320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobeti fänniturniir 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Tulemuse mõttes täielik deja vu...teist aastast jutti Tammekalt kellad poolfinaalis pennaldega.. tõenäoliselt järgmine aasta finaalis samastsenaarium.. aga väga vinge. Super üritus ja kõrge viis kõigile. Special tervitused kah..kes saab aru see saab..PS.Seekord ei ole asi tissides kuigi need olid võimsad
    FC Flora

    Kommentaar


      #77
      kommentaatorid olid leged siiski

      kuulsin, et pärast turniiri otsiti hallist ka mart sandrit, kuid teda ei leitudki üles. vahepeal olevat kommentaatoriteboksis aega veetnud. müstika?
      slimm.ee

      Kommentaar


        #78
        Tänud kõigile, oli väga vinge. Alustades Dannarist ja eikast ning lõpetades naismängijatega, kes silmailu pakkusid. Eriti Rakvere näitsik.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #79
          Mõned eelmiste aastate põhitiimid jäid küll kõrvale, aga atmosfäär ei kannatanud sellest üldse. Their loss, sest üritus oli üliäge ja kino sai täiega. Uued satsid vedasid tublilt välja ja lisasid värvi. Komplimendid ka kõigile laululahingu osalistele, sest nii ühtlaselt kõrget taset pole seal enne näinudki.

          Kuidas need tartlased kaks aastat järjest karika kotti panid, jääb küll müstikaks. Tiim koosneb vaid põhifännidest ja mänguliselt ei ole nad justkui kellestki üle, aga mingi erilise ühtsuse ja enesekindluse pealt pigistatakse tulemused välja. Väga vinge.

          Ahjaa, tase oli üldse nauditavalt puujalgne.
          Last edited by mazz; 20.12.15, 12:50.

          Kommentaar


            #80
            Kuidas me eikaga kaost tegime.

            1. detail: Mina olin esialgu ainult ühe tunni, kuna pidin Everton-Leicesteri mänguga tegelema. Selle aja jooksul jõi eiks ära vist kaks õlut. Tippsaavutuseks alagrupp A nimetada Heidy Purga grupiks, B sai Olga Ivanova nimeks. Samal ajal tegi Rakvere neiu kellelegi kaks korda jalgevahelt ja me olime seisundis "wow".
            2. detail: Saabusin mingi pool kaheksa, siis oli eiksil selja taga neli õlut. Võtsin ka sappa.
            3. detail: igasugu kummalisi djüüde hakkas sisse sadama. JanK käis õlut pommimas, vist ühe andsime. Siis saabus Tursk, kes oli überpurjus ja jõi viina ja toonikut. Otse pudelist. Tursk oli piisavalt tüütu, et ma ähvardasin ta füüsiliselt välja visata. Seejärel läks ta vastastribüünile. Lõpuks saabus kohale ka überpurjus Getter Jaani, kes jauras ja mölises, ära ka ei läinud.
            4. detail: mingil põhjusel tuli jutuks Mart Sander, kes ähvardas nädala eest soccerneti kohtusse anda. Esimese asjana uurisime, et ega tema advokaati tribüünil pole. Selleks ütlesime, et leidsime advokaadi rahakoti. Igal juhul hakkasin ma mingil põhjusel ühel hetkel katsetama enda falsetti ja huilgasin: "MAAAAART SAAANDEEER". Kuna ma viisi ei pea, siis ma vabandan.
            5. detail: tabelitega oli alati ilge segadus, aga vähemalt sai viimasele kohale lubatud saunaõhtut Priit Toobaliga. Võitjal võtta Toobaliga ise ühendust.
            6. detail: kuna ma olin õlledega eikast kõvasti maas, siis võtsin mikri endale. Eika ei jäänud palju maha ja ajas õllepurgi ümber, mis lendas kommentaatoriboksist kohtunikelauale. Kõik oli õlut täis.
            7. detail: kui Rakvere ei pannud Karenit pennalt lööma, siis ma protestisin ja ajasin ise õlle ümber. Boksi põrand ujus. Kuivatasime meeskonnalehtedega.
            8. detail: kuna me olime Karenit jubedalt kiitnud, siis tuli ta parasjagu siis ukse peale, kui me arutasime, et keda MVP-ks panna.
            Küsis: "Ma olin duši all, kas ma võitsin midagi?"
            Ta oli läbimärgade juustega, lõhnas dušigeeli järgi ja üleüldse. Selge, olime leidnud MVP.
            9. detail: kuulutasime Kareni MVP-ks, kõik vaatasid täiesti arusaamatu pilguga, et mida kuradit. Kui neiu jooksis auhinda kätte saama, siis läks meestel nägu naerule. Kõik olid rahul.
            10. detail: Getter Jaani tahtis jubedalt minuga jooma minna. Mina väga ei viitsinud ja hiilisin tagauksest välja. Getter Jaani ja tema sõber luurasid tükk aega esiukse juures.
            11. detail: istusin baari, võtsin veel kaks õlut ja hakkasin Karenile fesaris jubedalt külge ajama, mis mul üldse ei õnnestunud ja nüüd on veidi piinlik.
            12. detail: kuidas ma koju jõudsin, ma enam suurt ei mäleta. Igatahes hommikul äratas naine mu üles ja ütles, et ma läheksin tema tuppa magama. Läätsed olid endiselt silmas, paras pohmakas oli, magasin veel kolm tundi. Siis meenus, et ma sõin viimati hommikul ja seepärast oligi üsna imelik olla.

            Väga vabandan, piinlik on ka.

            P.S: Kui papa värava lõi, siis üritasime kõik leida Ewert Sundja hümni. Aga ei leidnud, raisk.

            P.P.S. hommikul tegime meenutusminuti eikaga, kus tundsime kaasa tänastele teadustajatele, kuna keegi ajas veel mingi õlle sinna kabiini ümber. Selle kuivatamiseks meil enam meeskonnalehti polnud.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kuidas me eikaga kaost tegime.

              1. detail: Mina olin esialgu ainult ühe tunni, kuna pidin Everton-Leicesteri mänguga tegelema. Selle aja jooksul jõi eiks ära vist kaks õlut. Tippsaavutuseks alagrupp A nimetada Heidy Purga grupiks, B sai Olga Ivanova nimeks. Samal ajal tegi Rakvere neiu kellelegi kaks korda jalgevahelt ja me olime seisundis "wow".
              2. detail: Saabusin mingi pool kaheksa, siis oli eiksil selja taga neli õlut. Võtsin ka sappa.
              3. detail: igasugu kummalisi djüüde hakkas sisse sadama. JanK käis õlut pommimas, vist ühe andsime. Siis saabus Tursk, kes oli überpurjus ja jõi viina ja toonikut. Otse pudelist. Tursk oli piisavalt tüütu, et ma ähvardasin ta füüsiliselt välja visata. Seejärel läks ta vastastribüünile. Lõpuks saabus kohale ka überpurjus Getter Jaani, kes jauras ja mölises, ära ka ei läinud.
              4. detail: mingil põhjusel tuli jutuks Mart Sander, kes ähvardas nädala eest soccerneti kohtusse anda. Esimese asjana uurisime, et ega tema advokaati tribüünil pole. Selleks ütlesime, et leidsime advokaadi rahakoti. Igal juhul hakkasin ma mingil põhjusel ühel hetkel katsetama enda falsetti ja huilgasin: "MAAAAART SAAANDEEER". Kuna ma viisi ei pea, siis ma vabandan.
              5. detail: tabelitega oli alati ilge segadus, aga vähemalt sai viimasele kohale lubatud saunaõhtut Priit Toobaliga. Võitjal võtta Toobaliga ise ühendust.
              6. detail: kuna ma olin õlledega eikast kõvasti maas, siis võtsin mikri endale. Eika ei jäänud palju maha ja ajas õllepurgi ümber, mis lendas kommentaatoriboksist kohtunikelauale. Kõik oli õlut täis.
              7. detail: kui Rakvere ei pannud Karenit pennalt lööma, siis ma protestisin ja ajasin ise õlle ümber. Boksi põrand ujus. Kuivatasime meeskonnalehtedega.
              8. detail: kuna me olime Karenit jubedalt kiitnud, siis tuli ta parasjagu siis ukse peale, kui me arutasime, et keda MVP-ks panna.
              Küsis: "Ma olin duši all, kas ma võitsin midagi?"
              Ta oli läbimärgade juustega, lõhnas dušigeeli järgi ja üleüldse. Selge, olime leidnud MVP.
              9. detail: kuulutasime Kareni MVP-ks, kõik vaatasid täiesti arusaamatu pilguga, et mida kuradit. Kui neiu jooksis auhinda kätte saama, siis läks meestel nägu naerule. Kõik olid rahul.
              10. detail: Getter Jaani tahtis jubedalt minuga jooma minna. Mina väga ei viitsinud ja hiilisin tagauksest välja. Getter Jaani ja tema sõber luurasid tükk aega esiukse juures.
              11. detail: istusin baari, võtsin veel kaks õlut ja hakkasin Karenile fesaris jubedalt külge ajama, mis mul üldse ei õnnestunud ja nüüd on veidi piinlik.
              12. detail: kuidas ma koju jõudsin, ma enam suurt ei mäleta. Igatahes hommikul äratas naine mu üles ja ütles, et ma läheksin tema tuppa magama. Läätsed olid endiselt silmas, paras pohmakas oli, magasin veel kolm tundi. Siis meenus, et ma sõin viimati hommikul ja seepärast oligi üsna imelik olla.

              Väga vabandan, piinlik on ka.

              P.S: Kui papa värava lõi, siis üritasime kõik leida Ewert Sundja hümni. Aga ei leidnud, raisk.

              P.P.S. hommikul tegime meenutusminuti eikaga, kus tundsime kaasa tänastele teadustajatele, kuna keegi ajas veel mingi õlle sinna kabiini ümber. Selle kuivatamiseks meil enam meeskonnalehti polnud.
              😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
              FC Flora

              Kommentaar


                #82
                Tiptop ettevõtmine nagu ikka. Voolas nii nalja, naeru, higi, verd, pisaraid kui ka õlut - täispauk. Ses suhtes ei mõista, et mida on siin mõnel satsil boikoteerida. Raputage liiv välja ja olge järgmine kord kohal. Mida rohkem rahvast, seda rohkem melu ; )

                Loodetavasti said Jõgeva Hundid sellest üritusest piisavalt kaifi, et tulevikus oma asju veelgi hoogsamalt teha. Häbisse ei jäädud. Narva kutid jätsid ka oma laululahingu sooritusega positiivse mulje. Ülejäänud olid oma oodatud heal tasemel. Respekt osalistele ja korraldajatele, eks nipetnäpet võiks norida, aga pole mõtet.

                Vanematele Rakvere toetajatele oli paras blast from the past näha Viljandi eest Vallo Kirsi.


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuidas me eikaga kaost tegime
                panid nii mõnegi rakverlase muhelema.

                Kommentaar


                  #83
                  Jah, jäime rahule ja loodetavasti teie ka, et Hundid thriller-võiduga Koeru üle teid edasi aitasid! Polnud see turniirile eelnev haip seda väärt ning tulime üritusele rohkem lustima kui võitu püüdma, seda ka saavutasime. Järgmine aasta plaanis ka ikka tulla jah, sest esimene kord õnnestus totaalselt.

                  Kommentaar


                    #84
                    Jah, paljud ilmselt ei tea, et kuulus näitleja ja lavastaja Vallo Kirs on kunagi Rakvere meeskonna kindel äärekaitsja, kes küll alati mängudele ei jõudnud. Kokku mängis ta Tarva eelkäijate eest 2004-08 50 mängu, neist 2008. aastal 2 mängu Esiliigas.

                    Kommentaar


                      #85


                      Sees või mitte?

                      Aga traditsiooniliselt tore. Laululahingu poolfinaaliga me minu hinnangul finaali pääsu ei väärinud, aga ju siis vanade teenete eest. Jalgpalliväljakul oleme õnneks piisavalt õlid, et edasipääsuks sellest sellegipoolest ei piisanud.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        http://www.upload.ee/files/5418478/v...7.mp4.mp4.html

                        Sees või mitte?

                        Aga traditsiooniliselt tore. Laululahingu poolfinaaliga me minu hinnangul finaali pääsu ei väärinud, aga ju siis vanade teenete eest. Jalgpalliväljakul oleme õnneks piisavalt õlid, et edasipääsuks sellest sellegipoolest ei piisanud.
                        Tõmbasin alla. Ace Player, kiirus maha ja kaaderhaaval läbi vaadates - oli sees. Sorry.

                        Kommentaar


                          #87
                          Kas see oli penaltiseeria, kus Romario tegi imelise tõrje jalgadega? Pole aega tõmbamiseks
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #88
                            Kui nüüd millegi kallal nokkida siis kohtunikud. Aga see juba EJL teema. Väga ebaühtlane vile, mis tingis ka mõnes mängus korraliku lõhkumise ja paar rängemat vigastust.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              #89
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                #90
                                Väga awesome montaaž ja muusika selle videoga kokku klopisitud, head hetked catchitud, supper töö Brit!
                                Korraldusest. Paha sõna öelda pole. Laululahingu punktiandmise süsteem oli hea lahendus ja käik- nii võiks ka edaspidi olla. Et lõpphinnangu annavad ikka need kes fänlusest miskit jagavad ka- fännid. Kommentaator, kes turna lõpupoole alles aktiviseerus või üles ärkas, ajas küll vahepeal naerma oma jutuga ja 'goaaaaal'-iga, aga see vist ainult positiivne- naermine. Turniiri algusest peale võinuks kommida ikka.
                                Mänguaegadest. Võinuks veidi võrdsemalt hajutada? V Sektoril oli 3. ja 4. mängu vahepeal kena paaritunnine auk.
                                Vastastest/teistest fännidest. Väga raevutsemist ja machotamist ei näinud, oli selline sõbralik õhkkond ja parajalt pingeline nagu olema pidanuks. Mõned said sõjahaavu ka, aga see vist käibki asjaga veits kaasas. Kui poleks neid olnud, oleks küll jah parem, aga mis pehmo-fännide jalkaturniiri mulje see siis jätnud oleks?
                                Väga tore oli ka naiste vetsus muudkui meestega kokku joosta ja üks hetk sealt neid ka suitsetamas tabada? Miks te oma vetsu atmosfääri lämmatada ei võinud nagu. Köh. Wat.
                                Siinkohal tervitaks veel Jõgeva Wolvesi neidusi, kellega sai niisama mängitud.. nende mänguaja arvelt.. mille te totaalselt maha magasite (käis vist tol hetkel Hundid vs. JPH). Soovisite veel, et ma skille õpetaks-a ajanappuse tõttu selleni ei jõudnud. Tänud teile, oli lõbus & wishin palju uusi skille edaspidi!
                                Niisama tooks ideena välja, et kas penaltite lahendust kuidagi võimalik vältida pole, nt lisaajale minek.. või siis esimene värav peale normaalaega selgitab võitja? Olgem ausad.. need penaltid on ju alati puhas loterii. Nagu kummal tiimil seda õnne parasjagu rohkem on, kumma tiimi väravavaht õigele poole kargab, kumma tiimi mängija jalg vääratab löömisel jne. Sellest seeriast väljub võitjana see tiim kellel rohkem õnne on, mitte see kumb parem ja tugevam oli- seda näitab ainult mäng. Paraku ajapiirangu tõttu see vist nkn võimalik poleks. Ja vist peaks leppima ka, penaltiseeria aka loterii, on kah jalgpalli osa.
                                Kokkuvõtteks. Tänud korraldajatele- Soccerneti tiimile, Britile- hea video eest, Janale- piltide eest, Ampsule- goddamn foodi eest (suurem osa on vist rohkem õlle üle õnnelikud), Meeskonnale- olid normid ja mõistvad sellid ning meedik oli ka cool bro, vastastele- Tammeka, Pantrid, WGS, Wolves, Pullid, Koeru, Viljandi, JPH ja Trans- et olite osa sellest suurepärasest õhtust ja kujundasite seda mõnusat atmosfääri. All good!

                                The end. Sri kui kellegi tundeid riivasin, omastarust midagi väga hullu ei kirjutanud küll..
                                Watch out! We got a Badass over here.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X