320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chinese Super League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Näitab ilusti ära, kes mängib raha, kes jalgpalli pärast. Saabki terad sõkaldest eraldatud.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
      Näitab ilusti ära, kes mängib raha, kes jalgpalli pärast. Saabki terad sõkaldest eraldatud.
      Pisut hapud viinamarjad.

      Samuti võib tõmmata hiinlaste ja inglismaa tagumise otsa satside vahel. Kui mängijal on näiteks valida Inter ja Stoke vahel ja ta valib Sotke, siis ta kindlasti mängib ju armastusest jalgpalli vastu. Raha ju pole see mis inglismaale enamusi mängijaid meelitab.

      See vaid üks näide, kuid on päris mitmeid kes siis parema meelega mängivad inglise liiga alumise otsa satsis kui näiteks võitleks medali eest itaalias, saksamaal või hispaanias.

      Minu arust on vahva, et hiinlased mürgeldavad niimoodi. Eks varsti euroopas ka asi väheke võrdsemaks läheb kui teistel liigade telerahad tõusevad ja võrdsemalt seda nodi jagatakse.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Pisut hapud viinamarjad.

        Samuti võib tõmmata hiinlaste ja inglismaa tagumise otsa satside vahel. Kui mängijal on näiteks valida Inter ja Stoke vahel ja ta valib Sotke, siis ta kindlasti mängib ju armastusest jalgpalli vastu. Raha ju pole see mis inglismaale enamusi mängijaid meelitab.

        See vaid üks näide, kuid on päris mitmeid kes siis parema meelega mängivad inglise liiga alumise otsa satsis kui näiteks võitleks medali eest itaalias, saksamaal või hispaanias.

        Minu arust on vahva, et hiinlased mürgeldavad niimoodi. Eks varsti euroopas ka asi väheke võrdsemaks läheb kui teistel liigade telerahad tõusevad ja võrdsemalt seda nodi jagatakse.
        Eks ta ole, et enamik mängijaid on suurema palga nimel valmis jalgpalluriunistused hülgama. Samas taolised Hiina-suunalised üleminekud ometigi üleliia ei rõõmusta. Viimaks tahad ju ikkagi maksimaalselt kvaliteetset jalgpalli vaadata - olgu see siis Premier või Bundesliga. Selles suhtes parem Teixeira Inglismaal kui Hiinas.

        Ma ausalt ei usu, et Euroopas asi võrdsemaks hakkab minema. Pigem ma pakun, et Inglise klubid ei ole uuest telelepingust tulenevaid hüvesid veel õieti kasutamagi jõudnud hakata.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
          Näitab ilusti ära, kes mängib raha, kes jalgpalli pärast. Saabki terad sõkaldest eraldatud.
          Kas Teixeira ise ei soovinud täiega liverpooli minna? Mangus ju lausa meedias sellepärast. Väga ei usu, et ta nüüd Hiinasse hea meelega läks.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            #35
            inb4 Hiinast tuleb kõige edukam jalkariik maailmas, ning Hiina liiga on maailmas kõige prestiižikam ja me hakkame nädalavahetustel hommikul kell 7 ärkama, et Hiina liiga mänge näha

            Kommentaar


              #36
              loota lapsepõlves tavaliselt vaesuses elavalt brasiillaselt, et teda kotiks mingi Euroopa klubi ja mitte rahapakk, on suht naiivne. enamus brasse mängiks hea meelega kodumaal, aga palgad ja ebaturvaline keskkond paneb nad lahkuma, üldjuhul
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                Näitab ilusti ära, kes mängib raha, kes jalgpalli pärast. Saabki terad sõkaldest eraldatud.
                Ma saaks aru kui Teixeira oleks mõne Euroopa jalgpalli kõigekõige teravamas tipus mängiva meeskonna üle lasknud. Palju Liverpool on viimastel aastatel Meistrite Liigas mänginud? Kas mängitakse seal järgmisel aastal? Sisuliselt oleks ju ka Shakhtarist Pooli minek olnud selles osas tagasiminek igaljuhul, sest kõige kõrgemat mängu ei saaks kaasa mängida.

                Nii on mängijal küsimus, et kas olla kõva palga eest koledas kliimas mängiva ja arusaamatut keelt rääkivate inimestega klubis üks põhimängijaid või olla überpalga eest 1,3 miljardilse riigi jalgpalliliiga supertäht (loe: piiramatult reklaamilepinguid). Ei ole minu meelest liiga idiootne otsus.

                Lisaks.

                Jalgpalli saab ju Hiinas ka mängida. Lihtsalt hüpoteetiliselt. Kui palju on Tottenhamis (mitte kohalikke) mängijaid, kes väga arvestatava palgatõusu korral oleksid nõus minema mängima nõrgemasse liigasse. Näiteks kui Porto lubaks 2 korda kõrgemat palka. Enamus ju? Arvad, et Lamelad-Dembled-Llorised-Eriksenid-Vertonghenid ütleksid "ei, ma jään Tottenhami, sest kasvasin üles Darren Andertoni vaadates ja mu elu unistus on mängida siin"

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ma saaks aru kui Teixeira oleks mõne Euroopa jalgpalli kõigekõige teravamas tipus mängiva meeskonna üle lasknud. Palju Liverpool on viimastel aastatel Meistrite Liigas mänginud? Kas mängitakse seal järgmisel aastal? Sisuliselt oleks ju ka Shakhtarist Pooli minek olnud selles osas tagasiminek igaljuhul, sest kõige kõrgemat mängu ei saaks kaasa mängida.

                  Nii on mängijal küsimus, et kas olla kõva palga eest koledas kliimas mängiva ja arusaamatut keelt rääkivate inimestega klubis üks põhimängijaid või olla überpalga eest 1,3 miljardilse riigi jalgpalliliiga supertäht (loe: piiramatult reklaamilepinguid). Ei ole minu meelest liiga idiootne otsus.

                  Lisaks.

                  Jalgpalli saab ju Hiinas ka mängida. Lihtsalt hüpoteetiliselt. Kui palju on Tottenhamis (mitte kohalikke) mängijaid, kes väga arvestatava palgatõusu korral oleksid nõus minema mängima nõrgemasse liigasse. Näiteks kui Porto lubaks 2 korda kõrgemat palka. Enamus ju? Arvad, et Lamelad-Dembled-Llorised-Eriksenid-Vertonghenid ütleksid "ei, ma jään Tottenhami, sest kasvasin üles Darren Andertoni vaadates ja mu elu unistus on mängida siin"
                  Mõtlesid selle all Hiinat?

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mõtlesid selle all Hiinat?
                    Hiinas see kliima mänguperioodil parem pole? Ja Brassi jaoks on eeldatavasti inglise keel sama arusaamatu nagu mandariini keel

                    Kommentaar


                      #40
                      Chinese Billionaires Invest In Football: Is It Worth It?

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Hiinas see kliima mänguperioodil parem pole? Ja Brassi jaoks on eeldatavasti inglise keel sama arusaamatu nagu mandariini keel
                        Sa vist ei tea palju Brasse isiklikult? Inglise keel on regiooniti, eriti noorte seas väga au sees.

                        Kommentaar


                          #42
                          Hiina ja laiemalt Aasia huvi jalgpalli vastu paistab tohutu kiirusega kasvavat, nii et miks mitte - andku aga minna. Kas aga ülejäänud maailm järjekordset superliigat vajab, pisut kahtlen. Minul on küll ees väga selge piir, milleni jalgpalli jälgida suudan. Hiina liiga jääb sellest piirist kindlalt väljapoole.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Sa vist ei tea palju Brasse isiklikult? Inglise keel on regiooniti, eriti noorte seas väga au sees.
                            Kui palju brasse peaks keskmine eestlane isiklikult teadma? Noh selline normaalne arv sinu arvates.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Kui palju brasse peaks keskmine eestlane isiklikult teadma? Noh selline normaalne arv sinu arvates.
                              Mõnda shemale'i peaks iga täisealine mees teadma.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Sa vist ei tea palju Brasse isiklikult? Inglise keel on regiooniti, eriti noorte seas väga au sees.
                                Minu kogemus on sama. Just Brasiiliast tulevad brassid ei oska inglise keelt. Enamasti sama palju, kui näiteks enamus Kesk-Eesti noored vene keelt.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X