320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt ma olen ainuke, kes sellist arvamust omab, aga ära on tüüdanud külalised. Või õigemini oleks öelda, et pole parim hetk külalistele keskenduda. Euroopa klubihooaja kõige põnevamad hetked jäid kajastused täiesti välja viimase 3-4 saate jooksul.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ilmselt ma olen ainuke, kes sellist arvamust omab, aga ära on tüüdanud külalised. Või õigemini oleks öelda, et pole parim hetk külalistele keskenduda. Euroopa klubihooaja kõige põnevamad hetked jäid kajastused täiesti välja viimase 3-4 saate jooksul.
      Praegu on jooksuaeg, KUKU saatis Mehed ei nuta minema ja pidi asemele mingi spordisaate tegema, küllap hakkab seal ka Ott toimetama.

      Kommentaar


        Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
        Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" käis ajakirjanikel Siim Keral ja Mart Treialil külas Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko, kel käimas esimene hooaeg Premium liiga klubi juhendajana.

        Pajatatud jutud olid suuremas osas Kesk-Eesti kesksed, Paide vutiteemad kammiti otsast otsani läbi. Räägitud sai treeneriameti igapäevatööst (2.13), klubi suurtest plaanidest (18.45), temperamendist (20.47), nahaalsusest ning Eestis valitsevast ründajatepõuast (31.38). Meeleolukat kuulamist!

        Õhtuleht: http://www.ohtuleht.ee/808556/kolmas...st-ja-auahnust
        Soundcloud: https://soundcloud.com/kolmas-poolae...st-ja-auahnust
        No sorry, aga see uus Formaat on jama. Tõsiselt ei huvita iga Eesti jalgpalluri hingeelu vaid ikka meeleolukas analüüs mis maailmas toimub.

        Kommentaar


          Selge on see, et alati on keegi, kes tahab midagi muud. Minu tutvusringkond koosneb peamiselt Eesti jalgpalli huvilistest ning kõigiga, kellega olen rääkinud, on väga rahul praeguse formaadiga. Minu jaoks on olnud äärmiselt põnev kuulamine. Kuigi sesmõttes olen nõus telekavaatajaga, et ajaliselt oleks olnud mõistlikum sellega alustada tulevast nädalast, mil "suured mängud" on läbi ning ära analüüsitud. Eks meedial ole samuti väga suur osa millegi propageerimisel ja selle eest müts maha teie ees. Kes vähegi soovib, siis see saab oma Real Madride analüüsi rahvusvahelisest meediast nvn kätte.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Selge on see, et alati on keegi, kes tahab midagi muud. Minu tutvusringkond koosneb peamiselt Eesti jalgpalli huvilistest ning kõigiga, kellega olen rääkinud, on väga rahul praeguse formaadiga. Minu jaoks on olnud äärmiselt põnev kuulamine. Kuigi sesmõttes olen nõus telekavaatajaga, et ajaliselt oleks olnud mõistlikum sellega alustada tulevast nädalast, mil "suured mängud" on läbi ning ära analüüsitud. Eks meedial ole samuti väga suur osa millegi propageerimisel ja selle eest müts maha teie ees. Kes vähegi soovib, siis see saab oma Real Madride analüüsi rahvusvahelisest meediast nvn kätte.
            Samad mõtted. Rahvusvaheline meedia ja tegelikult ka meie endi lehed kirjutavad niigi Euroopa klubihooaja finaalidest. Kuskilt mujalt aga näha ja kuulda, kuidas meie kohalikud jalgpallitegelased mõtlevad ja end väljendavad naljalt ei saa.

            Mulle näiteks tundub, et seda Euroopa kraami tuleb nagunii uksest ja aknast, aga kohalikku ehedat värki on vähe. Samas ma olen ilmselt mingil määral kallutatud ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Selge on see, et alati on keegi, kes tahab midagi muud. Minu tutvusringkond koosneb peamiselt Eesti jalgpalli huvilistest ning kõigiga, kellega olen rääkinud, on väga rahul praeguse formaadiga. Minu jaoks on olnud äärmiselt põnev kuulamine. Kuigi sesmõttes olen nõus telekavaatajaga, et ajaliselt oleks olnud mõistlikum sellega alustada tulevast nädalast, mil "suured mängud" on läbi ning ära analüüsitud. Eks meedial ole samuti väga suur osa millegi propageerimisel ja selle eest müts maha teie ees. Kes vähegi soovib, siis see saab oma Real Madride analüüsi rahvusvahelisest meediast nvn kätte.
              Nõus. Suvel tekib seda aega ilmselt rohkem, kui külalisi oleks mõistlik kutsuda. Nädalake oleks võinud ehk edasi lükata seda jah seoses finaaliga jne. Samas ei ole minu meelest ka väga hullu. Mis infot ma Euroopa klubijalgpalli kohta ikka teada saaksin, mida ma juba ei tea? Selles mõttes on ju eesti ajakirjanik minuga ühel positsioonil. Ehk siis info on nkn välismaalt ammutatud. Mingit erilist lisaväärtust sellel pole. Samas intervjuud Toomi, Mööli, Slava ja Käitiga on olnud kõik väga põnevad. Seda infot minusugune naljalt mujalt ei saagi. Seega minu meelest iga kell mõni põnev saatekülaline kui mingi suvaline analüüs välismaa jalgpalli kohta. Muidugi teatud eranditega. CL-i puhul võinuks ehk selle teha. Aga jah, mis lisaväärtust teile annab kolme eesti ajakirjaniku analüüs selle kohta, mis maailmas toimub? Te teate seda ju meediat jälgides.

              Kommentaar


                A mida meile eestikeelne kommentaar VSB-s annab? Kõik oskame niigi inglise keelt.

                Need on olnud muidugi huvitavad, samas minu meelest ikkagi piisavalt lahjad, et ma ei viitsinud viimast intervjuud enam kuulata. Nagu ma mainisin, on tegu ilmselt mu isikliku kiiksuga.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma ei mäleta enam, kas lisaks intervjuule ja kohustuslikule panustamisreklaamile ka Premium liiga voorust kokkuvõte tehakse? See võiks ikka kohustuslik osa olla.

                  Kommentaar


                    Et tegijad ei laseks end sellest kriitikast häirida, siis pean ka märku andma, et praegusel kujul tasub saadet kuulata küll. Küllap maitse asi, kuid kuna Manchesteride, Realide tegemised huvi ei paku, siis pigem sai Järvela ajal eelnevalt valikuliselt kuulatud (kui üldse). Saatekülaliste intervjuudega versioon täidab tõepoolest selle lünga, mis siiani on pigem tühi olnud ja seega parem lahendus.

                    Kui Brighton järgmisel hooajal Leicesterit teeb, siis äkki oleksin valmis ka 30+ minutit Premieri juttu kuulama (nagu teemad eelnevalt saates ka olid suht), vastasel korral eelistan kohalike jalgpalliinimeste intervjuusid.

                    Ps. Kuna intervjuud on pigem lühikesed (vähemalt pisikese kiirendusega kuulates tundub nii), siis küllap saaks ka nn analüüsiga ja päevakajalisega 50-50 teha. Ja küsimused saaks ka alati sügavamad ja vajadusel kriitilisemad olla, aga üldiselt kõrge viis!

                    Kommentaar


                      Nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi. Kõige paremini võttis asja kokku kodanik ericbana: "Mis infot ma Euroopa klubijalgpalli kohta ikka teada saaksin, mida ma juba ei tea? Selles mõttes on ju eesti ajakirjanik minuga ühel positsioonil. Ehk siis info on nkn välismaalt ammutatud. Mingit erilist lisaväärtust sellel pole."

                      Aga üldiselt ei tasu muretseda, et nüüd aegade lõpuni on ainult külalised. Kindlasti tuleb küll ja veel saateid, kus "kolm tarka" omavahel asja arutavad.

                      Seniks aga lubage telekavaataja suureks kurvastuseks esitleda uut külalisega episoodi, mis erandkorras läks eetrisse juba eile. Miks? Põhjus lihtne: lihtsalt tekkis variant eile Frank Liivak stuudiosse saada ja polnud ühtki veenvat argumenti, et lindistust lihtsalt neli päeva sahtlis hoida. Küllap Meistrite liiga finaali analüüsi on huvilised juba kätte saanud, aga Liivaku Bosnia-jutte kindlasti pole mujal kuulda olnud (kui isiklik tuttav pole).

                      Õhtuleht: http://www.ohtuleht.ee/809276/kolmas...niasse-toppama
                      Soundcloud: https://soundcloud.com/kolmas-poolae...niasse-toppama

                      Kommentaar


                        Õhtulehe jalgpallisaadet „Kolmas poolaeg“ väisas mai lõpus Ungaris järjekordse klubihooaja lõpetanud Tarmo Kink (31). Ajakirjanikele Siim Kerale ning Kaarel Tällile jutustas emotsioonidest pungil ääreründaja oma senisest karjäärist ja sellest, kuidas ta omasõnutsi teenimatult on koondise ringist välja kukkunud.

                        Kui tavaliselt tulistab Kink vasakuga nurka, siis seekord ei hoidnud mees vaka all oma keelt. Niivõrd metsikut saadet pole "Kolmanda poolaja" ajaloos veel olnud! Head kuulamist!

                        Õhtuleht: http://www.ohtuleht.ee/811364/kolmas...da-teavad-koik
                        Soundcloud: https://soundcloud.com/kolmas-poolae...da-teavad-koik

                        Kommentaar


                          Kink on ikka korralik jutumees, ei karda välja öelda oma mõtteid. Pole sellist Jüri Ratase koolitust veel saanud

                          Kommentaar


                            Tarmo Rüütli on ikka äga. Väga muhe Kolmas Pooaleg seekord. Kiidan!

                            Kommentaar


                              Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" külastas ajakirjanikke Siim Kera ning Henry Rulli endine Eesti koondise peatreener Tarmo Rüütli.

                              Legendaarse juhendajaga tulid jutuks edukad koondiseaastad, tema tunnetuslik treenerifilosoofia, Tallinna Levadia legendaarsed euromängud Twente ja Newcastle'ga ning mehe ütlemata lühikeseks jäänud poliitikukarjäär.

                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Viimases kolmandas poolajas siis Martin väitis korduvalt mitu kunstmuru või keskust selle 900 tuhande eest ehitada saaks. Aga point on ju nende ehitamisel selles, et puudub tugi erasektorist ja omavalitsustest. Liit ei ehita üksi kuskile ju väljakuid. Seda ei tehtud ka ju Martini välja toodud Soomes ja Islandil. Või oskab Martin öelda mitmele projektile on liit ei öelnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X