320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chinese Super League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    ma ei saa enam midagi aru. oskavad või ei oska siis?

    Kommentaar


      #47
      ise seal elanuna võin öelda, et inglise keele oskus on väga nadi. inglise keelega võid hakkama saada Rios, Sao Paulos ja teistes suuremates linnades, eelkõige turismilinnades, ja sedagi ainult nooblimates linnaosades. immigrant, kes räägib vähegi soravalt inglise keelt, on väga nõutud õpetamaks inglise keelt, olenemata et pole kvalifikatsiooni ja pole kunagi õpetanud ja võib olla ei oska ka grammatikat
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #48
        selline tunneb jääb, et iga järgmine klubi proovib eelmist üle trumbata üleminekusummaga.

        Kommentaar


          #49
          Arsène Wenger: the Premier League should be worried about Chinese money

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Stok
            Eks ta ole. 9 inglise liigapüramiidi, naiste liigad, noorte liigad, šoti liigad, karikad ja liigakarikad, Euroopa õhtud, koondise mängud - ja kas ma eksin, et Eesti koondise mänge vaatad ka? Selge see, et Hiina liiga jääb sellest piirist väljapoole.
            Inglismaa vutti armastavale inimesele on see kindlasti väga hea uudis.
            a. kõik need vastikud välismaalased, kes muudavad premieri maaspüherdavaks, lakitudjuukseliseks ja eidelikuks jalgpalliks, tõmbavad Hiina. Õige jalgpallur meenutagu ikkagi Vinnie Jonesi.
            b. suured klubid peavad jälle hakkama enda kogukonna peale mõtlema. Ehk kõik praegused käigud, et "kohalik fänn, keri persse, me mõtleme Aasia turgudele" lõppevad ja elu on jälle ilus.
            c. kui kõik need vastikud välismaalased, kes võtavad inglastelt mänguaja, ära lähevad, siis saavad andekamad inglased mänguaega ja kaugel siis see teenitud MM-tiitelgi on, mis siiani ainult igasugu Drogbade, Shaqiride ja Hazardite pärast tulemata on jäänud.
            Win!

            Kommentaar


              #51
              Portugali meedias on paar head teksti Hiina tulemise kohta ilmunud. Niiditõmbajaks on seal märgitud superagent Mendes
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ma saaks aru kui Teixeira oleks mõne Euroopa jalgpalli kõigekõige teravamas tipus mängiva meeskonna üle lasknud. Palju Liverpool on viimastel aastatel Meistrite Liigas mänginud? Kas mängitakse seal järgmisel aastal? Sisuliselt oleks ju ka Shakhtarist Pooli minek olnud selles osas tagasiminek igaljuhul, sest kõige kõrgemat mängu ei saaks kaasa mängida.

                Nii on mängijal küsimus, et kas olla kõva palga eest koledas kliimas mängiva ja arusaamatut keelt rääkivate inimestega klubis üks põhimängijaid või olla überpalga eest 1,3 miljardilse riigi jalgpalliliiga supertäht (loe: piiramatult reklaamilepinguid). Ei ole minu meelest liiga idiootne otsus.

                Lisaks.

                Jalgpalli saab ju Hiinas ka mängida. Lihtsalt hüpoteetiliselt. Kui palju on Tottenhamis (mitte kohalikke) mängijaid, kes väga arvestatava palgatõusu korral oleksid nõus minema mängima nõrgemasse liigasse. Näiteks kui Porto lubaks 2 korda kõrgemat palka. Enamus ju? Arvad, et Lamelad-Dembled-Llorised-Eriksenid-Vertonghenid ütleksid "ei, ma jään Tottenhami, sest kasvasin üles Darren Andertoni vaadates ja mu elu unistus on mängida siin"
                See Hiina Superliiga on selline punnitatud asi, see ei ole jätkusuutlik ega ka midagi atraktiivset. Vähe on neid, kes kavatsevad tõesti poolkõvaga mängivaid rikkureid iganädalaselt telerist vaatama hakata. Igaüks las elab oma elu nii, kuidas tahab, aga lihtsalt minu silmis kaotas Teixeira küll oma väärtuse. Potensiaal jäi täielikult kasutamata. Nüüd on tema väärtus minu jaoks sama kui mingi X-kriketimängija oma. Kriketit ma ei vaata.

                Ja loomulikult saab Hiinas ka jalgpalli mängida. Kopli säästuka taga saab seksida ka, iseasi, kas see midagi head on.

                Spursi ja Porto võrdlus väga ei päde. Raha pärast mängijad nagu Adebayor või Assou-Ekotto on juba ära liikunud. Nüüd kui tuua võrdlusesse mõni muu tippklubi, siis loomulikult, sinna on liikunud ja liigub ka edasi Spursi mängijaid. Seda mitte raha pärast, vaid et tõesti omale üks vägev karjäär teha ja endast jalgpallimaailma märk maha jätta. Samas kui Teixeirat ei mäleta 5 aasta pärast Euroopas enam keegi.

                Kommentaar


                  #53
                  Türgi meedia pasundab, et Sneijder ja Burak Yilmaz ka varsti liikumas Hiina
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                    See Hiina Superliiga on selline punnitatud asi, see ei ole jätkusuutlik ega ka midagi atraktiivset. Vähe on neid, kes kavatsevad tõesti poolkõvaga mängivaid rikkureid iganädalaselt telerist vaatama hakata.
                    Sina ei vaata, mina ka ei vaataks, aga neil on 1/5 kogu maailma populatsioonist, nende seast peaks mõned huvlised leidma

                    Kommentaar


                      #55
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        #56
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          #57
                          Lavezzi, Remy ja Oscar Cardozo pidid järjekorras olema.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Lavezzi, Remy ja Oscar Cardozo pidid järjekorras olema.
                            Ehk praegu on ideaalne võimalus igasugu puidust lahti saada.

                            Kommentaar


                              #59
                              Noh, praegu puit aga homme äkki enam mitte. Õnneks on ka Hiinas välismängijate piirand nagu mitmes teiseski Aasia jalgpalliliigas (J-league, K-League jne). Euroopa liigad võiks malli sellest võtta.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Noh, praegu puit aga homme äkki enam mitte. Õnneks on ka Hiinas välismängijate piirand nagu mitmes teiseski Aasia jalgpalliliigas (J-league, K-League jne). Euroopa liigad võiks malli sellest võtta.
                                Et ükski Eesti jalgpallur välismaale ei saaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X