320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Doping jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Ja mina tõin esile kanepitarvitamise ja rääkisin sellest.
    Siin juba selgitati, mida see 180 ng/mL enam-vähem tähendab. Milles siis nüüd probleem on? Et ei tohi piiramatult ja väljakul popsutada?

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Oma arvamuse kaitsmiseks ma ei pea siinkohal teadma kuigi palju jalgpallist ega ka jalgpalliliidust.
    Jalgpallist ega jalgpalliliidust suurt midagi teadma ei pea, et Eesti jalgpalli komöödiaks pidada.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Jalgpallist ega jalgpalliliidust suurt midagi teadma ei pea, et Eesti jalgpalli komöödiaks pidada.
      nahkpea, järgmine kord kui OT-s millegi üle diskuteerima hakkad, siis olgu sotsioloogias ja riigiteadustes kraad ette näidata!

      üleüldiselt you win I lose.

      õpin oma vigadest.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        kindlasti on signaale tulnud erineval tasemel olevate sportlaste kohta.
        Kui kindel sa oled, ning millele see kindlus põhineb? Palun too harimatutele mõni pretsedent ka, niisama lolli juttu oskab igaüks ajada.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Ja nagu ma varasemalt ütlesin, siis minu spordiala alaliit selliselt ei käituks. Ja ma kiidan seda.
          Ma täitsa huvipärast küsin, et kuidas sinu spordiala alaliit reageeriks sellele kui tulevad signaalid mingite ainete kasutamise kohta ühes võistkonnas (kui tegu on võistkondliku alaga) või teatud sportlaste puhul. Ignoreeriks? Või milline see õige käitumine on, mida sa kiidaks?
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Kui kindel sa oled, ning millele see kindlus põhineb? Palun too harimatutele mõni pretsedent ka, niisama lolli juttu oskab igaüks ajada.
            sest kui minusugne harimatu jalgpallist mitte midagi teadja teab personaalselt vähemalt 20 inimest, keda võiks eesti spordis harrastajate tasemel vahele võtta (ka jalgpallis), siis teavad seda kindlasti ka suured juhid ja õpetajad alaliidus.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              sest kui minusugne harimatu jalgpallist mitte midagi teadja teab personaalselt vähemalt 20 inimest, keda võiks eesti spordis harrastajate tasemel vahele võtta (ka jalgpallis), siis teavad seda kindlasti ka suured juhid ja õpetajad alaliidus.
              Ühesõnaga vastus on, et lahmid niisama huupi. Selge, tänan vastuse eest.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Ma täitsa huvipärast küsin, et kuidas sinu spordiala alaliit reageeriks sellele kui tulevad signaalid mingite ainete kasutamise kohta ühes võistkonnas (kui tegu on võistkondliku alaga) või teatud sportlaste puhul. Ignoreeriks? Või milline see õige käitumine on, mida sa kiidaks?
                Alaks on tennis. Ma olen päris kindel, et kõikidele osalistele on personaalselt võimalikud patustajad teada. Kohe päris-päris kindel. Nii, et isegi LeeMarx jääks rahule.

                Eksisteeriv status quo ignoreerimise näol kõikse parem lahendus ei ole, sest paratamatult kandub üle noortele, kellega koos võisteldakse. Ise eelistaks varasemalt välja toodud lahendust, kus asjaosalistele räägitaks ning kuna Eesti on nii väike, siis eks suusõnaliselt liigub "keeld" edasi ka nii, et postimehes esiuudist ei ole ja asjaarmastaja nimi üle-eestilisel tasemel solgipanges ei oleks.

                Kui ikka suur enamus arvab, et ajan kelbast, siis ju pean veidi tõsisemalt kaaluma, kas arvan ikka õigesti.

                Olge ikka mõnusad ja ärge siis võõraks jääge.

                Kommentaar


                  #83
                  Et kui vahele oleks võetud keegi meistri- või esiliigast siis oleks ok aga sinu arvates püramiidi all (tegelikkuses on püramiidi põhi ikka kolm liigat allpool) peaks silma kinni pigistama? Ja jälle see "harrastajad". Vaata satsi nimekirja ja loe selle klubi ambitsioonidest!
                  Ja lugemisoskusest- keegi pole sult küsinud mõne püramiidi tipus mänginud süüdimõistetu nime vaid seda mille pealt sa paugutad, et liit on saanud ennegi vihjeid aga need maha vaikinud kuna kahjustaks mainet?
                  Medalid ja treeneritöö jutt läheb sinna "hobustega tegelenud ja ka nendega midagi saavutanud" valdkonda ehk, et ei puutu üldse asja
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Ja lugemisoskusest- keegi pole sult küsinud mõne püramiidi tipus mänginud süüdimõistetu nime vaid seda mille pealt sa paugutad, et liit on saanud ennegi vihjeid aga need maha vaikinud kuna kahjustaks mainet?
                    Kas sa ei oska lugeda vä? Ta on päris-päris kindel.

                    Ma näiteks olen päris-päris kindel, et plastic'99 on niisama interneti troll - ning kasutades tema enda loogikat, siis seda ta ka on.

                    Eksole, plastic?

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Kaks ja pool aastat vana uudistekst. http://sport.postimees.ee/1307180/mi...pit-suitsetada
                      Rahvusvaheline Antidopinguagentuur WADA koostöös Rahvusvahelise Olümpiakomiteega otsustas muuta marihuaana (maakeeli kanep) lubatud sisaldust sportlaste uriinis, tõstes selle piirmäära 15 nanogrammilt 150 nanogrammini milliliitri kohta. See tähendab ühtlasi, et sportlane võib sisuliselt paar tundi enne võistlust kanepit popsutada ega pea kartma, et sellega kaasneks võistluskeeld.
                      Praeguseks on siis piirnorm juba 180 ng/mL.
                      ehk siis pilves peaga oli platsil? sellisel juhul olen nõus, et liit teda testis + karistab.
                      PS! narkootikumid pole mitte lahe, nagu mõned kenmarttid proovivad regulaarselt esitada seda vastaspoole väitena, vaid igapäevane tegelikkus.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        PS! narkootikumid pole mitte lahe, nagu mõned kenmarttid proovivad regulaarselt esitada seda vastaspoole väitena, vaid igapäevane tegelikkus.
                        ehk siis kahjuks igapäevane tegelikkus, mis tuleks kõigi meetoditega jalgpallist eemale hoida. ja üldse spordist. üldse elust. ent selle nimelt tuleb sellega ka võidelda.

                        aga nii üldiselt. siinne vestlus näitab mu meelest selgelt üht - inimestel puudub laiem teadlikus antidopingust ja selle tegevusest ja vajalikkusest. umbes poolteist aastat tagasi võeti antidopingusse üks naisterahvas tööle, kes pidi teavitustööga alustama jne. siiani pole kahjuks sealtpoolt nagu midagi kuulnud.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          sest kui minusugne harimatu jalgpallist mitte midagi teadja teab personaalselt vähemalt 20 inimest, keda võiks eesti spordis harrastajate tasemel vahele võtta (ka jalgpallis), siis teavad seda kindlasti ka suured juhid ja õpetajad alaliidus.
                          Aga ma arvan, et Pohlak ei käi sinu sõpradega koos popsutamas ja seega on sul ilmselt konkreetsete inimeste kohta rohkem infot. Vaevalt, et keegi just iga päev liidule kitumas ka käib, et tema sõber tegi jälle põõsas piipu.

                          Lisaks ma mõistaks sind, kui tegu oleks olnud Neljanda liigaga, aga ei olnud. Oli teine liiga ja endised meistriliiga mängijad kellel ilmselt ambitsioonid sinna tagasi saada.

                          Kommentaar


                            #88
                            Järgmisel kalendriaastal on Soccerneti suvepäevadele eelneval fänniturniiril ja Aastalõputurniiri fänniturniiril ka antidopingu inimesed kohal - otsitakse alkoholi pruukinud mängijaid, kes täis peaga platsil imesid üritavad korda saata.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #89
                              Miks on inimesi kes alustavad oma päeva sellega, et demonstreerida kui rumalad nad on?
                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Järgmisel kalendriaastal on Soccerneti suvepäevadele eelneval fänniturniiril ja Aastalõputurniiri fänniturniiril ka antidopingu inimesed kohal - otsitakse alkoholi pruukinud mängijaid, kes täis peaga platsil imesid üritavad korda saata.
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Järgmisel kalendriaastal on Soccerneti suvepäevadele eelneval fänniturniiril ja Aastalõputurniiri fänniturniiril ka antidopingu inimesed kohal - otsitakse alkoholi pruukinud mängijaid, kes täis peaga platsil imesid üritavad korda saata.
                                Alkohol on ka nüüd siis doping jah? Maga kaineks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X