320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parimad filmimuusikad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Üks väga ilus morricone pala on siin jäänud vist mainimata.

    The Mission - Theme

    Kommentaar


      #62
      The Untouchables
      Cinema Paradiso
      Rainman
      As Time Goes By - Casablanca
      D´artagnan ja kolm musketäri

      Selle toon eraldi välja:

      Kommentaar


        #63
        Ei tea, kas see on juba siin olnud, aga- alati hea kuulata.

        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          #64
          Lyrics: Hello darkness, my old friend I've come to talk with you again Because a vision softly creeping Left its seeds while I was sleeping And the vision th...


          Ja üldse kogu the Graduate filmi muusika

          Kommentaar


            #65
            Koopia Butch Cassidy & Sundance Kidist kirjutas hiljuti, kuid ma ei pannud tähele, et see oleks siia jõudnud, positiivne klassik:
            ★★★★★★

            Kommentaar


              #66
              Raindrops Keep Falling tõepoolest ka kena lugu.

              The Wizard Of Oz - Somewhere Over The Rainbow

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Kas ma olen ainuke kellel see teema ükskõik mis arvutis ükskõik mis brauseri kooma tõmbab? Ja seda ka keskmiselt võimsamate arvutite puhul? Võiks ju arvata, et on palju videosid vms kuid samas muud muusikateemad avanevad ilusti.
                Minul ei tõmba absoluutselt kooma, isegi mitte sinna poolegi, aga mul on samas ka üsna võimas läptop.

                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Minu jaoks on see teema muutunud "videopostitamisspämmijate teemaks". Kui paljud reaalselt kuulavad kõiki neid postitatud videosid läbi?
                Ma ei ole seni siia veel postitanud, sest kuulasin tagant järgi kõik lood ära ja mõtlesin jooksvalt ka enda lemmik filmimuusikate peale. Küll aga ühelt maalt hakkas koppa viskama, kui Koopia lihtsalt kopeeris siia valimatult - suvalt - suurtes hunnikutes vanade muusikalide niigi äraleierdatud lugusid. Plz. Me kõik oskame seda teha. Äramärkimist võiksid leida vaid oma reaalsed lemmikud. Paha ei teeks ka üks-kaks sõna nende valikute kirjeldamiseks.

                Ise avaldan oma nimekirja siin mõne aja pärast.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Minul ei tõmba absoluutselt kooma, isegi mitte sinna poolegi, aga mul on samas ka üsna võimas läptop.



                  Ma ei ole seni siia veel postitanud, sest kuulasin tagant järgi kõik lood ära ja mõtlesin jooksvalt ka enda lemmik filmimuusikate peale. Küll aga ühelt maalt hakkas koppa viskama, kui Koopia lihtsalt kopeeris siia valimatult - suvalt - suurtes hunnikutes vanade muusikalide niigi äraleierdatud lugusid. Plz. Me kõik oskame seda teha. Äramärkimist võiksid leida vaid oma reaalsed lemmikud. Paha ei teeks ka üks-kaks sõna nende valikute kirjeldamiseks.

                  Ise avaldan oma nimekirja siin mõne aja pärast.
                  Nojah, oleneb kuidas seda teemat võtta. Et kas teema, kus parimad filmimuusikad välja tuua või teema, kus tuua välja enda absoluutsed lemmikud. Isiklikult ei suudaks ma kunagi TOP 10-t või mingit lemmikute listi moodustada, kuna filmimuusikaid on niivõrd palju ja muusikat on minul väga raske hinnata. Kui mingil hetkel liiga palju sai, siis vabandan.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kui filmimuusikale mõtlen, et siis üks esimestest, mis pähe hüppab on Pilveatlas. Korduvalt kuid mõnusalt komponeeritud klaveripala.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                      Nojah, oleneb kuidas seda teemat võtta. Et kas teema, kus parimad filmimuusikad välja tuua või teema, kus tuua välja enda absoluutsed lemmikud. Isiklikult ei suudaks ma kunagi TOP 10-t või mingit lemmikute listi moodustada, kuna filmimuusikaid on niivõrd palju ja muusikat on minul väga raske hinnata. Kui mingil hetkel liiga palju sai, siis vabandan.
                      No point on rohkem selles, et lihtsalt kõikide kuulsate ja hinnatud filmide muusikat või neis kasutatud laule järjest panna pole tõesti mõtet, nagu Tofoa mainis. Teemat alustades ma arvasin, et see on ikka filmi jaoks komposeeritud muusika teema, mitte lihtsalt filmides kasutatud laulude listimine. Ning piisakski kui mainida ära lihtsalt väga tugevad soundtrackid per film ja tuua näitena enim meeldinud lugu selle pealt mitte, et kogu muusika on hea ja siis terve playlist panna. Seda oskab igaüks juba edasi vaadata, kui ots kätte antud.

                      Aga noh, samas see oli ainult ju minu nägemus. Lihtsalt igasugu videote teemade koht on samas Läbus, jah.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        #71
                        seda kasutatakse ka igal pool. umbes kolm korda olen rehkendanud, kust ma seda tean. The Social Network soundtrack by Trent Reznor and Atticus Ross
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #72
                          Siin teemast juba mainitud soundtrackid, mida tahaks korra veel meenutada:

                          The Graduation (1960) - Mrs Robinson by Simon and Garfunkel
                          Breakfast at Tiffany's (1961) - Moon River by Henry Mancini
                          Top Gun (1986) - Take My Breath Away by Berlin
                          Pulp Fiction (1994) - Misirlou by Dick Dale

                          Teised soundtrackid, mis viimase 2 nädala jooksul meenunud on, siit vist läbi ei käinud:

                          Halloween (1978) - Main Theme by John Carpenter
                          Das Boot (1981) - Main Theme by Klaus Doldinger
                          Twin Peaks (1990) - Falling by Angelo Badalamenti
                          From Dusk Till Dawn (1996) - After Dark by Tito & Tarantula
                          Trainspotting (1996) - Born Slippy by Underworld
                          Jackie Brown (1997) - Across the 110th Street by Bobby Womack
                          The Hurricane (1999) - Hurricane by Bob Dylan
                          Mystic River (2003) - Main Theme by Clint Eastwood
                          28 Weeks Later (2007) - Main Theme by John Murphy
                          Mr Nobody (2009) - Mr Sandman by The Chordettes
                          Shutter Island (2010) - This Bitter Earth by Dinah Washington & Max Richter
                          Drive (2011) - Nightcall by Kavinsky
                          Skyfall (2012) - Skyfall by Adele
                          As Above, As Below (2014) - Nuit des me reves by Scratch Massive

                          Kokku sai siis 18 lugu. TOP 20 jaoks võtke ülejäänud kaks Guy Richie filmidest Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998), Snatch. (2000) ja RocknRolla (2008), kus mees on teinud samuti suurepärased valikud filmimuusika osas. Kes soovib vaadata ägedaid filme mõnusalt raju muusikaga, siis vaadaku neid.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #73
                            Sai film "Shane" hiljuti vaadatud, vestern, mis tehtud samal ajajärgul kui "High Noon", meenutas rohkem "The Magnificent Sevenit", meeldis rohkem. Muusika selline...rahupakkuv.

                            Kommentaar


                              #74
                              sportlastele meelepärane
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #75
                                Kogu Rocknrolla soundtrack on muidugi väga oosom.
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X