Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 82

Algupärane

Olen nõus, kui uudist ennast ei lisata, võiks ta vähemalt tasuta loetav olla...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Olen nõus, kui uudist ennast ei lisata, võiks ta vähemalt tasuta loetav olla...
    Viimati vastas üks õhtulehe töötaja sellele nii: ega sa mingi pagulane pole,et kõike tasuta pead saama.

Eesti koondislane Kasutaja bubbles avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Viimati vastas üks õhtulehe töötaja sellele nii: ega sa mingi pagulane pole,et kõike tasuta pead saama.
    Klientidega peadki ülbe ja ennasttäis olema. VSB teemas kajastub see ka hästi välja.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Väga halb kala Vaiklalt esimese värava olukorras. Kahju, et veel nii tähtsas kohas ka. 3-1 võõrsil kaotus pole veel maailma lõpp, aga väga keeruline seis kindlasti. Muidugi kummalised on sellised mängud, kus kaks eestlast vastamisi. Ei teagi, kelle poolt olla.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Väga halb kala Vaiklalt esimese värava olukorras. Kahju, et veel nii tähtsas kohas ka. 3-1 võõrsil kaotus pole veel maailma lõpp, aga väga keeruline seis kindlasti. Muidugi kummalised on sellised mängud, kus kaks eestlast vastamisi. Ei teagi, kelle poolt olla.
    Mitte kaks eestlast vaid eestlane ja venelane, kellel on Eesti kodakondsus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Äkki siis juba Eesti kodakondsusega kanadalane?
    Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Mitte kaks eestlast vaid eestlane ja venelane, kellel on Eesti kodakondsus.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Äkki siis juba Eesti kodakondsusega kanadalane?
    Eestlastest vanemate laps on minu teada ikka eestlane.
    Kanadalane pole rahvus vaid kindlal territooriumil elavate inimeste ühine identiteet.
    Kuigi jah, väga pikaajalise erinevate rahvuste ja rasside segunemise teel võib tekkida territooriumil midagi rahvuse sarnast või suisa uus rahvus a la brasiillased ehk.
    Eestlane võib end identifitseerida kanadalasena, olles samaaegselt rahvuselt eestlane.
    Kodakondsus pole rahvus.
    Eesti on rahvusriik ja Eestis elavad erinevad rahvused pole automaatselt eestlased.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Eestlastest vanemate laps on minu teada ikka eestlane.
    Kanadalane pole rahvus vaid kindlal territooriumil elavate inimeste ühine identiteet.
    Kuigi jah, väga pikaajalise erinevate rahvuste segunemise teel võib tekkida territooriumil uus rahvus a la brasiillased ehk.
    Eestlane võib end identifitseerida kanadalasena, olles samaaegselt rahvuselt eestlane.
    Kodakondsus pole rahvus.
    Eesti on rahvusriik ja Eestis elavad erinevad rahvused pole automaatselt eestlased.
    Oled ta sugupuu täpselt järgi uurinud, et tead nii surmkindlalt väita, et tegemist on ikka tõupuhta eestlasega?

U21 Kasutaja gd77 avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2014

Algupärane

Paljusi häirib kui venelase kohta venelane öelda, kuna nad näevad venelast kui sõimusõna.

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Päris häbiväärne,et see "russ ja sibul" on florat esindanud.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Päris häbiväärne,et see "russ ja sibul" on florat esindanud.
    Miks häbiväärne, mitte-eestlane Londak (Kisseljov) oli Florat esindades tubli, mälu järgi on ta nelja tõrjutud penaltiga enim Flora kahjuks määratud penalteid tõrjunud väravavaht Meistriliigas.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Oled ta sugupuu täpselt järgi uurinud, et tead nii surmkindlalt väita, et tegemist on ikka tõupuhta eestlasega?
    Viievõistlejast isa Ilmar Vaikla on okupeeritud Eestis sündinud ja NSVL-u meister.
    Miks peaks kahtlema.

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Viievõistlejast isa Ilmar Vaikla pekas olema isegi ENSV-s sündinud.
    Miks peaks kahtlema.
    Oled tema sugupuud ka uurinud,et kas ta puhas eestlane ikka ? Äkki üks vanematest siiski polnd puhast tõugu eestlane?

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ärge kiusake Kesat. Poiss peab suurt võitlust aaria rassi ja rahvusliku puhtuse nimel.
    Giggs will tear you appart.

Reservmängija Kasutaja terrorwheel avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2014

Algupärane

Üks mu vana-vana-vanaisadest oli sakslane, ma pole vist kaa siis päris eestlane. Aga egas tegelikult sellist asja nagu "tõupuhas eestlane" ei eksisteeri.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Ärge kiusake Kesat. Poiss peab suurt võitlust aaria rassi ja rahvusliku puhtuse nimel.
    Poiss pole Kesa puhul õige sõna ja õnneks rahvust saab peaaegu, et valida. Mina otsustasin ka eestlaseks hakata, mitte soomlaseks (vanaisa oli soomlane).
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Poiss pole Kesa puhul õige sõna ja õnneks rahvust saab peaaegu, et valida. Mina otsustasin ka eestlaseks hakata, mitte soomlaseks (vanaisa oli soomlane).
    Räägi oma uhkest võimalusest rahvuselt sommiks hakata mõnele soomlasele, põder saab kõhutäie naerda...
    Kui ta just padusots pole..

Ma olen mitmele soomlasele kiitnud, et vaat kus Floras mängis omal ajal soomlane Jonatan Johansson...vastuseks aga tulnud tavaliselt...ahh jaa, see suomenruotsalainen.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

kõige kummalisem on see, et kogu see vestlus siin teile nalja teeb.... häbi peaks olema.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Räägi oma uhkest võimalusest rahvuselt sommiks hakata mõnele soomlasele, põder saab kõhutäie naerda...
    Kui ta just padusots pole..

Ma olen mitmele soomlasele kiitnud, et vaat kus Floras mängis omal ajal soomlane Jonatan Johansson...vastuseks aga tulnud tavaliselt...ahh jaa, see suomenruotsalainen.
    Natse on igal pool. Mulle piisab, kui eestimaalane ise end eestlaseks peab. Minu rahvuse valimine oli jah tongue-in-cheek, sest tegelikult mu isa rahvus on samuti eestlane. Ja vaevalt soomlased naeraks, kui ma oskaks mängida nagu Litmanen ja avaldaks soovi Soome koondist esindada.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mina otsustasin ka eestlaseks hakata, mitte soomlaseks (vanaisa oli soomlane).
    Kust otsast sa nüüd eestlane oled, ah? Oleks minu teha, siis ma sunniks sinusuguseid tänavapildis lilla murumütsiga, mis tähistab "pseudo-eestlast", käima. Võib-olla oma lapsed saad päris eestlaseks teha, kui paned neile ausad Eesti nimed nagu Lembetu ja Leiger ning paned nad koheselt noor-Odinlaste rühma. Siis võib-olla suudaksin nendega Laulupeol ühe kaare olla. Võib-olla.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud