320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah, pohh, jätkame Interiga. Kaks tiimi, millel kickäss rünnak ja meh kaitseliin, peaks ju väravaid lubama küll.

    Inter vs Torino. Over 2.5
    1.80 @ Tonybet

    Kommentaar


      Pescara - Atalanta, Atalanta WIN @ 2.8 (PaddyPower)

      Pescara on kehva - 9 mängus 1 võit ja viimases raundis kaotati samaväärsele Udinesele 3:1. Atalanta näitas Interi vastu päris ok mängu. Võõrsil on küll siiani ainult üks võit, kuid koef on seda Pescara vastu väärt.

      Lisatud failid
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        WTA Finals
        Angelique Kerber vs Madison Keys
        Kerber -2.5@1,90 marathonbet

        Kui Keys suutis kaitsva Halepi vastu nii mannetult esineda, siis kuidas ta veelgi parema Kerberi vastu saab? Sel aastal on ta omavahelistes kohtumistes mõlemal korral kahes setis kaotanud. Handicap -2.5 on reaalne isegi siis, kui Kerber võidab kolmes setis.

        Kommentaar


          juhul kui Mõmmik ei panusta,

          WTA Finals
          Makarova/Vesnina vs Hingis/Mirza
          Makarova/Vesnina võit@2,50 marathonbet

          Hingis ja Mirza läksid juuli lõpus lahku sest pärast pikka võiduseeriat hakkasid nad järsku väga nõrkadele paaridele kaotama. Singapuri 8 parima paari sekka pääsesid nad siiski koos, kuid erilist entusiasmi ma Mirza näost ei näinud, ning tõenäoliselt nad pärast seda turniiri enam koos ei mängi. Esimeses ringis võitsid SanTina väga vaevaliselt Chan õdede vastu.
          Makarova/Vesnina on väga hea hooaja teinud, ning on koos Safarova/BMS'iga kaks parimat paari sellel turnal, seega ennustan, et nad kohtuvad finaalis.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            juhul kui Mõmmik ei panusta,

            WTA Finals
            Makarova/Vesnina vs Hingis/Mirza
            Makarova/Vesnina võit@2,50 marathonbet

            Hingis ja Mirza läksid juuli lõpus lahku sest pärast pikka võiduseeriat hakkasid nad järsku väga nõrkadele paaridele kaotama. Singapuri 8 parima paari sekka pääsesid nad siiski koos, kuid erilist entusiasmi ma Mirza näost ei näinud, ning tõenäoliselt nad pärast seda turniiri enam koos ei mängi. Esimeses ringis võitsid SanTina väga vaevaliselt Chan õdede vastu.
            Makarova/Vesnina on väga hea hooaja teinud, ning on koos Safarova/BMS'iga kaks parimat paari sellel turnal, seega ennustan, et nad kohtuvad finaalis.
            Las läheb, mu tänane pick on juba läbi(Uytvancki tahtsin vs Kontaveit).

            Kommentaar


              Viimased nädalad olen ainult kaikaid kodaratesse saanud. See ei tähenda mitte midagi muud, kui et aeg on korralikult lampi panna ning lihtsalt tunde pealt madalamad liigad appi võtta. Minu südames on viimastel aegadel aina enam ja enam sellised väikesed tiimid, kes lükkavad kusagil varajastes karikafaasides tipptiime välja. Kõige parem näide on Milton Keynes Dons, kes võttis ManU 4:0 mingil hetkel ning kelle peale on sellest ajast(!) praktiliselt iga nädalavahetus raha panustatud(hetkel peaks plussis ka olema). Kahjuks nende Championshipi hooaeg mullu ei sujunud ning esile on kerkinud selline vahva tiim, nagu Lotte Sportfreunde. Enam armsamat ja numparimat nime annab leida, niiet pakume poolpuusalt, et nad võtavad Leverkuseni duhhi pealt nüüd kodus enam kui keskpärase Fortuna Kölni ära(teine pool puusast on see, et Köln 2 viimase mänguga kokku 0-8 ning nende koht on praegugi liiga hea, nende GD-d arvestades).

              Sportfreunde Lotte - Fortuna Köln
              Lotte <3 @ 1.80
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Võisin õrnutsemisega üle piiri minna. Igatahes tegu on normaalajabetiga...
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Ei saa aru. Under 3 või Lotte 1x2?

                  Kommentaar


                    Lotte võitu mõtles.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Homme on Köln selge favoriit. Köln on seni lubanud endale lüüa vaid 6 väravat. Selles arvestuses jagatakse 2-3 kohta. Hamburgi ründemäng on nii kehva, et hooaja lõpus võib nii mõnigi Bundesliga negatiivne rekord olla õhus. Seni 8st mängust 2 ei kannata mingit kriitikat. Teen siis oma viimase panuse sellele, et Köln võidab nulliga.
                      Köln win to nil @ 2.65 Triobet.

                      Kommentaar


                        Niisiis...



                        Nagu näha 2. koha duellis olid itaallased seekord üle ning sakslased said 3. koha. Turniir pidi küll toimuma veel ühe nädala. Aga mitte miski ei lükka spordiharrastajaid esimesest kohast ning mina kuulutan selle pika ja kurnava turniiri lõppenuks!

                        Lõplik järjestus:

                        1. Muu Sport
                        2. Itaalia
                        3. Saksamaa
                        4. Hispaania
                        5. Eesti
                        6. Inglismaa
                        7. Muud liigad

                        Seekord ei hakka ma MVP-d hääletusele panema. Ilmselt olete minuga kõik nõus, et j6u1uv4n4 haige tennise võitude jada ei saa kellegagi võrdne olla.

                        Samas tänan kõiki osavõtjaid. Rohkem tänan neid, kes mängisid korrektselt, põhjendasid oma valikuid ning kelle loogikat oli tõesti põnev lugeda. Minu isiklikuks lemmikuks oli Itaalia tiim. Tehti isegi rohkem, kui nõutud oli, kindlasti nähti vaeva rohkem kui teised. Ja kõrge teine koht oli ka selle tulemusel saavutatud.

                        Olen nõus seda võistlust ka edaspidi vedama (järgmine toimuks ilmselt kevadel, kui Eesti jalgpall taas ärkab), kuid kohe kindlasti on kohustuslik oma valiku selgitus. Selle formaadi esialgne loogika oli selles, et inimesed, kes huvituvad konkreetse riigi jalgpallist, teavad võib olla teatud nüansse natuke rohkem ning jagavad omi teadmisi. Niisama panuste esitamiseks on meil SBT.

                        Ehk siis, kui hakkame järgmist turniiri kokku panema küsin ma mitte ainult osalemise valmisolekut, vaid ka valmisolekut natuke iga panuse kohta ka selgitusi andma.

                        Lisaks suure tõenäosusega on järgmine turniir natuke liiga ja natuek play-off formaadis, kus mõned langevad välja, mõned peavad kohamänge.

                        Siiski tänan kõiki nende põnevate postituste eest.
                        Cheers!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kui j6uluvana, Mõmmik, Eika, Count ja eesti liiga vennad, kindlasti ka väravavaht ja telekavaataja (no ühesõnaga kõik) viitsiks vastavate liigade teemades jätkata oleks ka Rahvuste karika paus huvitav. Vabandan omalt poolt paari beti, eest, kus vaid panus oligi. Kiired olid need nädalavahetused. Ühinen telekavaataja kiitusega võitjatele(J6uluvana Mõmmik) ja meestele, kes vähemalt minu silmis Itaalia liigat atraktiivsemaks muudavad. Kahju, et lõppes nädal varem. Tegin ju ka oma panuse hetkel kus Saksamaa kaotus Itaaliale oli kindel. Itaalia vendadel profiti osas teoreetiliselt võimalus ju veel olemas.
                          Tegelt oleks targutamise asemel õige öelda tänud korraldajale.
                          Hea töö telekavaataja!

                          Kommentaar


                            j6u1uv4n4 oli tubli küll, aga ma veidi nuriseks selle "muu sport" kategooria üle. Kui mul countiga on mõni nädal valida kahepeale sisuliselt 10 mängu vahel (olgem ausad, Serie B on selline kaos ja selle jälgmiseks enivei mahti pole), siis "muu sport" saab valida sadade tennise ja sadade muude mängude vahel, mis teeb konkurentsi juba eos keeruliseks. Ehk võistlus võiks käia ikkagi võrdsetel alustel- oleks minu meelest endale põnevam.

                            Kommentaar


                              Mõtlesin ise ka selle peale. Samas, kui valiks ainult WTA, siis on ikkagi valida sadade mängude vahel.

                              Kommentaar


                                Kuigi mul endal oli viimastel nädalatel selle võistluse senise ajaloo rängem run, siis kahju oleks alles kevadel edasi teha. Teoorias peaks seda võistlust olema tunduvalt ajasõbralikum modereerida, kui SBT-d. Ühesõnaga, pakun välja idee muuta Eesti jalgpall Eesti spordiks või liita Eesti jalgpall üldse Muu spordiga kokku(siis võiks minu poolest vabalt tekitada kaks tiimi, et mõlematest tiimidest saaksid mängijad edasi jätkata vms). Ühesõnaga mõlemal juhul siis oleks variant Eesti jalgpalli asemel Eesti spordile üldiselt panustada, mida peaks valikus olema piisavalt, lisaks kõiksugu sõprusmängud ja aastalõputurniirid jms...

                                Kuna siit vist kõik betivad niikuinii teatud hoogudega aastaringselt, siis see võistlus on väga heaks "enesekontrolliks"...
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X