Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 131, kokku 131
    Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Abramovich-hiinlased-Kia-venelased ning kari müüdavaid neegreid. Nothing to see here, kõik on korras.
    Victoria Concordia Crescit

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Carvalho siis ka Hiinas omadega

Järgmisena tundub, et Podolski on ka liikumas tõotatud maale.
    Fino alla fine FORZA JUVE

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Another one bites the dust..

Alexandre Pato on liikumas Villarealist Tianjin Quanjiani klubisse. Varasemalt on liitunud tolle sama klubiga Axel Witsel. Peatreeneriks on maailmameister Fabio Cannavaro.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Algupärane

15 aasta pärast on 中国足球协会超级联赛 vist see liiga mida peab jälgima kuna kõik parimad pojad mängivad selleks ajaks juba seal. Ja siis tuuakse nende klubid Champions League'i sisse

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Katk Vaata postitust
    15 aasta pärast on 中国足球协会超级联赛 vist see liiga mida peab jälgima kuna kõik parimad pojad mängivad selleks ajaks juba seal. Ja siis tuuakse nende klubid Champions League'i sisse
    Olen skeptiline, sest sinna on hetkel vähemalt läinud ikkagi seeniorid ja keskpärased mängumehed... nii nagu enne seda Indiasse või Araabiasse... Seni kuni oma tipus olevaid mängijaid isegi 250m ei suudeta meelitada... ma probleemi ei näe.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2014

Algupärane

Erinevus Araabiamaadega on see, et sinna hakkab neid juba kontsentreeruma.

Reservmängija Kasutaja check avatar
    Liitus foorumiga
    May 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Olen skeptiline, sest sinna on hetkel vähemalt läinud ikkagi seeniorid ja keskpärased mängumehed... nii nagu enne seda Indiasse või Araabiasse... Seni kuni oma tipus olevaid mängijaid isegi 250m ei suudeta meelitada... ma probleemi ei näe.
    Keda sa tippude all silmas pead? Messit ja Ronaldot? Ses mõttes, et sellised mehed, nagu Hulk, Witsel, Jackson Martinez, Oscar, A. Teixeira Võiks kõik vabalt ka Euroopa tippmeeskondades mängida. Et noh teatud ohumärgid on ikkagi üleval, et ei ole ainult karjääri lõpetavad või tippklubides mitte mänguaega teenivad mehed sinna siirdumas.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas check Vaata postitust
    Keda sa tippude all silmas pead? Messit ja Ronaldot? Ses mõttes, et sellised mehed, nagu Hulk, Witsel, Jackson Martinez, Oscar, A. Teixeira Võiks kõik vabalt ka Euroopa tippmeeskondades mängida. Et noh teatud ohumärgid on ikkagi üleval, et ei ole ainult karjääri lõpetavad või tippklubides mitte mänguaega teenivad mehed sinna siirdumas.
    Minu paha, väljendasin end vähe segaselt ning "tipp" ongi suhteline mõiste. Hulk, Witsel, Jackson Martinez, Oscar, A. Teixeira on kõik vähemal/rohkemal määral head aga nende karjääri on juba varem juhtnud puhtalt raha ja suureks kaotuseks/üllatuseks ma seda ei peaks... no mitte nii suureks, hädakisa tõsta.... veel... ehk see muutub... ei tea...
    Kui sinna hakkavad minema: Robert Lewandowski, Marco Reus, Alexis Sánchez, Kevin De Bruyne jne... siis hakkan ka mina muretsema.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Olge rahulikud nüüd. Välismängijate piir läheb peale ja saabki pidu läbi.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Setanta siis hakkas ka näitama ja väike info välismaalaste suhtes keda siis kus leida võib mängimas

https://en.wikipedia.org/wiki/2017_Chinese_Super_League
    Catalunya is not Spain!

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Vaatan
    Guangzhou R&F F.C. vs Shanghai SIPG FC.

Poolaja lõpp oli kaunis. Hulk ja Oscar sepistasid ilusa värava (1-1) suluseisust ja pilukad närvis. Vaidlemise eest 2 kollast. Läheb mäng edasi ja Oscar pommitab palliga 2 pilukat maha (1 väga selgelt sihilikult) ja kõik kettas. Järgneb 7 minutit rüselust ja vaidlust kus jagatakse kollane + mõlemale poole punane. 45+9' vilistatakse poolaeg lõppenuks.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud