320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kjaeri diil jäi katki ? Või lihtsalt kuulujutt meedias.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
      Kjaeri diil jäi katki ? Või lihtsalt kuulujutt meedias.
      ei ole midagi katki jäänud, täna-homme peaks official välja tulema, et Kjaer ja Pjanic on ostetud.
      Lisanduda võivad veel Gago, Diarra ja veel mingine Ajaxi keskvälja mees Christian Eriksen
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        see De Rossi palli ka oskab mängida? Ainult paar korda teda näinud Roma eest meistrite liigas ja pole eriti just silma jäänud.

        Appikene, tõsiselt või? You made my day, Premface*


        Premface – An English Premier League fan who knows absolutely nothing about any football outside of Great Britain.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Premface – An English Premier League fan who knows absolutely nothing about any football outside of Great Britain.
          Aga tegelt ka Francesco. Tõsine mure. Kas DDR üldse oskab mängida? Ma ise olen ka vaadanud mõnda CL kohtumist, viimane oli Manu vs Barca finaal, üldse ei haknud see mees silma? Äkki on ikkagi üle haibitud. Ainuke vend kes siin räägib et ta mängib CM-DM ja CB kohtasid ühe mängu ajal KORRAGA on ju vana hea count isiklikult, kelle jutt on sama informatiivne kui... DDR on üldse mingi mängumees v? Ma olen paar Serie A kohtumist näinud, aga noh ei ole veel täielikult pilti selgeks saanud. Ei tea miks need Rooma fännid teda tulevaseks kapteniks kutsuvad.? Äkki mingi oma teema. Suure ringi küsimus, DDR oskab üldse n.hhui mängida v??????????????????????????? Kaua see Nohik oma idiootse aju otsas kütma peab, aidake nüüd välja keegi. KAS DDR OSKAB MÄNGIDA. labiilne laks
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Pjanic vaevalt teile tuleb....Kas Sabatini vaatab keda Lazio piilub ja siis üritab ise osta...omal pole pead otsas? Lulic vast ikka annab sõbrale Pjanicile nõu mitte liituda selle homopundiga.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Pjanic vaevalt teile tuleb....Kas Sabatini vaatab keda Lazio piilub ja siis üritab ise osta...omal pole pead otsas? Lulic vast ikka annab sõbrale Pjanicile nõu mitte liituda selle homopundiga.
              Pjanic tundub suht intelligentne inimene olevat, kui see tõesti nii on siis ehk ta ikka tuleb. LuLitsi nõu ta vaevalt kuulda võtab. Ei usu et ta kuulab idioodi nõuannet kes läks ise vabatahtlikult mängima ühte inetumasse meeskonda terves maailmas. Peace, pr. Uuu.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                De Rossi lisandumine Citysse muudaks selle meeskonna lihtlabaselt võitmatuks on minu vastus küsimusele, kas oskab?
                Luis Enrique projekt on juba eos läbi kukkumas, Roma mängud on olnud umbes sama julgustavad nagu Arsenalil. Kulla mees, see pole Barcelona lasteliiga mida sul juhendada tuleb !
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Ma võtan meetri tequilat kui the pussy citysse läheb....mis riommast üldse saama hakkab porineelu ka inglismaale ja fatlicio ongi teie starstriker
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Aga tegelt ka Francesco. Tõsine mure. Kas DDR üldse oskab mängida? Ma ise olen ka vaadanud mõnda CL kohtumist, viimane oli Manu vs Barca finaal, üldse ei haknud see mees silma? Äkki on ikkagi üle haibitud. Ainuke vend kes siin räägib et ta mängib CM-DM ja CB kohtasid ühe mängu ajal KORRAGA on ju vana hea count isiklikult, kelle jutt on sama informatiivne kui... DDR on üldse mingi mängumees v? Ma olen paar Serie A kohtumist näinud, aga noh ei ole veel täielikult pilti selgeks saanud. Ei tea miks need Rooma fännid teda tulevaseks kapteniks kutsuvad.? Äkki mingi oma teema. Suure ringi küsimus, DDR oskab üldse n.hhui mängida v??????????????????????????? Kaua see Nohik oma idiootse aju otsas kütma peab, aidake nüüd välja keegi. KAS DDR OSKAB MÄNGIDA. labiilne laks
                    No alati on mingu jutt sellest, et ta läheb nüüd Reali voi kuhu iganes aga nüüd on ikka mingi 28 aastane ja ikka mingis Romas mis pole isegi oma linna parim meeskond. Hüüdnimeks on isegi tuleviku kapten 28 aastaselt.

                    Kommentaar


                      +1 Nohik
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Viimased siristamised enne lõpliku tõde...

                        1.Sexmees jääb
                        2 Kjaer on kotis
                        3.Pjanic ja Gago sixty-fifty
                        4.Borini vastu tunti huvi, aga kui Borriello jääb, siis ebatõenäoline

                        Kommentaar


                          Mõnel mängijal veel siin maailmas on mingi austuse tunne ka oma kasvataja klubi vastu ja ei jookse kohe Reali kui sealtpoolt säuts tuleb.
                          28 ja tuleviku kapten? Poja, süvene pilti - Totti ju alles mängib ! Lazio võis eelmine hooaeg parem olla , kuid laias laastus on tulemused kergelt Roma poole kreenis.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Mis kuradi valemiga nad riomma poole kreenis on? Sul endal on ajud kreenis vist....keevitasid 2 Aramist sisse lõunaks?
                            Riomma on nagu üks haisev fekaal mis on kuristiku poole nii kreenis, et rohkem ei anna ollagi.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Taaskord

                              6 vs 5
                              2 vs 12
                              6 vs 10
                              2 vs 12
                              2 vs 3
                              2 vs 16
                              8 vs 10
                              2 vs 6
                              8 vs 4
                              2 vs 6

                              Viimase 10 aasta jooksul on Lazio 2 korda Romat edastanud. Tõepoolest kreenist värk. Ja Nohik näib olevat üldse düüd, kelle jaoks jalgpall sai alguse 2 aastat tagasi koos šeikide tulekuga.

                              Kommentaar


                                Kunagine Uuu lemmikmees Foggia siis Sampdoriasse laenule. Mehe karjäär on ikka väga ära vajunud, pole 2 viimast hooaega korralikult platsilegi saanud.

                                //Zarate Interisse ?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X