320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2015/16

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kelle valid? Paneme kasti vahele Kui tuleb neutraalne joome äkki koos kasti?
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      Algselt postitas ELauter Vaata postitust
      kelle valid? Paneme kasti vahele Kui tuleb neutraalne joome äkki koos kasti?
      Ühesõnaga otsid lihtsalt joomakaaslast. Nii kirjutagi, pole mõtet mingi City peale sellise tühise asja pärast panustada.

      Kommentaar


        Algselt postitas ELauter Vaata postitust
        kelle valid? Paneme kasti vahele Kui tuleb neutraalne joome äkki koos kasti?
        Aa, ma sain aru, et sa tahad kõik teised vs. City panust teha ...

        Kommentaar


          Väljakukkumisvaated.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Noustun enamusega, peale Swansea kukkumise, liiga palju talenti selleks, pigem kukub Sunderland voi WBA.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Noustun enamusega, peale Swansea kukkumise, liiga palju talenti selleks, pigem kukub Sunderland voi WBA.
              Mul jäi ka täpselt sama asi silma kriipima. Swansea tõusvas vormis mänginud, viimasest viiest mängust 2 võitu, 2 viiki, 1 kaotus. Omavahelised mängud Newcastle, Norwichi, Aston Villa, Bournemouthiga on ees. Kvaliteeti on. Aston Villa, Norwich, Crystal Palace oleks mu pakkumine. Palace on ikka täiesti masendav meeskond viimasest 10st mängust 6 punkti ja mu hinnangul ikka väga keerulised mängud ees.

              Kommentaar


                CP võiks välja kukkuda küll. Juba ainult sellepärast, et siis on TG poolt kvaliteetset videot oodata

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Aa, ma sain aru, et sa tahad kõik teised vs. City panust teha ...
                  Leicester City? Manchester City?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Leicester City? Manchester City?
                    City on city, lester on lester.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                      Aston Villa, Norwich, Crystal Palace oleks mu pakkumine. Palace on ikka täiesti masendav meeskond viimasest 10st mängust 6 punkti ja mu hinnangul ikka väga keerulised mängud ees.
                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      CP võiks välja kukkuda küll. Juba ainult sellepärast, et siis on TG poolt kvaliteetset videot oodata
                      CP nüüd kohe päris kindlasti välja ei kuku. Sellele olen raudselt nõus kasti õlli vahele panema.

                      Klubid, kes kukuvad CP'st tõenäolisemalt välja (Rainis, 2016):
                      - Aston Villa
                      - Sunderland
                      - Norwich
                      - Bournemouth
                      - Swansea

                      Kommentaar


                        Isiklikult panustaks Villa, Norwichi ja Sunderlandi pudenemisele.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          CP nüüd kohe päris kindlasti välja ei kuku. Sellele olen raudselt nõus kasti õlli vahele panema.

                          Klubid, kes kukuvad CP'st tõenäolisemalt välja (Rainis, 2016):
                          - Aston Villa
                          - Sunderland
                          - Norwich
                          - Bournemouth
                          - Swansea
                          Nii võime teha küll, et sa tood 3 klubi välja, kes välja kukuvad minu Palace-Norwich-Aston Villa vastu, kelle kolmik täpsem on, saab teise käest kasti õlle.

                          Palace'l on küll punkte tiba rohkem, aga no kui Pardew'l korra käest ära libiseb, siis see vana otsa enam kätte ei saa. Kui eelnevalt Newcastle'ga ta üle noatera pääses, siis ma julgen küll eeldada, et see hooaeg teised relegatsiooniga võitlejad on tugevamad konkurendid kui eelnevatel hooaegadel tehes hea hooaja lõpu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                            Nii võime teha küll, et sa tood 3 klubi välja, kes välja kukuvad minu Palace-Norwich-Aston Villa vastu, kelle kolmik täpsem on, saab teise käest kasti õlle.

                            Palace'l on küll punkte tiba rohkem, aga no kui Pardew'l korra käest ära libiseb, siis see vana otsa enam kätte ei saa. Kui eelnevalt Newcastle'ga ta üle noatera pääses, siis ma julgen küll eeldada, et see hooaeg teised relegatsiooniga võitlejad on tugevamad konkurendid kui eelnevatel hooaegadel tehes hea hooaja lõpu.
                            Oodake Bolasie tagasi. Küll nad ellu jäävad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                              Nii võime teha küll, et sa tood 3 klubi välja, kes välja kukuvad minu Palace-Norwich-Aston Villa vastu, kelle kolmik täpsem on, saab teise käest kasti õlle.

                              Palace'l on küll punkte tiba rohkem, aga no kui Pardew'l korra käest ära libiseb, siis see vana otsa enam kätte ei saa. Kui eelnevalt Newcastle'ga ta üle noatera pääses, siis ma julgen küll eeldada, et see hooaeg teised relegatsiooniga võitlejad on tugevamad konkurendid kui eelnevatel hooaegadel tehes hea hooaja lõpu.
                              See ei tundu selles mõttes legit deal, et mis siis kui pakume mõlemad 2 õigesti? Me mõlemad paneme ilmselgelt Villa ja ilmselgelt Palace välja ei kuku, st et täiesti võimalik, et Sina paned 1st 1 ja mina 2st 1 õigesti ja siis on viik. Sellel ei näe pointi. Minu poolt ikka binaarne pakkumine - Palace kukub välja - mina kasti sees; Palace jääb üles - Sina kasti sees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                See ei tundu selles mõttes legit deal, et mis siis kui pakume mõlemad 2 õigesti? Me mõlemad paneme ilmselgelt Villa ja ilmselgelt Palace välja ei kuku, st et täiesti võimalik, et Sina paned 1st 1 ja mina 2st 1 õigesti ja siis on viik. Sellel ei näe pointi. Minu poolt ikka binaarne pakkumine - Palace kukub välja - mina kasti sees; Palace jääb üles - Sina kasti sees.
                                lol, bet365s saaks panustada 1 pudeli 34 pudeli vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X