320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Georgia (11.11.2015)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
    Koondise florastamine kogub tuure, nüüd sokutab Pohlak florakaid juba Gruusia koondisesse.

    Teema rumorile ja öööle.
    Kui ise tood see välja, siis ise arvad et on midagi all
    Minu teada üks gruusillane jäi kodus vigastatud. Siis Zaki oli kohalik lähendus et mitte keegi peab kuskilt sõitma.
    Ta on ka U-21 kogemus ja minu arvates mängis hästi neid 10 minutit ja proovis mõned huvitavad söödud, aga tema kaaslased oli juba väsinud.
    Mul on hea meel talle, hea poiss ja ta on seda väärt.
    Loodan et sõidab nendega ka Albaaniasse.

    Kommentaar


      #47
      Kolm väravat ja uued mehed lõid - peab meeldima.

      Kommentaar


        #48
        Tõsi. Pikk, Gussev, Sappinen ja Baranov olid ju täitsa tublid. Okeika värk.
        Aga. 81 minutil Lindpere Dimitrijevi asemel sisse panna. Miks? Äkki peaks selle positsiooni noorendamise/uuendamise peale samuti mõtlema. Peetson?
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          #49
          mitu tegelikult kaitsjana tegutsevat mängijat gruusia mängus korraga platsil meil oli? 7?

          Kommentaar


            #50
            Kams, Jääger, Baranov, Klavan, Pikk, Kallaste, Mets - 7 jep

            aga ausalt öeldes Kams, Jääger, Pikk ja Kallaste on sellised kaitsemängijad, kes vabalt lähevad rünnakule kaasa ja lammutavad seal ees ka. Eks see ole loogiline ka, et ründemängu pushida kui sul ründemängijad seda välja ei vea on suht mõttetu tegevus aga kui sul on stabiilsed 7 kaitsemängijat võtta, kes suudavad ilusa kaitsemängu mängida siis ka teravusi luua ründes, siis miks mitte mängida nende tugevuse peale.

            Kuskil statsistikat on selle kohta ka, kes meil põhiline väravasöötude/assistide andja on viimastel aastatel? Mulle meenub kostja ja kallaste söödud enim viimastest aastastest.

            Kommentaar


              #51
              2014
              3 - Ken Kallaste
              2 - Konstantin Vassiljev
              1 - Sander Puri
              1 - Frank Liivak

              2015
              2 - Ken Kallaste
              2 - Sergei Zenjov
              1 - Artur Pikk
              1 - Joel Lindpere
              1 - Konstantin Vassiljev

              Kommentaar


                #52
                Küllap lähtuvad kaitsjad põhimõttest, et parim kaitse on rünnak.

                Kommentaar


                  #53
                  Nojah, selle järgi Kallaste mängitamine poolkaitses polegi nii paha mõte.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X