320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia - Eesti (08.09.2015, Maribor)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd kui play-offi lootused kadunud, oleks aeg verinoored tulle visata.

    Koondise keskmine vanus on viimases viies mängus 28+, vastastel ainult Sloveenial 28 a. 1 k 26 p., teistel 26+
    Sloveenia vastu 28 a. 5 k. 24 p.
    Pareikoga ületaks keskmine vanus 29 aastat.
    Pehrssoni vanim koosseis oli San Marino vastu 28a. 8k. 4p.,
    Rüütlil ja Eesti koondise ajaloo vanim koosseis, 16.10.2012, Andorra-Eesti 0:1, 28 a. 11k. 10p.

    Sloveenia vastu osales 6 Eesti koondislast, kel vanust 30+, Klavanil kohe 30 täitumas.
    Mis veel kõhedust tekitavam, varupingil istusid 9-st mängijast 5, kel samuti vanust 30+, lisaks Dmitrijev, kes mängukeelu all.

    Kommentaar


      Mis teha, meie "talendikad" noored nagu Ojamaa, Anierid ja ka Liivak on karjääris veidraid valikuid teinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Mängu alguses mainisin naisele, et miskine jõuluvana teadis rääkida võimsast jalgpallilinnast. Valetas vist.
        Probleem on selles, et Zlatko Zahovič ja Srečko Katanec on omavahel tülis. Mõlemad on Sloveenia koondise legendid. Zahovič on Maribori poiss ja Katanec Ljubljanast. Maribori ja Ljubljana suhted ei ole väga head.

        Zahovič on endine Sloveenia koondise peatreener ja Katanec on praegune peatreener. Kaks suure egoga meest on tülli läinud.
        Maribori fännid on Zahovičile ustavad ja boikoteerivad Kataneci mänge..

        Kommentaar


          Algselt postitas martn26 Vaata postitust
          Mets eksis mängus korra, ning karmilt... Kui kunagi arvasin, et mets pole päris see õige... Siis isegi täna võib väita, et tegemist on kindla koondisemehega, ning üldjuhul mängib ta oma koha väga hästi välja...
          meenub veel 1 olukord kus mets 1. poolajal trahvikastis palli sloveenlase nina eest ära lõi - hea liigutus iseenesest aga imho suht napilt jäi penaltist puudu.
          kes seal kaitses nii eksis et see olukord üldse tekkida sai?

          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Nüüd kui play-offi lootused kadunud, oleks aeg verinoored tulle visata.
          muidu kaitse iseenesest oli suht soliidne juba, ja minu meelest pole mingit mõtet U21 vms mehi järgmiseks mänguks Wembley'le vedada, pigem ikka sama (mis siis et vana) koossseis, kellelt heal päeval võib loota ka nulli taga hoidmist, ja mitte pakke a la 0:4 ja hullemaid....
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Minu meelest on tegelikult ülimalt positiivne, et siin mingiks padubashimiseks ei läinud ning koondist ja Metsa maha ei kanta. Facebookis (mis on uus Delfi kommentaarium, ainult ilma anonüümsuseta) läks kohe andmine pihta, Mets sooviti koondises välja jätta jne.

            Zenjovil oli kehv päev, mis tipnes pm enda vigastamisega. Aga ikka oli parem kui Puri. Liivak võiks kindlasti Puri asemel koondises olla. Ikka ja jälle pean ütlema, et mõned mehed peaks saama koondisesse avansiga. Antonov õigustas ennast koondises, Mets samuti. Ei pea ootama kuni Liivak on 22 aastat vana "potensiaalikas talent".

            Üldjoontes tundub tulevik tore, kui Vassiljev vanusega paremaks, mitte kehvemaks ei lähe

            Kommentaar


              Mina ka ei teeks Metsa kohta negatiivseid märkuseid. Juhtub selliseid apsakaid ka parematel meestel. Pigem meeldis, et Mets oli väga kindel kaitses ja otsustas olukordi kiiresti. Jah, välja arvatud see kala. Zenjov samas mängib rasket positsiooni tema enda jaoks. Ta suudab pressi vastastele peale panna, aga nii kui palli kätte saab hakkab puterdama. Ainuke õige tegu mis ta saaks teha enda mängu parandamiseks, on kiirelt kellelegi pall ära sööta ja mitte mingil juhul ise hakata sellega seiklema.
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Nüüd kui play-offi lootused kadunud, oleks aeg verinoored tulle visata.

                Koondise keskmine vanus on viimases viies mängus 28+, vastastel ainult Sloveenial 28 a. 1 k 26 p., teistel 26+
                Sloveenia vastu 28 a. 5 k. 24 p.
                Pareikoga ületaks keskmine vanus 29 aastat.
                Pehrssoni vanim koosseis oli San Marino vastu 28a. 8k. 4p.,
                Rüütlil ja Eesti koondise ajaloo vanim koosseis, 16.10.2012, Andorra-Eesti 0:1, 28 a. 11k. 10p.

                Sloveenia vastu osales 6 Eesti koondislast, kel vanust 30+, Klavanil kohe 30 täitumas.
                Mis veel kõhedust tekitavam, varupingil istusid 9-st mängijast 5, kel samuti vanust 30+, lisaks Dmitrijev, kes mängukeelu all.
                Kesalt iseenesest väga õige tähelepanek. Tahaks ise ka näha samuti mingit noorendust, hirmsasti tahaks. Aga hakkasin korraks vaatama, keda siis reaalselt võtta oleks ja... Kirjutaks need eespool olevad numbrid ühtlasi veidi lahti ka.

                Nagu öeldud, Sloveenia vastu mänginud meestest üle 30 või kohe 30 saamas - Aksalu, Klavan, Jääger, Lindpere, Vassiljev, Purje, Teever. Sloveenia/Leedu vastu kutsutud meestest samas klubis veel - Pareiko, Londak, Bärengrub, Kruglov, Kams, Dmitrijev. Ehk siis kokku 24st mehest 13.

                Nüüd need, kes on seal 25 ringis, paar aastat siia-sinna. Ilmselgelt saab veel minimaalselt viis aastat arvestada selliste meestega nagu Kallaste (27), Teniste (27), Puri (27), Luts (26), Zenjov (26). Siis tulevad seekord välja jäänud Ojamaa (24), Anier (24), Alliku (25). Kõik.

                Ehk siis selles vanuseklassis on hetkeseisuga võtta korralikult mänguaega saavad Zenjov (normaalne välisklubi), Kallaste ja Luts (Eesti liiga) ning Teniste ja Puri (pigem tagasihoidliku tasemega välisklubi). Alliku katki, Meeritsal on oma positsioonil aega maa ja ilm, jätame praegu kõrvale. Ojamaa ja Anier - peavad lööma ka hakkama, kui soovivad oma ründaja nime natuke rohkem õigustada.

                Jürgenson (kohe 29), Frolov (27) - võivad koondises täita veel kohta ja teha seda korralikult, aga arenguhüpet sealt põhimeheks enam kindlasti ei järgne. Subbotin (25), Artjunin (25), Morozov (26), Mošnikov (27), Prosa (24) - lootustega tõusma hakanud, aga praeguseks "kadunud" seltskond. Prooviti kõrgemale, ühtedel tiivad ei kandnud, teistel segas vigastus. Suured küsimärgid kõik viis selles osas, kas saab veel asja. Aega ei olegi enamikul enam väga palju jäänud, aasta-kahega tuleks tõusta korralikku klubivormi ja siis oleks neist ka koondisele kasu.

                Veel viimasel ajal koondise nimekirjast läbi käinud mehed, keda pole mõtet tulevikku silmas pidades arvestada - Vunk, Rähn, Voskoboinikov, Hunt, Artjom Dmitrijev, Saag ilmselt ka siia punti. Nii.

                Ja siis tulevad need, keda saab veel noorteks nimetada. Pikk (22), Antonov (22), Mets (22), Meerits (23). Kõigil on tulevik hetkeseisuga helge. Aga neid mehi on neli. NELI.

                Kes sinna võivad juurde tulla? Ehk et keda oleks praegu kannatanud noorematest meestest kasutada, kes on mingitki vastavat taset ka näidanud? Noorem Anier (22) võiks olla, kui oma klubiasjad ükskord lõpuks korda saab. Väljas mängivad meil Liivak (19) ja Kauber (20). Kodustes tippmeeskondades on pildile murdnud selgelt Avilov (20), Raudsepp (21), Baranov (23), Mööl (23), Sappinen (19), Peetson (20), Gussev (21), Listmann (20). Ülejäänud noortekoondislased... võib tulla, ei pruugi tulla. Nimetatutest vaid kolm esimest on seejuures seni olnud pildis rohkem kui ühe hooaja, ülejäänud pigem või päris kindlalt vaid tänavu. Selle pealt kohe koondisesse? No ei.

                --

                Ehk siis. Eeldan, et noorte kaasamise all võib silmas pidada mehi vanuseklassis nii umbes 21 kuni 25. Selgelt on pundis juba sees Pikk, Antonov ja Mets, tegelikult ka Meerits. Hetkel vigane Alliku, klubikarjääriga kõvasti soperdanud paar Ojamaa-Anier. Muidu kõik kolm selgelt ringis juba sees. Nelikust Artjunin-Subbotin-Morozov-Mošnikov on hetkeseisuga mõtet äärmisel juhul võtta esimest, aga praegu on tema positsioonil päevselgelt kõvemad mehed ees. Subbotin näiteks ei paista hetkel eriti isegi Levadias silma. Prosa seis teada, kui tegema hakkab, siis võimalused nimekirja saamiseks väga head, hetkel ei näe põhjust. Noorem Anier - hetkeseis ei vaja kommentaare, pole millegi pealt kutsuda. Ülejäänutest on enamik saanud oma võimaluse tänavu noortekoondises. Neid tulemusi ma vist ei hakka parem siia kopeerima.

                Ehk veel kokkuvõtlikumalt. Kes need noored on, keda veel pole ja keda võtma peaks - ausalt, mina ei oska öelda. Mingid aastakäigud on vahelt puudu, kõik. Ei ole meil seda valikut lihtsalt nii laia käega võtta nagu tahaks. Ja kas peaks hakkama 20-aastaseid Eesti liiga mehi A-koondises "karastama"? Ma ei leia, et see oleks see koht, tee koondisesse võiks käia ikkagi sedakaudu, et mängid end minimaalselt Eesti tippklubis stabiilseks tegijaks. Nagu Pikk või Antonov on seda teinud.

                Pakuti eespool avansina mänguaja andmist - selle klausli alla läheks ainsana Liivak. Rohkem ma ühtegi niisugust nime praegu ei näe. Ja ma jätkuvalt ei usu elu sees, et meie meistriliigas või laias maailmas on peidus keegi hüpertalent, keda koondise juhtkond lihtsalt ei ole märganud või meelega ignoreerib.

                PS - hinnangud mängijatele subjektiivsed, ei pretendeeri ajaloolisele tõele jne
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kõik on juba siin teiste poolt öeldud, aga tahaksin tuua veel välja ühe positiivse nüansi, mida justkui pole väga märgatud.
                  Eksperiment-äär Pikk-Kallaste toimis minu arvates väga hästi ja kindlasti palju paremini, kui Teniste-Zenjov/Puri. Pikk-Kallaste puhul oli näha, kuidas oma tegevuses toetatakse üksteist, lapitakse.. Kuigi mängisid ühel äärel vist esimest korda, tundus see äär väga kindel olevat ja seda mõlemas suunas. Suudeti kaitses "kõva" hoida ja ka rünnakule liikus pall sealtpoolt hästi.
                  Teisel äärel samas Zenjovi 1 puude juba mitmendat mängu on allapoole igasugust arvestust. Lootsin, et "järgmine kord kui palli saab, siis tuleb kuld, aga-..meh!", kahju ka vigastusest.
                  Ja kui Puri mängu sekkus, siis tekkis tunne, et poiss on saarel vutti tagudes ragbivõtteid veidi õppinud. väga lollid vead Purilt just siis, kui nagu mingisugune hoog sai üles võetud... mõlemal pool väljakut. Lihtsalt ei näinud selle härra mängus mitte midagi positiivset.
                  Mina ei nuta, et 3 sanga läks. Jah, oleksime väärinud ühte. Aga ei nuta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kesalt iseenesest väga õige tähelepanek. Tahaks ise ka näha samuti mingit noorendust, hirmsasti tahaks. Aga hakkasin korraks vaatama, keda siis reaalselt võtta oleks ja... Kirjutaks need eespool olevad numbrid ühtlasi veidi lahti ka.

                    Nagu öeldud, Sloveenia vastu mänginud meestest üle 30 või kohe 30 saamas - Aksalu, Klavan, Jääger, Lindpere, Vassiljev, Purje, Teever. Sloveenia/Leedu vastu kutsutud meestest samas klubis veel - Pareiko, Londak, Bärengrub, Kruglov, Kams, Dmitrijev. Ehk siis kokku 24st mehest 13.

                    Nüüd need, kes on seal 25 ringis, paar aastat siia-sinna. Ilmselgelt saab veel minimaalselt viis aastat arvestada selliste meestega nagu Kallaste (27), Teniste (27), Puri (27), Luts (26), Zenjov (26). Siis tulevad seekord välja jäänud Ojamaa (24), Anier (24), Alliku (25). Kõik.

                    Ehk siis selles vanuseklassis on hetkeseisuga võtta korralikult mänguaega saavad Zenjov (normaalne välisklubi), Kallaste ja Luts (Eesti liiga) ning Teniste ja Puri (pigem tagasihoidliku tasemega välisklubi). Alliku katki, Meeritsal on oma positsioonil aega maa ja ilm, jätame praegu kõrvale. Ojamaa ja Anier - peavad lööma ka hakkama, kui soovivad oma ründaja nime natuke rohkem õigustada.

                    Jürgenson (kohe 29), Frolov (27) - võivad koondises täita veel kohta ja teha seda korralikult, aga arenguhüpet sealt põhimeheks enam kindlasti ei järgne. Subbotin (25), Artjunin (25), Morozov (26), Mošnikov (27), Prosa (24) - lootustega tõusma hakanud, aga praeguseks "kadunud" seltskond. Prooviti kõrgemale, ühtedel tiivad ei kandnud, teistel segas vigastus. Suured küsimärgid kõik viis selles osas, kas saab veel asja. Aega ei olegi enamikul enam väga palju jäänud, aasta-kahega tuleks tõusta korralikku klubivormi ja siis oleks neist ka koondisele kasu.

                    Veel viimasel ajal koondise nimekirjast läbi käinud mehed, keda pole mõtet tulevikku silmas pidades arvestada - Vunk, Rähn, Voskoboinikov, Hunt, Artjom Dmitrijev, Saag ilmselt ka siia punti. Nii.

                    Ja siis tulevad need, keda saab veel noorteks nimetada. Pikk (22), Antonov (22), Mets (22), Meerits (23). Kõigil on tulevik hetkeseisuga helge. Aga neid mehi on neli. NELI.

                    Kes sinna võivad juurde tulla? Ehk et keda oleks praegu kannatanud noorematest meestest kasutada, kes on mingitki vastavat taset ka näidanud? Noorem Anier (22) võiks olla, kui oma klubiasjad ükskord lõpuks korda saab. Väljas mängivad meil Liivak (19) ja Kauber (20). Kodustes tippmeeskondades on pildile murdnud selgelt Avilov (20), Raudsepp (21), Baranov (23), Mööl (23), Sappinen (19), Peetson (20), Gussev (21), Listmann (20). Ülejäänud noortekoondislased... võib tulla, ei pruugi tulla. Nimetatutest vaid kolm esimest on seejuures seni olnud pildis rohkem kui ühe hooaja, ülejäänud pigem või päris kindlalt vaid tänavu. Selle pealt kohe koondisesse? No ei.

                    --

                    Ehk siis. Eeldan, et noorte kaasamise all võib silmas pidada mehi vanuseklassis nii umbes 21 kuni 25. Selgelt on pundis juba sees Pikk, Antonov ja Mets, tegelikult ka Meerits. Hetkel vigane Alliku, klubikarjääriga kõvasti soperdanud paar Ojamaa-Anier. Muidu kõik kolm selgelt ringis juba sees. Nelikust Artjunin-Subbotin-Morozov-Mošnikov on hetkeseisuga mõtet äärmisel juhul võtta esimest, aga praegu on tema positsioonil päevselgelt kõvemad mehed ees. Subbotin näiteks ei paista hetkel eriti isegi Levadias silma. Prosa seis teada, kui tegema hakkab, siis võimalused nimekirja saamiseks väga head, hetkel ei näe põhjust. Noorem Anier - hetkeseis ei vaja kommentaare, pole millegi pealt kutsuda. Ülejäänutest on enamik saanud oma võimaluse tänavu noortekoondises. Neid tulemusi ma vist ei hakka parem siia kopeerima.

                    Ehk veel kokkuvõtlikumalt. Kes need noored on, keda veel pole ja keda võtma peaks - ausalt, mina ei oska öelda. Mingid aastakäigud on vahelt puudu, kõik. Ei ole meil seda valikut lihtsalt nii laia käega võtta nagu tahaks. Ja kas peaks hakkama 20-aastaseid Eesti liiga mehi A-koondises "karastama"? Ma ei leia, et see oleks see koht, tee koondisesse võiks käia ikkagi sedakaudu, et mängid end minimaalselt Eesti tippklubis stabiilseks tegijaks. Nagu Pikk või Antonov on seda teinud.

                    Pakuti eespool avansina mänguaja andmist - selle klausli alla läheks ainsana Liivak. Rohkem ma ühtegi niisugust nime praegu ei näe. Ja ma jätkuvalt ei usu elu sees, et meie meistriliigas või laias maailmas on peidus keegi hüpertalent, keda koondise juhtkond lihtsalt ei ole märganud või meelega ignoreerib.

                    PS - hinnangud mängijatele subjektiivsed, ei pretendeeri ajaloolisele tõele jne
                    Lisaksin siia veel Elhi. Ülejäänuga täiesti nõus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Tjah. Loodame, et see oli Metsa kooliraha. Edasises mängus oli näha, et pähe see eksimus talle ei jäänud, töötas hästi, söötis ja vist oli ka see tema puude, millest viigivärav napilt sündimata jäi.

                      Jalgpalli võlu ja valu. Võideldes langeti. Homme on uus päev.
                      Vabandust Marek, aga ei tasu alati need mängud naha Flora prillides. 'Pähe see eksimus talle ei jäänud' aga maksas kõikidele valusalt. Samal ajal ei tasu õelda et Eesti šanssi tema ära rikkus, ma arvan et mängud Leedus ja San Marino rikkus kõik ära ja Mets tolladel ajadel suured praakid ei teinud.
                      Mets 'kaotasin duelli', mida duelli? See polnud 1v1 olukord, tal oli edu ja võimalus see palli puhtaks teha ja lihtsalt otsustas palli kaitsta mingi 10 metri Aksalust kaugel. See on lihtsalt eksimus mis vastane kes pallib Inglismaal varsti kasutas ära.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Angelo, mul on täna kehv tuju ja seepärast ütlen sulle otse - mine p***se oma Flora prillide jutuga.

                        Jalgpall on meeskonnamäng ja indiviidid eksivad süsteemis, mitte mingis oma mänguaegses paralleelmaailmas.

                        Karol kalastas. Tema kala otsustas mängu. Kõik nägid seda, mina nägin ka seda, ees täiesti tavalised lühinägeliku inimese prillid. Mida kuradit puutub siia Flora? Kummal meist see Flora põiki hambus on kogu aeg? Räägime kaitsjate kaladest? Rähn on kalastanud. Klavan on kalastanud. Bärengrub on kalastanud. Piiroja on kalastanud. Kõigi nende eksimused on mänge otsustanud. Ometi on nad edasi mänginud ja olnud koondise jaoks mingil ajal asendamatud mehed. Kõik endised florakad. Mets on noor mängija ja sai oma vitsad. Tugevad mehed õpivad sellistest vigadest, aga jumal aidaku, brainfart'ide eest ei ole absoluutselt mitte ükski mängija kaitstud.

                        -e- Eemaldasin obstsöönsused.

                        Kommentaar


                          Taktikaliselt mäng töötas ja tekkis ka võimalusi, aga kahjuks väike apsu tõttu andsime võidu ära, viigiline tulemus oleks sama õiglane olnud mõlemale poolele. Tõstaks kahe mängu kokkuvõttes esile (võrdlemisi uutest nägudest) Kallaste-t ja Pikk-a, nii jätkates on mehed varsti endale asendamatuse tunnuse koondises välja teenimas.

                          Bye-bye EM, (jälle). Imedele ei looda ...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Angelo, mul on täna kehv tuju ja seepärast ütlen sulle otse - mine p***se oma Flora prillide jutuga.

                            Jalgpall on meeskonnamäng ja indiviidid eksivad süsteemis, mitte mingis oma mänguaegses paralleelmaailmas.

                            Karol kalastas. Tema kala otsustas mängu. Kõik nägid seda, mina nägin ka seda, ees täiesti tavalised lühinägeliku inimese prillid. Mida kuradit puutub siia Flora? Kummal meist see Flora põiki hambus on kogu aeg? Räägime kaitsjate kaladest? Rähn on kalastanud. Klavan on kalastanud. Bärengrub on kalastanud. Piiroja on kalastanud. Kõigi nende eksimused on mänge otsustanud. Ometi on nad edasi mänginud ja olnud koondise jaoks mingil ajal asendamatud mehed. Kõik endised florakad. Mets on noor mängija ja sai oma vitsad. Tugevad mehed õpivad sellistest vigadest, aga jumal aidaku, brainfart'ide eest ei ole absoluutselt mitte ükski mängija kaitstud.

                            -e- Eemaldasin obstsöönsused.
                            Mina ütle sulle mine Metsa

                            Muidugi praaki on kõik seda teinud. Miks ma märkasin 'Flora prillid' sest kirjutasid et aga ok, pärast mängis hästi. See oleks hea kui Eesti oleks teinud mingi comeback ja mängu võitnud. Tema esitus pärast eksimus pole oluline nüüd, otsustav hetk läks persse. See on nagu kohtunik: vilistab hästi, siis annab mingi loll penn ja otsustab mängu. Kuidas hindaksid tema esitus?
                            Jah lisaks, mingi 'duelli kaotanud' ma ei näinud.

                            Ma ei ütle et nüüd viskame Mets koondist ära, kindlasti eilsest õpib tema kõigepealt, et palli pead lihtsalt puhtaks tegema IV.Liiga stiilis.
                            Tegelt, ta ei ole ainuke kes olukordades eksis. Jääger, ehk kogenud mängija, küpsetas seda hästi. Aga siin pole midagi üllatav: ta pole keskkaitsja, eestimliigas saab küll.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Taktika töötab seda küll, aga siiski väravaid on vaja. Kuivale seljaalusele on Eestil hetkeseisuga raske loota. Aga eks Mets teeb omad järeldused ja õpib neist. Ja Aksalu on esinumber, sest tahestahtmata Pareiko on juba vanadekodu, lihtsalt tulebki ka esiväravahte vahetada.
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                                Mina ütle sulle mine Metsa

                                Muidugi praaki on kõik seda teinud. Miks ma märkasin 'Flora prillid' sest kirjutasid et aga ok, pärast mängis hästi. See oleks hea kui Eesti oleks teinud mingi comeback ja mängu võitnud. Tema esitus pärast eksimus pole oluline nüüd, otsustav hetk läks persse. See on nagu kohtunik: vilistab hästi, siis annab mingi loll penn ja otsustab mängu. Kuidas hindaksid tema esitus?
                                Jah lisaks, mingi 'duelli kaotanud' ma ei näinud.

                                Ma ei ütle et nüüd viskame Mets koondist ära, kindlasti eilsest õpib tema kõigepealt, et palli pead lihtsalt puhtaks tegema IV.Liiga stiilis.
                                Tegelt, ta ei ole ainuke kes olukordades eksis. Jääger, ehk kogenud mängija, küpsetas seda hästi. Aga siin pole midagi üllatav: ta pole keskkaitsja, eestimliigas saab küll.
                                Kirjutasin, et pärast mängis hästi mitte sellepärast, et ta oleks kaheksa väravat löönud, neist neljale ise söötu andes, sa said sellest ju ise ka aru. Peale sellist prohmakat on jube lihtne kohe järgmine prohmakas otsa tulema ehk et vähegi nõrgema vaimu korral lööb selline kala edasisele mängule pitseri. Metsa puhul seda ei juhtunud.

                                Mängu otsustas see eksimus ära, selle vastu ei vaidle keegi, mina ammugi mitte. Aga see floraprillide jutt lõpeta ära, ole hea, see jätab sinust endast kaunis... Rumala mulje.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X