320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Eks Cython peab vast silmas seda, et ....
    Ma olen 100% kindel et Shitton peab silmas seda kui palju ta eile õhtul lindsi lohhani piltide peale onni tagus.
    ja kui sa imbetsillist idioot kretiin vaatad kui palju Rooma viimase 5 aastaga üldse uut kvaliteetsemat materjali ostis, siis sa saaksid debiilik aru ka et oli ka viimane aeg 20 uut püssi kokku osta!!!!!
    Põhisse jäävad : Burdisso - DDR- vahelduva eduga Pizarro - Perrotta - Totti . ja siis veel Rosid ja Taddeid hakkavad coppas põhis käima
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ma olen 100% kindel et Shitton peab silmas seda kui palju ta eile õhtul lindsi lohhani piltide peale onni tagus.
      ja kui sa imbetsillist idioot kretiin vaatad kui palju Rooma viimase 5 aastaga üldse uut kvaliteetsemat materjali ostis, siis sa saaksid debiilik aru ka et oli ka viimane aeg 20 uut püssi kokku osta!!!!!
      Põhisse jäävad : Burdisso - DDR- vahelduva eduga Pizarro - Perrotta - Totti . ja siis veel Rosid ja Taddeid hakkavad coppas põhis käima
      Tra, õpi kirjutama!!!
      Sa ei pea mingit mõttetut iba kogu aeg ajama.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Swiss Ramble'ile jäi seekord ette Lazio finantsseis - http://swissramble.blogspot.com/2011...-on-cheap.html

        (liiga pikk, et kopipasteerida)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tõesti pikk jutt. Diagramme ei näe ka kahjuks kuna arvuti streigib...aga üldises plaanis ajab lotito odavat kuid stabiilset äri.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Tõesti pikk jutt. Diagramme ei näe ka kahjuks kuna arvuti streigib...aga üldises plaanis ajab lotito odavat kuid stabiilset äri.
            Ja Lazio on seejuures kõigest kaubamärk


            sigpic

            Kommentaar


              Peale uute meeste tulekut, tähistasime Countiga eile Roma Scudetto võidu ette ära. Kõik peaks minema ideaalselt, kui hr. Enriike mingeid lollusi korraldama ei hakka. FORZA ROMA!!!

              -e- f.totti ja cannu ja teised hundid tulge ka homme punti ja tähistame edasi!

              -e2- Uuu sa oled ka oodatud.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Siinkohal tsiteeriks ühte tundmatuks jääda soovinud klassikut:

                "I've got no interest in Roma at all, but De Rossi is phenomenal.
                The man could get into ANY starting line-up in the world, but he stays at Roma because he loves it.
                He's the mark of what Football SHOULD be.
                Why couldn't Rooney stay at Everton?
                Why Couldn't Ronaldo stay at Lisbon?
                Why Couldn't Torres stay at Atletico?
                and Why couldn't Lampard stay at West Ham?
                Money Money Money. It's eating Football alive.
                De Rossi, ur an inspiration."
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Aitäh kutsumast.
                  Mul on terve see nv täis kohtumisi, Scudetto ja Euroopa Liiga võitmisel broneeritavate hoonete asjus. Kuskil tuleb ju pidu ka panna.
                  Teil on lihtne...võtame ühe mahajäetud kolemaja, paneme seljataha kardina riomma logogoa ja siis teeme pilti. Ei mingeid kulutusi.
                  Vaatasin, milliseid ulmelisi pappe riomma maksab, et Kjaer tuleks...pole ime, et Lotitoga diil katki jäi.....annab nii loll olla kui riomma.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Ole õnnelik, et sul on au sellist nime nagu Lazio üldse õigus öelda.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Kokkuvõte Uuu põhjustest mitte mängu vaatama tulla.
                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Aitäh kutsumast.
                      Mul on terve see nv täis kohtumisi, Scudetto ja Euroopa Liiga võitmisel broneeritavate hoonete asjus. Kuskil tuleb ju pidu ka panna.
                      Teil on lihtne...võtame ühe mahajäetud kolemaja, paneme seljataha kardina riomma logogoa ja siis teeme pilti. Ei mingeid kulutusi.
                      Vaatasin, milliseid ulmelisi pappe riomma maksab, et Kjaer tuleks...pole ime, et Lotitoga diil katki jäi.....annab nii loll olla kui riomma.
                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Ma oleksin käpp. Vendetta ja olll ka(ma usun), kuid üks AGA siiski on. Kuna ma olen päriselus liigagi sõbralik isiksus siis ma ei tahaks rioma pooldajatega väga sina peale saada kui aus olla....inimestega kes laimavad la laziot ja Eesti peakontori UUU peafiguuri. Vb kaoks foorumist see võlu ära. Me muutuksime sama igavateks pussupuhujateks nagu rubentussi ja ilan-printeri peeruteemad. Maareki auks siis võin ka lisada, et sama igavaks ei saagi muutuda kui fiorentiine pasalaut Nii põhja ei anna kukkuda, aga ikkagi.
                      Peale selle Lotito poleks kindlasti sellega päri. Rääkis ta isegi, et kõigil kohustuslikel miitingutel Rosella PaksuSensiga haises kogu tuba heeringa järgi...eks sa püüa nii elada.


                      FORZA LAZIO!!!
                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Kahjuks mitte...olen endiselt mingi viiruse või allergia küüsis. Kuna Zarate müük venib pidin Uuu peakontori Kadriorus pangale tagastama. Uus peakontor on siiski Tallinnas, kuid salastatud aadressiga.
                      Aga kui terveks saan siis ValliBaaris võib mind siiski kohata.

                      Kommentaar


                        Mina olen väga rahul:
                        Bojan Krkic - kui ta nüüd suudab natukene stabiilsust saavutada, mitte, et üks mäng hea teine pask jne. siis on mees roomale kindlasti üli oluline, eriti veel kui Enrice tahab meid tõesti tica-tacat mängima panna
                        Osvaldo - selle mehe üle on mul ehk kõige suurem küsimärk. Pakun arvama, et kas ta kukub täielikult läbi või siis leiab tõesti ennast roomas ja hakkab kõmmutama ja konkureerib suisa top scoreri tiitli peale. sest kui nüüd mõelda siis mehel löögi tehnika on olemas, tehnika samuti, ainuke mis vist jälle puudu jääb on kõrgemal tasemel kogemused. õnneks mees on U21 itaalias proovida saanud ja espanyolis ja violas samuti sai vahepeal ikka mängida. kuid hind mida maksti 15 milj. on natukene ehk palju ma kaldun arvama, kuid loodan sügavalt, et söön oma sõnu.
                        Stekelenburg - noo iseenesest hollandi koondises alati väga häid partiisid pakkunud. ehk natukene küsitav on see, et mees tuleb siiski hollandi liigast kus tase pole nii hea ja veel natuke häirib see, et väravavaht peab pidevalt kaitsjatega suhtlema ja ma kaldun arvama et hollandi ega ka inglise keelt meie kaitseliin väga rääkida ei taha, kui siis kjaer välja arvata. aga jah eks need jalgpalli terminid peaksid kiirest tulema (loodan vähemalt)
                        Curci on samas aga tagasi ja minu poolt on ta alati kõrgelt hinnatud väravavaht siiski tuleviku lootus veel
                        Angel - angel tundub selline tuisu pea natuke olevat, et rünnaku faas on mehel hea aga tihti unustab ennast liialt ja jätab kaitsesse auke, kuid loodame et itaalia liiga teda selles suhtes parandab. muidu tehnika on mehel tipp tase :=
                        Heinze - kindlasti mitte halb valik. kogemus mehel on ja usun et on vajalik back-up man kui keegi katki peaks minema.
                        Kjaer - Kjaeri koha pealt, noo saksa liigas mees põrus tegelikult kui aus olla. Kuid samas vaadata kui suurepäraselt ta Palermo eest mängis siis loodan, et Itaalia liiga talle istub kui rusikas silma auku ja leiab oma tipp taseme jälle ülesse sest mehel seda on kindlasti!
                        Gago- Võrdlemisi noor kui see eest juba kogemuste pagas on lai. Kindlasti hea poolkaitsesse kes hoiab rünnakut ja kaitset tasakaalus, arvan et väga hea laenu diil jälle
                        ärme unusta, et Sampdroiast on GUBERI tagasi, kes tegelikult on päris hea potensiaali on ja sobiks samuti tica-tacasse :=
                        Pjanic - no prantsuse liigat olen jälginud, kuigi viimasel ajal pigem varumeheks langenud, siis tegelikult suurepärane mängija ja mul ülimalt hea meel selle ple, ehk isegi kõige rohkem. suurepärane ründav poolkaitsja ja vaadake ette ka karistuslöökidega on mees sina peal : )
                        Borini - noor hea tehnikaga mängu mees. saab huvitav olema, väga palju ei tea temast Chelsea päevil natukene jälgisin tundub selline Giuseppe Rossi tüüpi olevat
                        Lamela - noo viimane noorte maailmameistrivõistlustel oli tema just argentina koondise juht mängijaid iga rünnak sai pea alguse tema läbi. peaks olema super täiendus jälle...:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas itaalia1982 Vaata postitust
                          Osvaldo - selle mehe üle on mul ehk kõige suurem küsimärk. Pakun arvama, et kas ta kukub täielikult läbi või siis leiab tõesti ennast roomas ja hakkab kõmmutama ja konkureerib suisa top scoreri tiitli peale. sest kui nüüd mõelda siis mehel löögi tehnika on olemas, tehnika samuti, ainuke mis vist jälle puudu jääb on kõrgemal tasemel kogemused. õnneks mees on U21 itaalias proovida saanud ja espanyolis ja violas samuti sai vahepeal ikka mängida. kuid hind mida maksti 15 milj. on natukene ehk palju ma kaldun arvama, kuid loodan sügavalt, et söön oma sõnu.
                          Fiorentinas oli tema osalus tõesti üsna tagasihoidlik (kui mitte arvestada allpool nähtavat otsustavat kolli Torino vastu, mis Fioretinale CL pääsu kindlustas ), aga Espanyoli eest 1,5 hooajaga 39 mängu põhikoosseisus küll päris vahepeal pole
                          Möödunud hooajal Barcale löödud koll oli vist hinna suhtes üsna otsustava määraga
                          Võimalus täitsa olemas, et mehest ka Itaalia pinnal lõpuks asja saab.

                          Tema ilus koll on 2:10
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Guberti laenati Torinosse, et ei tika-takata ta meie eest midagi sel aastal

                            Kommentaar


                              No ma ei saa aru, miks Gubertisse üldse ei usuta.
                              minu meelest sobiks päris hästi meile.
                              krt ta jälle välja laenati.
                              vaadaku kasvõi Sampdoria eelmist hooaega (mis sest et välja langesid) Guberti oli üks kõige ohtlikumaid mehi. ei mõista nagu...

                              Kommentaar


                                Lazio noored kütsid ilani noortel persed kuumaks 4-0 võiduga ja finaalis võtsid 2-0 võidu Napoli üle.
                                Cecca saab kindlasti Kozaku kõrval A meeskonda ründes aidata.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X