320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mängijad tahavad naturaalselt juba end järgmisel tasandil proovile panna. Arvad, et uue karjääriplaneerija roll oleks öelda neile, et "meie, ametnikud, arvame, et sa ei ole valmis, seega ei luba sul kuhugi minna?" Väga raske roll, mis võib valusalt kätte maksta, eriti kui mängijale pakkumine meeldib.

    Isiklikult arvan ka, et iga hinna eest ei ole vaja välismaale minna, aga kui lubatakse inimlikku palka, taset ja tingimusi, siis mis teha.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
      Isiklikult arvan ka, et iga hinna eest ei ole vaja välismaale minna, aga kui lubatakse inimlikku palka, taset ja tingimusi, siis mis teha.
      Võtame siis siinkohal juba läbikäinud Subbotini näite. Kahtlemata olid tal Tšehhis parem palk, tase ja tingimused, aga mida ta jalgpallurina kokkuvõttes sellest võitis seal? Tuli tagasi Levadiasse ja oli oma parimate päevade hale vari. Et kas see palgaraasuke tõesti kaalus selle tagasimineku jalgpallurina üles?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Võtame siis siinkohal juba läbikäinud Subbotini näite. Kahtlemata olid tal Tšehhis parem palk, tase ja tingimused, aga mida ta jalgpallurina kokkuvõttes sellest võitis seal? Tuli tagasi Levadiasse ja oli oma parimate päevade hale vari. Et kas see palgaraasuke tõesti kaalus selle tagasimineku jalgpallurina üles?
        issand jumal, riske tuleb elus võtta ju, kui need ei toida siis pole midagi, tulen koju tagasi. lihtsam oleks frolli moodi mööda halli rada edasi käia ja loota,et midagi juhtub.

        pooldan seda,et artjunin ja subo proovisid,et kuidas nad hakkama saavad. ei tulnd välja ja mis sellest? lihtsam oleks muidugi mööda turvalist rada käia, kuid on ka inimesi kes võtavad väljakutseid vastu ja soovivad raskusi ületada.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          issand jumal, riske tuleb elus võtta ju, kui need ei toida siis pole midagi, tulen koju tagasi. lihtsam oleks frolli moodi mööda halli rada edasi käia ja loota,et midagi juhtub.

          pooldan seda,et artjunin ja subo proovisid,et kuidas nad hakkama saavad. ei tulnd välja ja mis sellest? lihtsam oleks muidugi mööda turvalist rada käia, kuid on ka inimesi kes võtavad väljakutseid vastu ja soovivad raskusi ületada.
          Ma pole väitnud, et riske võtta ja kõrgemale pürgida ei tuleks, aga sellest ma ka aru ei saa, et ah, ei tulnud välja, mis sellest. Võib-olla mõnda puudutab see võrdlus, aga laias laastus on jalgpallurikarjäär sama pikk kui koera eluiga, iga kaotatud aasta on tegelikult ikkagi väga suur asi ja need aastad lähevad lennates.

          Artjunin ju niivõrd-kuivõrd mänguaega sai, vähemalt alguses, tema ma jätaks üldse kõrvale.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            #35
            Mitte et ma Subbotini nahas poleks sellest võimalusest kinni haaranud, muidugi oleks. Hiilgav hooaeg seljataga, kodumaal nagu midagi enam tõestada pole. Loogiline samm, et pürgida välja. Aga minu väide on, et ta ei võitnud sellest minekust midagi.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Aga minu väide on, et ta ei võitnud sellest minekust midagi.
              Mitte kui midagi?

              Aga näiteks see, et ta nägi kuidas kõrgemal tasemel klubis köögipoolne käib? Aga võrdlusmoment kõrgemal tasemel mängivate mängijatega? Iseasi, kas see motiveeris või heidutas teda.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                #37
                Artjuninit on minu meelest just selle teema valguses hästi esile toodud - koos pakkumisega Bulgaariast oli tal väidetavalt laual ka variant Norrast. Palk oli aga Bulgaarias parem ning kuigi oli teada, et finantsiliselt ei ole tegemist just stabiilse klubiga, läks mees ikkagi Brasovisse, selle asemel, et rahaliselt pisut vähemahvatlevamat, kuid muus osas paremat Norra võimalust kasutada.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                  Mitte kui midagi?

                  Aga näiteks see, et ta nägi kuidas kõrgemal tasemel klubis köögipoolne käib? Aga võrdlusmoment kõrgemal tasemel mängivate mängijatega? Iseasi, kas see motiveeris või heidutas teda.
                  See nägi taseme ära argument ei tundu eriti pädev. Muidugi oleks huvitav kuulda-lugeda, mida Subbotin ise sellest kõigest arvab, et kas takkajärgi kahetseb sinna minekut või näeb midagi positiivset selles perioodis.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                    Maailmas suht ainulaadne amet. Ei kujuta ettegi, kuidas klubi mängija karjääri "plaanib" peale seda kui mängija enam seal klubis ei ole. Ja kelle huvides ja mis raha eest? Tundub, et siin üritatakse agendi tööd klubidele anda? Mis huvi on mängijal lasta oma endisel tööandjal oma "karjääri planeerida?"
                    Intelligenti pauca ehk bingo!
                    Karjääri plaanerija on ilmselt Sport&Net Grupp OÜ.
                    Ka teised klubid peavad siis lööma oma agendifirma klubi taha?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Mõeldud on ikka neid mängijaid, kes veel kodus mängivad. Näiteks eelmisel sügisel arvas Pohlak, et Subbotin pole veel valmis välismaal läbilöögiks ja tundub et nii oligi. Artjuninil oli sama lugu. Koondislasi, kes omale sobivat klubi kuidagi ei leia, on palju, ei hakka siin neid üles lugema.
                      Aga ta oli valmis mingi raha ikka saada...valmis või mitte...

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                        Mängijad tahavad naturaalselt juba end järgmisel tasandil proovile panna. Arvad, et uue karjääriplaneerija roll oleks öelda neile, et "meie, ametnikud, arvame, et sa ei ole valmis, seega ei luba sul kuhugi minna?" Väga raske roll, mis võib valusalt kätte maksta, eriti kui mängijale pakkumine meeldib.
                        Nõus, see kõlaks rohkem nagu mingi nõukogude liitu asi...nõustaja nõustab, aga viimane otsus on ikka mängijate käes.
                        Loen hetkel Poomi raamat. Tal oli palju nõustajad, Pohlak isegi ka, aga ise alati otsustas mida teha.

                        Kommentaar


                          #42
                          Ma arvan et jalgpallis midagi planeerima on raske tööd.
                          Edukase karjäärile on vaja palju asi ja suur osa võtab ka fortuna.
                          Pluss, jalgpalli turg on nii suur et keegi ei oota mingi Eesti ime kui jõuba juba 24.a vana ja on ainult Eestis mänginud.
                          Minu arvates, õige tee on nagu Liivak, Käit, Vastchuk, et juba läbi lööma välismaal noorte tasandil. Muidugi kõik ei saa, aga peaks olema et enamus noorte koondislased on välismaa academy's.
                          Selles mõttes on vaja mitte mingi planeerija, vaid mingi 'välisminister' kes hakkab kontakte lööma ja skautid Eestisse tuua.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                            Tal oli palju nõustajad, Pohlak isegi ka, aga ise alati otsustas mida teha.
                            Sa teed sulle ainuomases stiilis ja halvustavas toonis karjäärinõustamise (ebaõnnestnud nimevalik, I'll give you that) võimaluse pakkumise pihuks ja põrmuks - hetkekski mõtlemata sealjuures, et äkki see on umbestäpselt sama asi, nagu Mart Poomi puhul? Et äkki on endiselt otsused kui sellised ainult mängija enda teha? Et äkki ei kavatsegi keegi mängijalt ega tema võimalikelt agentidelt mingeid õigusi ära võtta või neid piirata (kuidas see tänapäeva regulatsioonide valguses ülepea võimalik oleks, ei oska ma adudagi)? Et äkki on see nõustamisvõimalus mõeldud välja selleks, et mängijal oleks võimalik küsida vaatenurki ja abi erinevatelt inimestelt, selle asemel, et kupüürides mõtlevat agenti pimesi kuulates Ida-Euroopasse pankrotiklubisse pingipoisiks joosta?

                            Sa ei süvene, küll aga võtad seisukoha ja hakkad aktiivselt looma negatiivset fooni asjale, millest sa mitte midagi ei tea. Miks?

                            Sa oled ju, noh, ajakirjanik. Helista ja küsi. See on ju tegematajätmine, mida sa teistele ajakirjanikele pidevalt ette heidad.

                            -edit- Mina ka ei tea sellest süsteemist mitte midagi, sest mul ei ole siiralt aega olnud selle vastu huvi tunda, veel. Nii palju olgu öeldud. Aga ma üldiselt üritan mingi teatava tõsiseltvõetavuse säilitamiseks oma londivibratsioone vaigistada, kui ma teemas tuhm olen. Proovi ka.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Ma arvan et jalgpallis midagi planeerima on raske tööd.
                              Edukase karjäärile on vaja palju asi ja suur osa võtab ka fortuna.
                              Pluss, jalgpalli turg on nii suur et keegi ei oota mingi Eesti ime kui jõuba juba 24.a vana ja on ainult Eestis mänginud.
                              Minu arvates, õige tee on nagu Liivak, Käit, Vastchuk, et juba läbi lööma välismaal noorte tasandil. Muidugi kõik ei saa, aga peaks olema et enamus noorte koondislased on välismaa academy's.
                              Selles mõttes on vaja mitte mingi planeerija, vaid mingi 'välisminister' kes hakkab kontakte lööma ja skautid Eestisse tuua.
                              Sinuga on ilmselt lootusetu vaielda, aga omaenese tarkusega välismaale murdnud florakad nagu näiteks Anierid, Ojamaa, Luts, Mošnikov jne. pole tõeliselt läbi löönud. Igal aastal vahetavad korra või koguni kaks korda klubi. Siin ei ole põhjuseks alati see, et taset ei jätkunud. Näiteks Luts ei suutnud väljas millegagi hakkama saada, aga Levadia eest mängis väga hästi.

                              Klubid ei viitsi vabaagentidega vaeva näha, kui kohe ei sobi, lasevad vabaks. Kulunud näide, aga Metsa eest maksti raha ja ta saab pidevalt mängida, sama oli ka näiteks Tenistega.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Et äkki ei kavatsegi keegi mängijalt ega tema võimalikelt agentidelt mingeid õigusi ära võtta või neid piirata (kuidas see tänapäeva regulatsioonide valguses ülepea võimalik oleks, ei oska ma adudagi)? Et äkki on see nõustamisvõimalus mõeldud välja selleks, et mängijal oleks võimalik küsida vaatenurki ja abi erinevatelt inimestelt, selle asemel, et kupüürides mõtlevat agenti pimesi kuulates Ida-Euroopasse pankrotiklubisse pingipoisiks joosta?
                                Ka mina olen sellest karjäärinõustamisest sellisel kujul aru saanud.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X