320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Norra (24.03.2016)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Eesti alg11 vs Norra: Aksalu; Teniste, Jääger, Klavan, Pikk; Raudsepp, Dmitrijev, Mets, Kallaste; Vassiljev; Zenjov.

    Kommentaar


      #32
      väga rahul alg11-ga.

      võibolla ehk oleks Dmitrijevi välja jätnud... sest vanus väga enam mängida ei luba ja ehk targem anda teistele võimalusi sellistes sõpruskohtumises.

      Anier vs Zenjov ei oska hetkel midagi öelda
      ehk keegi kommenteerib miks just selline valik ?
      Zenjov näitab head minekut viimasel ajal ? Viimastes koondise mängudes näitas küll kehva vormi - puude oli kehvake.
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        #33
        Tofoa suur hetk, kuid rezisöör näitas hoopis Arenat selle asemel
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #34
          Ma küsiks peale kuuendat õlut,et kas Kostja ja Zenjov tulid pühadeks puhkama või jalgpalli mängima?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
            Ma küsiks peale kuuendat õlut,et kas Kostja ja Zenjov tulid pühadeks puhkama või jalgpalli mängima?

            Ma küsiks hoopis et kas peatreener vahetatakse välja kuna algrivistuses pole ühtegi kitseküla oma poissi?

            Kommentaar


              #36
              Zenjov

              Kommentaar


                #37
                Z...............

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Tofoa suur hetk, kuid rezisöör näitas hoopis Arenat selle asemel
                  Mängust tehakse topelt produktsioon, ehk et Norra TV näitab teistest kaameratest pilti. ETV ekraanil ei tohi reklaami olla, seetõttu polnud mind ka suures plaanis
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #39
                    Saaks ometi selle palli enda jalalt ära.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      http://aaestonia.com/koosolekud
                      Ma küsiks hoopis et kas peatreener vahetatakse välja kuna algrivistuses pole ühtegi kitseküla oma poissi?
                      AA osas olen solvunud...aga Kitseküla poiste osas ootaks põhjendatud selgitust...

                      Kommentaar


                        #41
                        Vabandan kui solvasin. Kuna tegemist oli suhtkoht kitsekülas asuva jalgpalliklubi treeninglaagriga, siis minu jaoks oli üllatav et ühtki eelpool mainitud klubi mängijat algrivistuses ei olnud. Kuna varasem koondise peatreener on maininud et tollesama klubi president on teda antud klubi mängijaid eelistama sundinud ja mõned mängijad kes seekordsesse koondisse valiti, palju küsimusi on tekitanud, siis seetõttu tõstatasin ka sellise küsimuse peatreeneri vahetuse kohta.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                          Vabandan kui solvasin. Kuna tegemist oli suhtkoht kitsekülas asuva jalgpalliklubi treeninglaagriga, siis minu jaoks oli üllatav et ühtki eelpool mainitud klubi mängijat algrivistuses ei olnud. Kuna varasem koondise peatreener on maininud et tollesama klubi president on teda antud klubi mängijaid eelistama sundinud ja mõned mängijad kes seekordsesse koondisse valiti palju küsimusi on tekitanud, siis seetõttu tõstatasin ka sellise küsimuse peatreeneri vahetuse kohta.
                          Vastu võetud!Naudi õhtut!

                          Kommentaar


                            #43
                            7 VÕTIT: http://www.ohtuleht.ee/724355/7-voti...esti-norra-0-0

                            Kommentaar


                              #44
                              http://i.imgur.com/3Te7jJ3.png

                              Eesti koondise vasakkaitsja Artur Dick siis. Hea flashscore, hea.

                              Kommentaar


                                #45
                                See oli küll Kostja üks halvim mäng, mida näinud olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X