320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esimene poolaeg.... Hmmm.. Kas see on Eesti???`????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16

    Mina Kaalmat niiväga ei süüdistaks, probleem on rohkem selles, et nii löögile lasti. Ega see KJ Lootus ole, et sellistest kohtadest mööda uhatakse. Poomiga oleks võibolla 3:0 olnud, ei enamat.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #17
      minu arvamine sellest mängust, ootan parandusi, kui olen kusagil eksinud.

      said eestlased keskväljal palli, kohe oli peal kaks kolm ollandlast ja võtavad palli ära, kuna kristal näitab olematut tehnikat või novikov otse ollandlastele söödab

      said ollandlased keskväljal palli, sörkisid nad sellega mööda zelinskist, kristalist ja enamasti ka reimist, vahetades tahtmise korral ka söötu. Ühesõnaga peale ei läinud neile eriti keegi. Nii siis ollandlane ootas ja vaatas, kuni zenden, overmars või ka melchiot ääre peale jõudsid ja siis veeretas söödu ära. Ääre pealt tegi mees nii umbes 5 petet sekundis ja saviaugul või roobal tundusid silmad pahupidi pööravat sellest imetrikist, niisiis ei olnud neist tsenderdusteks erilist takistust. Ja no kui üks tippmeeskond saab mängus sooritada kümneid tsenderdusi, olukorras, kus vähemalt üks kaitse on juba välja lülitatud, siis peab väravaid tulema. Ja tulidki.

      Korra vist näitas Oper head tehnikat, kui astus üle palli ja siis lükkas teisele poole ja läks läbi. Muud rünnakud olid haledad, pikk pall ette ja ints ei saanud vist ühtegi kätte.

      Kahju oli sellest ja palun, keegi seletage mulle, milleks on meil koondises selline mees nagu Viikmäe, no mina ei saa aru mida temas nähakse, palun seletage keegi mulle seda...

      Kokkuvõttes ma ei arva, et eesti on s**t, sest ma olen olnud ka ise mängudes, kus minu võistkond lihtsalt 10:0 kotti saab, kuigi ma ei arva, et ma mängida ei oska. Nii, et ma saan täitsa aru, mis toimus aga loodame, et asi paraneb nii meil siin, kui ka koondises:P
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #18
        Saviauk poleks tohtinud mängida kuna ta oli nii aeglane et kõik hollandlased temast mööda jooksid
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #19
          Sa arvad,et siis Allas oleks pidanud mängima?
          C’mon Man United!!!

          Kommentaar


            #20
            Ütleme nii , et kõik kaitsjad peale Piiroja poleks tohtinud mängida Eesti liigast peaksid olema kaitsjad hoopis kusagilt TVMKst või Levadiast
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Chobram

              ...muud pole 8elda
              Minu mäletamist mööda oli see vist 6:1
              Polegi uude voorumisse ühtki postitust teind ja tahtsin ka midagi tarka öelda. :P
              It says so in the scriptures!

              Kommentaar


                #22
                Raisk läks näpust!
                Tahtsin ikka kypsi postitust kommenteerida
                Seapea
                It says so in the scriptures!

                Kommentaar

                Working...
                X