320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhtulehel käis külas Andre "Froll" Frolov ja teemade ring oli lai! Valus lahkuminek Floraga (muuhulgas kõlas võrdlus noa selga löömisega), kirgi küttev Eesti meistriliiga kalender (Frolov: "Eks kõik saavad aru, et see on natukene absurd."), mehe suur ketsiarmastus, hiphop muusika, põgus koondisekarjäär (mis ei pruugi veel sugugi lõppenud olla), Magnus Pehrsson, unistus Paidega medaleid võita ja palju muud! Muuhulgas saab teada, kes ütles Frollile, et ta on igav jalgpallur!

    Õhtulehe jalgpallisaadet "Kolmas poolaeg" külastas Paide Linnameeskonna poolkaitsja Andre Frolov, kes rääkis ajakirjanikele Siim Kerale ning Kaarel Tällile paljugi põnevat. Valus lahkuminek Floraga, kirgi küttev Eesti meistriliiga kalender, mehe suur ketsiarmastus, põgus koondisekarjäär, Magnus Pehrsson - teemadering oli lai! Muuhulgas saab teada, kes ütles Frolovile, et ta on igav mängija.

    Kommentaar


      Külas käis Kristen Viikmäe! Põnev ja avameelne jutuajamine. Nii noored kui vanemad mängijad saaksid üht-teist kõrva taha panna.

      Podcasti pleieri leiab artikli seest.

      Nimeta Eesti jalgpallikoondise ründaja selle sajandi esimesest kümnendist. Rahvas ütleb: Andres Oper (134 mängu, 38 väravat)! Rahvas ütleb: Indrek Zelinski (103 mängu, 27 väravat)! Ometi lõi Kristen Viikmäe samal ajastul 115 mänguga 15 väravat, kuid esimesena meenub tema nimi vähestel. Nüüd vaatabki Operi ja Zelinski varju jäänud mees oma väga õpetlikule karjäärile tagasi.

      Kommentaar


        Kõigi aegade noorima A-koondislase Jarmo Ahjupera teekond Võhmast Budapesti oli pikk ja käänuline. Jutuks tuleb olelusvõitlus FC Floras, võigas vigastus Györi ETOs, väravarohke periood Ujpestis ja tagasihoidlik karjääri lõpetamine. Nüüd peab mees kolme kohvikut, harrastaja tasemel mängib ta nii jalgpalli, korvpalli kui tennist. Hüva kuulamist!

        „Kolmanda poolaja“ stuudiot külastas sel korral endine koondise ründaja Jarmo Ahjupera (34), kes rääkis muuhulgas, miks ja millal täpselt tema profikarjäär lõppes.

        Kommentaar


          Ehkki ma olen olnud läbivalt üsna skeptiline nende stuudiokülaliste suhtes, et noh, mida ikka mingil Slava Zahhovaikol mulle põnevat rääkida on(ja ega ma tema juttu ei viitsinudki kuulata), siis tegelikult on olnud väga asjalik. Paljud jalgpallurid on ennast hoopis targema, põnevama ja sümpaatsemana saanud avada, kui ma oleks neist arvanud. Ja siis muidugi mõned on enda paraja töllakluse paljastanud. Ja Kalev Kruusi on muidugi alati tore kuulata.
          Ehk väga tänuväärne asi, mis Eesti jalgpalliskeenet paremini tunda aitab. Kudos yo.
          sigpic

          Kommentaar


            Lisaks kohustuslikule panustamisosale võiks kohustuslikuks olla ka ülevaade Premium liiga nädala mängudest. Külaliste kutsumine on loomulikult ka hea plaan.

            Kommentaar


              Täna kell 20:00 räägivad ajaloolane ja semiootik Generaadios natukene jalgpalli seosest inimese ja poliitikaga.

              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Üks jalgpalliteemaline podcast on Eesti maastikul taas juures - Delfi "Futboliit". Arutame nii Eesti kui välismaa jalgpallist ja võimalikult ausalt.

                Esimene saade sai meie endagi jaoks natuke kiirustatult ja ootamatult tehtud (esialgne plaan oli seda teha neljapäeval), sellest ehk kerge rabedus - aga edaspidi hakkame eetris olema just nimelt neljapäeviti.

                Kuulata saab siit!
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                  Üks jalgpalliteemaline podcast on Eesti maastikul taas juures - Delfi "Futboliit". Arutame nii Eesti kui välismaa jalgpallist ja võimalikult ausalt.

                  Esimene saade sai meie endagi jaoks natuke kiirustatult ja ootamatult tehtud (esialgne plaan oli seda teha neljapäeval), sellest ehk kerge rabedus - aga edaspidi hakkame eetris olema just nimelt neljapäeviti.

                  Kuulata saab siit!
                  itunesi võiks ka üles panna

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Herr Vaata postitust
                    itunesi võiks ka üles panna
                    See peaks juhtuma juba enne järgmist saadet, kui vastavaid asjapulki uskuda. Muide, Delfis on veel uusi podcaste tekkimas (teised ei ole minu teada spordiga seotud). Eks lähiajal kuuleb täpsemalt.
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Klavan huvitus Venemaa kõrgliigast! Käit loobus Venemaa kõrgliigast! Külas käis Andrei Stepanov, kes räägib mängijateturul toimuvast üsna avatud kaartidega. Pikemalt tuleb jutuks Vassiljevi ja Piasti saaga, läbi käivad veel paljude Eesti mängijate nimed. Suuremaid tehinguid teeb Stjopa aga hoopis piiritaguste jalgpalluritega, kellest ühe eest maksis Peterburi Zeniit mullu umbes 8 miljonit eurot! Peaks olema põnev kuulamine!

                      https://www.ohtuleht.ee/899280/kolma...se-ei-paasenud

                      Kõik 153 saadet on järelkuulatavad siin: https://soundcloud.com/kolmas-poolaeg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                        Üks jalgpalliteemaline podcast on Eesti maastikul taas juures - Delfi "Futboliit". Arutame nii Eesti kui välismaa jalgpallist ja võimalikult ausalt.

                        Esimene saade sai meie endagi jaoks natuke kiirustatult ja ootamatult tehtud (esialgne plaan oli seda teha neljapäeval), sellest ehk kerge rabedus - aga edaspidi hakkame eetris olema just nimelt neljapäeviti.

                        Kuulata saab siit!
                        Kuulasin ka viimast saadet ja.. kas te üksteist kuulete ka kui seal räägite? Selline tunne oli nagu oleks erinevate inimeste jutud eraldi sisse võetud ja siis kokku lõigatud, sest vahepeal oli korduvalt sekundeid pikk vaikus ja siis jälle kaks saatejuhti korraga rääkimas. Veidi tunda ka, et saatejuhid pole väga tele-raadiokogemusega, jutt on konarlik. Annan teile aega atra seada, ehk kunagi jälle.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Kuulasin ka viimast saadet ja.. kas te üksteist kuulete ka kui seal räägite? Selline tunne oli nagu oleks erinevate inimeste jutud eraldi sisse võetud ja siis kokku lõigatud, sest vahepeal oli korduvalt sekundeid pikk vaikus ja siis jälle kaks saatejuhti korraga rääkimas. Veidi tunda ka, et saatejuhid pole väga tele-raadiokogemusega, jutt on konarlik. Annan teile aega atra seada, ehk kunagi jälle.
                          See sinu poolt mainitud probleem tulenes sellest, et saate lõikamisel läksid millegipärast erinevatest mikrofonidest tulenenud heliribad süngist välja. Saime asja juba neljapäeva õhtul parandatud - kas kuulasid kuskilt hiljem ja oli ikka sama jama?

                          Tänud tagasiside eest!
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust

                            Tänud tagasiside eest!
                            Viimane osa oli veidi liiga vaikne minu meelest. Kuna kuulan podcaste tavaliselt tööle sõites, siis oli tänavamüra üle.

                            Ja ühes episoodis mainisite mingit meili ka, kuhu saab kirjutada. Viitsid siia selle panna või mulle privasse saata.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Viimane osa oli veidi liiga vaikne minu meelest. Kuna kuulan podcaste tavaliselt tööle sõites, siis oli tänavamüra üle.

                              Ja ühes episoodis mainisite mingit meili ka, kuhu saab kirjutada. Viitsid siia selle panna või mulle privasse saata.
                              Jaa - kirju peaks saatma küll, aga millegipärast pole meile suudetud veel ühist meiliaadressi panna. Seni saab meiega ühendust võtta Futboliidi Facebooki lehel sõnumites või meilitsi raul.ojassaar[at]delfi.ee või rasmus.raidla[at]delfi.ee.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                https://soundcloud.com/kolmas-poolaeg/157-osa-tagurpidi-karjaariga-liivak-leidis-taas-manguroomu


                                Frank Liivak tegi 2013. aastal U21 koondises Andorra vastu võiduka debüüdi, kuid pärast seda püsis 28 matši järjest viikide ja kaotuste peal. Viimases valiktsüklis mängiti vastastega üsna võrdselt, aga kokku teeniti vaid kaks punkti.

                                „Mänguliselt oleme Põhja-Iirimaaga võrdsed, aga nemad on lõpuks väga kõrgel (põhjaiirlased lõpetasid grupi 20 punkti ja teise kohaga – toim). Nad lähevadki platsile ja ütlevad kõigile: „F**k off, mina olen parim!“ Niimoodi nad meid viimastel minutitel võitsidki. Võimalik, et nemad tunnevad, et peavad mänge võitma, meie aga mõtleme, et tahame võita.“

                                Jutuks tuli ka see sama foorum, kus praegugi oleme.

                                „Ütlen ausalt, et noorena läksid need asjad väga hinge. Käisin Soccerneti foorumit lugemas ja peaaegu oleks endalegi kasutaja teinud. Eks vanusega on mu suhtumine muutunud. Saan aru, et kõik on omamoodi spetsialistid ja inimestel ongi omad arvamused. Kui keegi mu kohta midagi hästi või halvasti ütleb, siis ei tee see temast minu jaoks halvemat inimest. Igaühel on oma arvamus ja kõik võivad seda rahulikult väljendada.“

                                Loomulikult räägib Frank ka Florast ja sellest, et pult käes FIFAt mängides ei tohiks inimesi olümpiavõitjaks kroonida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X