320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna pole eriti tihti siin enam käinud, siis wooooooooooow, kui palju on siin vahepeal blogisid ja äktšionit tekkinud!
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      SBT organisaatorina on suht suva, kes võidab. Osavõtjana ma loodan, et richard ei võida 3. kvartalit. Teeb lõpu oluliselt põnevamaks.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Siin peab hakkama tegutsema nüüd

        25.10 18:30
        Balti Liiga
        Vytautas vs Tsmoki Minsk
        Pick: Vytautas -23.5
        Odds: 1.92
        x
        25.10 19:30
        LBL
        VEF vs Valga
        Pick: Over 155.5
        Odds: 1.93
        x
        25.10 21:00
        Käsipall
        Bosnia vs Eesti
        Pick: Eesti +6 AH
        Odds: 1.94

        Total: 7.19 (1xbet)
        Stake: 20
        Enda seisukohalt pean olema rõõmus, et ette jõudsid käsipalliga. Sinu ja Koondise seisukohalt negatiivne.
        Tegelikult oli vahepeal isegi 4 ainult vahe aga kuna bosnia puurivaht tegi väga hea mängu ja meil oli palju lihtvigu siis nii ta läks.

        Kommentaar


          Mis seis praegu on? Kas RK läheneb kvaratliv¨idule?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Mis seis praegu on? Kas RK läheneb kvaratliv¨idule?
            Romario feilis, giga204 feilis, mazzil Sassuolo feilib hetkel, QRKoodil on ka veel võimalused või kui Venezuela poisid ei otsusta järsku palju väravaid lööma hakata on kõik peale RK doomed.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              QRKoodil on puudu vaid Torino värav...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                over 2.5 on olemas aga punane teeb selle paganama raskeks .

                Kommentaar


                  Huviga olen päeva jälginud.
                  Kuid tundub, et mazz võtab üheteistkümnendal tunnil kvartalivõidu ära.
                  Kuradi Real, kohtunikud ja kolmese joon.

                  Kommentaar


                    Kuulge, mul tuli seoses Betsafe ennustusvõistlusega idee, kuidas muuta seda vähe dünaamilisemaks.

                    Ma näen, et ca. 20 (vb isegi 30) inimest võtab sellest osa. Aga kuu aega on päris pikk aeg ning terve hooaeg on üldse superpikk aeg.

                    Ma teen ettepaneku selle vooru lõpuks jagada 12 parimat nelja kolmesesse alagruppi ning ülejäänud 2. divisjoni. Turniir toimuks viies voorus (a la 1 weekend on 1 voor või euro-midweek). 5 vooru järel alagruppide viimased langeksid 2. divisjoni, alagrupi võitjad saaksid üldarvestusse 1 punkti (läheb vaja lõppmängus) ning 5 eurot boonusraha Betsafe'lt (vooru parim 10). Samas alagruppide koosseisud ka vahetuksid (nii viimased, kui ka esimesed liiguksid).

                    2. divisjonis ennustavad siis kõik need, kes parasjagu ei ole alagruppides ning 5. vooru järel 4 paremat asendavad alagruppide viimaseid. Loomulikult saab 2. divisjoni parim ka 5 eurot Betsafe panustamisraha.

                    Kuidas idee muidu või on liiga keeruline?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Sounds good. Ise quittisin, kuna liiga palju aega kulus mängude analyysi peale ja financial gain oli 0 kuna jalka peale ma eriti ei panusta.

                      Kommentaar


                        jah, miks mitte, teeks põnevamaks küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kuulge, mul tuli seoses Betsafe ennustusvõistlusega idee, kuidas muuta seda vähe dünaamilisemaks.

                          Ma näen, et ca. 20 (vb isegi 30) inimest võtab sellest osa. Aga kuu aega on päris pikk aeg ning terve hooaeg on üldse superpikk aeg.

                          Ma teen ettepaneku selle vooru lõpuks jagada 12 parimat nelja kolmesesse alagruppi ning ülejäänud 2. divisjoni. Turniir toimuks viies voorus (a la 1 weekend on 1 voor või euro-midweek). 5 vooru järel alagruppide viimased langeksid 2. divisjoni, alagrupi võitjad saaksid üldarvestusse 1 punkti (läheb vaja lõppmängus) ning 5 eurot boonusraha Betsafe'lt (vooru parim 10). Samas alagruppide koosseisud ka vahetuksid (nii viimased, kui ka esimesed liiguksid).

                          2. divisjonis ennustavad siis kõik need, kes parasjagu ei ole alagruppides ning 5. vooru järel 4 paremat asendavad alagruppide viimaseid. Loomulikult saab 2. divisjoni parim ka 5 eurot Betsafe panustamisraha.

                          Kuidas idee muidu või on liiga keeruline?
                          Ma illustreerin veidi:

                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Hea mõte!

                            Kommentaar


                              Pooldaks kah!

                              Kommentaar


                                Tundub väga kihvt! On plaanis nüüd ka endal igalajal kaasa panustada!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X