320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Süsteemi muutmine huvitavat jalgpalli ei tekita. Selles mõttes ei nõustu ma jätkuvalt Mõnu jauramisega. Need nn suured mängisid enamike mänge (ka omavahel) täpselt sama igavalt kui paljukirutud väikesed. Asi on ikka selles, et igav jalgpall toob tulu. Tõi juba 1994, tõi 2004, tõi ka 2016. Ja kui on edukad eeskujud olemas, asuvad aina enamad koondised tulevikus samale teele.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Viskan ka ühe keeksi püsti. Kreeka 2004 oli parem meeskond kui Porto 2016.

      Kommentaar


        Kaine mõistusega, neutraalselt ja õiglaselt lühikesed punktid turna kokkuvõtteks. (ülla-ülla: sisaldab ka seda teemat)

        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Süsteemi muutmine huvitavat jalgpalli ei tekita. Selles mõttes ei nõustu ma jätkuvalt Mõnu jauramisega. Need nn suured mängisid enamike mänge (ka omavahel) täpselt sama igavalt kui paljukirutud väikesed. Asi on ikka selles, et igav jalgpall toob tulu. Tõi juba 1994, tõi 2004, tõi ka 2016. Ja kui on edukad eeskujud olemas, asuvad aina enamad koondised tulevikus samale teele.
        Nõus. Passiivsus ja kaitsesse tõmbumine on üldisem nähtus, turniiri formaat seda ei tekitanud, nagu paljudele meeldib mõelda.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Jah, vints, just nii oligi. Ehk ma olen siiani veendunud, et alagrupisüsteem oli joga, mängud igavad. Troll algas kusagilt playoffist ja argumendid saavad ikka otsa, kui vastused on "ära vingu", "mulle küll meeldib" ja chaci igiliikur "mõnu tahab, et esikaheksa oleks kõik suured".
          Ma üldiselt kirjutan ka alla.

          Need lisatiimid midagi erilist juurde ei andnud. MINU MEELEST (ja see ei ole vaieldav punkt, igal ühel oma arvamus) oli see alagrupiturniir kus järgmisest ringist jäid välja ainult üksikud võistkonnad, üsna tuim. Väljalangemise oht oli pigem väike - võisidki kaks vooru kakerdada ja kui viimases lõid 89. kolli ära, olid suure tõenäosusega edasi.

          Lisaks ma ei oska öelda, kui seotud need kaks teemat oleks, aga turniir ka tervikuna oli minu meelest üsna madala kvaliteediga. Selliseid wow hetki olid paganama üksikud ikka... valdav osa mängudest nägi välja nagu 80 minutit sunnitööd. Hakkaks nüüd klubivuti hooaeg juba peale.

          Kommentaar


            Ah, ei, see ootamine ja sättimine on savi turniiri põnevuse mõttes. Lihtsalt alagrupis oli selline tunne, et suured tulid lõdva m-ga maadlema (ning said kõik lihtsalt edasi ka) ja mingit erilist intriigi ei olnudki. Ehk kui mängivad Island, Ungari või Austria omavahel, siis on tore, kui keegi neist võidab, aga pole ka midagi hullu, kui keegi neist kaotab ja välja langeb.

            Kommentaar


              32 läheks juba liiga käest ära.

              Kommentaar

              Working...
              X