320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö poisid. Midagigi positiivset tänasesse päeva.

    Kommentaar


      Mulle Rahvuste Cup meeldib, hea töö ja kiitus, et viitsid asja vedada telekavaataja!

      Vaatasin siis üle enda isikliku saldo sügis ja kevadringi peale ja 11 panusest 7 täppi, enda jaoks ikka suur üllatus! Ise ei panusta juba ammu, sest raha kaotamine sai juba reegliks aga vaid soorituspinge(enda rahaga ei riski) pealt ennustades on protsent üsna OK.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Paljudel polnud tegelikult nii sügavat sidet võistkonnaga, mille nad esindasid (muide finalistide seas seda probleemi pole).
        Mis selle all mõtled? Kindlasti peab järgmine võistlus ka tulema, modereerida on seda ikka kökimöki võrreldes SBT-dega ju (Y)
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Kui mitte Eesti, siis minugipoolest forza Azzurri. Palju õnne võitjatele, see oli täielikult teenitud.

          Kommentaar


            Esimesel korral oli põnevust muidugi rohkem, kuna sai võistelda lõpuni, kuid üldiselt maitse asi, minu jaoks see oluliselt huvitavam formaat, kui SBT. Võiks ikka korrata!

            Kommentaar


              Kõik oleneb osalejate arvust. Rahvuste Karikas on selline turniir, kus saab igasugu formaate eksperimenteerida. Näiteks järgmine uljas idee on liigaformaat. Aga üldiselt manageerimise osas vaidlen vastu. Ükskõik, mis üritust südamega tehes, võtab see omajagu aega. Ja enne seda turniiri lubasin, et ei tuleta postitamist meelde, aga ikka tegin seda (pigem mu enda viga).
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Nüüd, kus vaikselt võidujoovastuse pealt maha saab tuldud, siis tänaks kõiki osavõtjaid ja korraldajat põneva lahingu eest. Selles formaadi jätkus tõesti pinget ja põnevust lõpuni ja oli ka endal huvitavam. Esile tooks Eesti meeskonna kes viitsis oma panuseid analüüsida ja tänu sellele sai nii mõnigi hea panus nende järgi tehtud ja koduliigaga rohkem kursis oldud. Samuti olid tublid hispaanlased, kes suurema õnne korral oleks võinud ise finaalis olla. Panused olid mahlaste koefidega ja peale mindi suurte pallidega. Individuaalne üllatus oli atleticomadrid, kes minu andmetel muidu panustamisega ei tegele, kuid jagas päris korralike maasikaid ja analüüsis neid samuti üpris põhjalikult. Lisas turniirile värskust ja üllatusmomenti.
                Ühtlasi teataks ka, et see jäi minu viimaseks võistluseks. Rahvuse karikast algusest peale osa võtnuna on võidetud sai kõik mis võita annab ja teeks nüüd ruumi uutele tulijatele, kes tahaksid võimalust Itaalia lippu kõrgel lehvimas hoida. Veelkord suured tänud meeskonnakaaslasele, kõigile osavõtjatele ja korraldajale.

                FORZA AZZURRI!

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Tänud ka minu poolt. Oli hea turniir, olgugi et ei leidnud alati aega panuste tegemiseks. Õnnitlused ka Itaalia meeskonnale. Teenitud võit
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar

                  Working...
                  X