna mingit alust arvata, et nad võita võiks. seega jällegi kaldun kas viigi või Napoli võidu suunas.

                                Inter - Milan

                                Aastad on õpetanud, et ei tasu Milano derbyt puutuda, aga väravaid võiks jällegi näha. Inter tundub hetkel parem, aga Inter on Inter ja Milan on Milan - kõike võib juhtuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X