320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia - Eesti (08.09.2015, Maribor)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    tänu!

    Kommentaar


      #32
      Ragnar Klavan: Eesti koondis on enesekindlam kui kunagi varem


      Kaks korda Sloveenia uputanud Ats Purje: loodame, et homme läheb samamoodi


      Magnus Pehrsson: plaan on võita!

      Kommentaar


        #33
        Kui homme alustab algkoosseisus Kruglov, kellele oleks see 100-s A-koondise mäng, siis on see esimest korda kui Eesti koondises on korraga väljakul 4 mängijat, kellel kogemust 100+ A-koondise mängu.
        Seda ainult loomulikult kui Kavan, Jääger ja Lindpere samuti alustavad või mõne vähema kogemusega mängija vastu sisse vahetatakse

        Korra on ühes mängus 4 Eesti 100+ koondislast ühes mängus osalenud:
        15.11.2006, Eesti-Valgevene 2:1, Poom(108), Oper (102), Viikmäe (103), Reim (148)
        aga Oper vahetati enne Reimi vahetusest tulekut välja,

        Kommentaar


          #34
          Homme saab olema huvitav näha, kuidas lahendatakse Dmitrijevi eemale jäämine. Keskpoolkaitsjate valik meil üleliia lai just ei ole ning äsja vigastusest taastunud ning EL pealt tulev Antonov ei tunda just parima variandina. Kruglov on küll koduklubi eest nüüd vahelduva eduga seda positsiooni mänginud, kuid kaks alumist vasakujalgset mängijat ei kõla samuti üleliia hästi ja see on pigem tingitud sellest, et Levadial on vasaku äärekaitsja ning äärepoolkaitsjate kohad niivõrd hästi komplekteeritud, kui Kruglovi sobivusest antud positsioonile.

          Miskipärast arvan, et Vassijlev tuuakse siiski alla poole.

          Kommentaar


            #35
            Oleks peatreener, siis ma prooviks sellist lahendust: Aksalu; Pikk, Klavan, Jääger, Teniste; Mets, Lindpere; Purje, Vassiljev, Zenjov; Teever.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
              Oleks peatreener, siis ma prooviks sellist lahendust: Aksalu; Pikk, Klavan, Jääger, Teniste; Mets, Lindpere; Purje, Vassiljev, Zenjov; Teever.
              Oh Sa pühamüristus... Lindpeer lõhkuva pooliku asemele ? Teever tippu. Ma pole just väga kurb, et Sa ei ole Eesti peatreener

              Dmitrjevi asendamisest saab küsimus tõesti täna, nagu ka sellest, kas ja kui kaua Lindpere jaksab - Leedu mängus pole küll suurt ette heita, aga teisel poolajal mees silmnähtavalt väsis.

              Ega koosseisule peale vaadates suurt muud varianti pole kui Antonov või Kruglov. Ilmselt ise eelistaksin esimest.

              ----------Aksalu-----------
              Teniste-Jääger-Raku-Pikk
              -----Antonov--Mets-------
              -Lindpere-Kostja-Kruglov-
              ----------Zenjov----------

              Oleks tegelikult minu eelistus....

              Kommentaar


                #37
                Koondis on harva teinud 2 head mängu järjest. Selles mõttes on hirm suur ja Sloveenia paneb ikka 120% homme. Loodame siis õnnele, mis muud, sest ega ilma võiduta meil mingit lootust enam ei ole ka.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Oh Sa pühamüristus... Lindpeer lõhkuva pooliku asemele ? Teever tippu. Ma pole just väga kurb, et Sa ei ole Eesti peatreener
                  Lindpere alumise poolkaitsjana tundub minu arvates hetkel vaat et parima variandina. Vanusega on see vähenegi kiirus kadunud, et eespool midagi ette võtta, kuid palli suudab ta hästi käima panna, noh nagu Pirlo .

                  Kõrval Mets tegeleks rohkem kaitsetööga ning oleks keskväljal oluliselt rohkem loovust kui kahe lõhkuva mängijaga mängides. See on muidugi teooria. Võimalik et sõidetaks sellest keskväljast üle, aga ega Dmitrijevi kasutegur vastaste mängulõhkumisse nüüd viimasel ajal ka üleliia kõrge pole olnud.

                  ja rainis, vaadates sinu mängijate valikut ning nende positsioone, siis ei pea ka just väga kurb olema, et ka sinul pole võimalust koondise peatreeneri kohta täita.

                  Kommentaar


                    #39
                    Mulle meeldib koondise väga selge ja enesekindel suhtumine. Ilma selleta poleks mõtet Sloveeniasse sõitagi.

                    Sloveenia on aga hoos ning neist kodus jagu saada on äärmiselt keeruline.
                    Sloveenid on paugutanud viimases 3's mängus 10! väravat ja neist 4 Inglismaale ja Šveitsile.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Oh Sa pühamüristus... Lindpeer lõhkuva pooliku asemele ? Teever tippu. Ma pole just väga kurb, et Sa ei ole Eesti peatreener

                      Dmitrjevi asendamisest saab küsimus tõesti täna, nagu ka sellest, kas ja kui kaua Lindpere jaksab - Leedu mängus pole küll suurt ette heita, aga teisel poolajal mees silmnähtavalt väsis.

                      Ega koosseisule peale vaadates suurt muud varianti pole kui Antonov või Kruglov. Ilmselt ise eelistaksin esimest.

                      ----------Aksalu-----------
                      Teniste-Jääger-Raku-Pikk
                      -----Antonov--Mets-------
                      -Lindpere-Kostja-Kruglov-
                      ----------Zenjov----------

                      Oleks tegelikult minu eelistus....
                      Sisetunne ütleb, et Antonovi asemel alustab ikkagi Dima ning miskipärast arvan, et äärepoolikus alustab Ken.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Ega koosseisule peale vaadates suurt muud varianti pole kui Antonov või Kruglov. Ilmselt ise eelistaksin esimest.

                        ----------Aksalu-----------
                        Teniste-Jääger-Raku-Pikk
                        -----Antonov--Mets-------
                        -Lindpere-Kostja-Kruglov-
                        ----------Zenjov----------
                        pehrsson pressikal rääkis umbes nii et antonov pole veel valmis 90 minutiks, ja algkoosseisu ei kuulu. aga võib saada mõned minutid mängu lõpus.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Koondis on harva teinud 2 head mängu järjest. Selles mõttes on hirm suur ja Sloveenia paneb ikka 120% homme. Loodame siis õnnele, mis muud, sest ega ilma võiduta meil mingit lootust enam ei ole ka.
                          Täna, mäng on juba täna!

                          Algselt postitas argo Vaata postitust
                          Mulle meeldib koondise väga selge ja enesekindel suhtumine. Ilma selleta poleks mõtet Sloveeniasse sõitagi.
                          + 1
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #43
                            Nagu Romario ütles, Lindpere mängiks nn Pirlot ja Teever sellepärast, et ennem näen peapalle minemas Teeverile kui Purjele nagu Leedu mängus (kui ei tööta, siis Purje ründesse ja Teeveri asemele Puri)

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
                              Nagu Romario ütles, Lindpere mängiks nn Pirlot ja Teever sellepärast, et ennem näen peapalle minemas Teeverile kui Purjele nagu Leedu mängus (kui ei tööta, siis Purje ründesse ja Teeveri asemele Puri)
                              Teeveriga põhis oleks meie EMi unistus kohe purustatud, loodan, et seda nalja ei juhtu.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                #45
                                Ma julgeks samuti pakkuda, et Lindpere alustab Dmitrjevi asemel hakkab alt ehitama, Vassiljev ei pea niipalju alla langema, millegipärast arvan, et Puri võib isegi algkoosesisus alustada paremal äärel. Aga miks mitte Puri paremal, Purje vasakul ja Zenjov tipus, Kruglovi alustamise kohapealt olen pisut skeptiline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X