320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    Aga tahaksin püstitada ühe teema, mis suvel veidi lahjaks jäi (teen teise katse). Saame kokku ka? Mul terendab 17. novembri õhtu (reede). Seekord olen targem ning kui on vähemalt 6 kindlat tulijat veel siis orgunnime. Koht on ilmselt kusagil Tallinna kesklinn või vanalinn vms. Ehk siis ootan 10. novembriks tagasisidet antud temaatika kohta. Ootan kõiki, kes panustamise alafoorumis aktiivsed, eriti SBT rahvast loomulikult.

    Teeme ära?
    Ma tuletan seda ka igaks juhuks meelde, et sel reedel ma otsustan, kas järgmine reede tuleb SBT-jooming või mitte. Praegu siis pole tahtjaid?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ilmselt saaksin tulla küll, kui huvilisi jagub.

      Kommentaar


        Olen ka huvitatud. Selgub nädala jooksul, kas saan liituda

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma tuletan seda ka igaks juhuks meelde, et sel reedel ma otsustan, kas järgmine reede tuleb SBT-jooming või mitte. Praegu siis pole tahtjaid?
          Paha päev, muidu oleks tulija! Liitusin ka hiljuti panustamisettevõttega ehk mõtteid jms jagada oleks äärmiselt huvitav!
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Paha päev, muidu oleks tulija! Liitusin ka hiljuti panustamisettevõttega ehk mõtteid jms jagada oleks äärmiselt huvitav!
            Mulle tõesti sobib see päev ja järgmine oleks ilmselt kusagil... jaanuaris.

            Tahan, et reedeks oleks 5 inimest, kes kindlasti ütlevad, et saavad tulla, siis mõtleme. Eks paljud asjad piiravad seda, paljud ei ela Tallinnas ka.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Oleksin tulemas 17.11

              Kommentaar


                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Oleksin tulemas 17.11
                Valesse teemasse sai

                Kommentaar


                  Praeguseks on svenniid ja mazz avaldanud soovi ja valmisolekut järgmisel reedel väikesed SBT-joogid teha. Aga tegelt oleks veel rahvast vaja...
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Minuga võiks ka ilmselt arvestada. 100%-lt veel päris lubada ei tahaks, aga ilmselt mängiks välja.

                    Kommentaar


                      Mittetallinlastel on hea vabandus olemas, aga kõik teised- kamoon. SBT veel ei käi, klubivutt tuleb alles tagasi, Eesti vutt on pausi peal. Paremat aega ei ole. Ootan veel osalejaid...
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Niisiis käes on see reede ning oma soovi SBT väikesest kokkutulekust osa võtta avaldasid: mazz, Svenniid ja -RoMaRiO-, kelle kõigi jutust ma sain aru, et ürituse toimimuse puhul saavad tulla.

                        Selles mõttes ma küll deklareerisin, et ootan vähemalt 5 nõusolijat, aga neljakesi võib ka vägagi viisakalt olla (ja äkki keegi järgmine nädal avaldab veel soovi). et 4 oleks samas juba 2 korda rohkem kui eelmise korra 2.

                        Et siis teeks ära järgmine reede. Mis aeg oleks kõige optimaalsem?

                        Eelmine kord olin ma Dublineris, aga koha mõttes endal on suht ükskõik. Taustaks võiks vutt mängida samas. Kohapakkumised oleks ka teretulnud.

                        Paneks küsimused teisipäeval lukku.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Minu poolest võiks näiteks 7st alustada ja koha osas erilisi eelistusi ei ole. Õlut pakutakse, siis on tähtsaim küsimus lahendatud.

                          Kommentaar


                            OK, äkki lihtsam on siis nii, et ma ütlen reedel, 18. novembril kell 19.00 Dublineris. Kui mazzil või Svenniidil mingid eripalved, siis kirjutage. Kui keegi tahab ka liituda, siis ka kirjutage.

                            EDIT! minu poolt kerge sakuska-vaagen.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Sobib

                              Kommentaar


                                Oleksin ka vist isegi tulemas, teisipäevaks annan rohkem teada kas ikka täiesti kindel!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X