320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niisamuti on veel võistluse rikastamiseks mitmed variandid läbiproovimata. Kuna miinimumkoefitsiendi tõstmine eelmistel kordadel pole piisavat vastukaja saanud, siis mõningad variandid, kuidas põnevust lisada:

    - nn. "jackpot"-panus. See tähendab, et kui võistlus kestab näiteks 6 nädalat, siis kõikidel võistlejatel on kogu võistluse peale kasutada üks "jackpot"-märge. Võib-olla mõned on mänginud UEFA või mõnel muul saidil "predictoreid" ning on asjaga tuttav. Ühesõnaga, kui tundub, et just see bett on absoluutne kaljukindlus ise, siis saaks selle tabamisel näiteks duubeldada nii tabavust(võidetud panuseid mitte 1, vaid 2 selle beti eest) kui ka panka(võidad 2 korda rohkem ühikuid, noh).

    - 1 kohustuslik madalama liiga panus. Ühesõnaga vaja oleks leida vähemalt korra võistluse jooksul panus ka mitte kõrgliigast(madalamad liigad, karikad jne).

    - Kõikide tiimide peale vooru kõrgeima koefitsiendiga panuse võitmise eest võiks kah teoorias mingi lisa 50 pangaühikut näiteks saada...

    Need väikesed muutused tooksid kaasa muidugi kogu turniiri formaadi muutuse. Vaja oleks rohkem nö. "ennast näidata" ning tunduvalt väheneks sellest turniirist kasu pealtvaatajatele, sest panustaja on sunnitud jälgima rohkem reegleid ning ei saaks võib-olla 100% ajast valida seda betti, mis tema jaoks kõige parem on (no tegelikult on ühed turvalisemad betid üldse 1.50 koefitsiendi rajoonis).
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Eika püstitatud küsimus jääb õhku. Muu sport on äge grupp, aga kuidas teha nii, et neil ei ole sada korda suurem valim?

      Teine küsimus on igasugused muudatused. Kas antud formaat on liiga pikk või on liiga lühike? Liiga igav või liiga detailiderohke? Mina arvan, et ootame isiski kevadeni ära, sest talvepausile lähevad erinevad liigad ju erineval ajal. Igasugu lisaklausleid ma juurde ei hakka panema. Kes see lõpuks jälgib, kellel veel panused madalamale liigale tegemata, kellel mitte. See on minu nägemus, et võiduprotsent peab kõige tähtsam näitaja olema.

      Igatahes hetkel ma isegi ei tea, kas tasub midagi niiväga muuta.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Eika püstitatud küsimus jääb õhku. Muu sport on äge grupp, aga kuidas teha nii, et neil ei ole sada korda suurem valim?
        Ei ole küsimust, et tennisitid tegid hämmastav runni ja hitrate oli kõrgemast klassist, kuid Tennis ja jalgpall ei saa ühes kategoorias võistelda. Tennises on 12 formaat, jalgpallis 1x2. Ehk siis tennises on sul valida 50-50, kui jalgpallis pead valima 33% panuste pealt ja see annab juba päris jõhkra eelise. Lisaks teab iga spordiennustaja et jalgpallis on variatsioon ikka kordades suurem kui tennises. Ja siis muidugi see, et tennises on sule neid 1.8 koefiga maasikasid iga nädal päris palju mille vahel valida, aga konkreetses liigas võib olla nädal, kus pole kogu vooru peale mitte ühtegi 100% asja mida valida ja pead minema loto peale oma 33%-ga.
        Veelkord, ei taha ära võtta midagi tennise meeskonnalt, väga supper töö ja hitrate, kuid tennis ja jalgpall ei saa omavahel võistelda, vähemalt mitte praeguste reeglitega. 1X/X2 , ehk siis viik-võit panused, on jalgpallis üldjuhul sinna 1.4 koefi kanti, niiet neid ei luba formaat valida. Sel juhul oleks saanud ka Itaalia meeskond sarnase hitrate, kuid siis oleks eelis jälle jalgpallil, kuna kaetud oleks 66% võimalikest tulemustest. Tennises saad anda rahulikult mõne geimei handicapi et saada see 1.8 koef, samas väga riski tõstamata. Jalgpallis kellelegi -1.5 handicapi andmine on aga metsik riski tõstmine. Ala kui on kindel, et Juventus võidab aga koef on 1.4, siis ainus valik hetke formaadis oleks neile anda -1,5 handicap, mis oluliselt tõstab tõenäosust, et panus kaotab, kui aga annad tennises Federerile -2 geimi handicappi, siis riskiprotsent kasvab minimaalselt, kuid saad 1.5 asemel 1.85 koefi kätte.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Ma ei usu, et tennise peale panustamine 1.8 koefitsiendi ringis tulemuslikum on kui jalka peale panustamine. Ainuke argument on hõre valik, samas jalka mängu peale saab panna kõvasti rohkem erinevaid panuseid kui tennise mängu peale. Udinese - Torino kohtumise peale saab bet365-s panna 109 erinevat panust, kuid Benoit Paire vs Paolo Lorenzi peale vaid 13. Jalkas on nurgalöögid, kaardid, väravad, poolaeg, o/u ja asian handicapid. Tennises on vaid handicap, o/u ja 1x2 millega saab 1.8 panuseid teha.

          Kommentaar


            Muu spordi jaotamine ATP, WTA, NHL, NBA jms peaks mänguplatsi võrdsemaks tegema.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Ma ei usu, et tennise peale panustamine 1.8 koefitsiendi ringis tulemuslikum on kui jalka peale panustamine. Ainuke argument on hõre valik, samas jalka mängu peale saab panna kõvasti rohkem erinevaid panuseid kui tennise mängu peale. Udinese - Torino kohtumise peale saab bet365-s panna 109 erinevat panust, kuid Benoit Paire vs Paolo Lorenzi peale vaid 13. Jalkas on nurgalöögid, kaardid, väravad, poolaeg, o/u ja asian handicapid. Tennises on vaid handicap, o/u ja 1x2 millega saab 1.8 panuseid teha.
              Nagu ma päris pikalt juba kirjutasin, siis on ikka suur vahe, kas panustad 1-2 süsteemis 50-50 peale, või 1x2 süsteemis 33% peale. Kui Benot Paire ja Lorenzi mängus on võimalik tulemus võit (50% eksimisruumi), siis jalgpallis on ka viik(66% eksimisruumi), mis oluliselt muudab kogu süsteemi, mida kirjeldasin ka eelmises postis. Lisaks need over/under poolajad jne on enamustes mängudes ikka väga suurelt loto, harva on millegist loogilisest kinni hakata. Tennis on individuaalne sport ja mängija vormist-tujudest on võimalik järeldusi ja ennustusi teha palju lihtsamini kui kogu meeskonnast - VARIATSIOON on räigelt erinev ja võimatu on kõikide mängijate tujusid hinnata. Tennises on teada et ühel tädil on päevad, siis vastasel on suur eelis. Jalgpallis ei tee sa selle infoga midagi, sest pead arvestama veel 20 tüübiga. Asian handicapid lugesid sel turniiril kui valesti läinud panused, niiet neid polnud võimalik ega mõtet kasutada.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Asian handicapid lugesid sel turniiril kui valesti läinud panused, niiet neid polnud võimalik ega mõtet kasutada.
                Äkki nende kasutamine oleks lahendus teie probleemile?

                Kommentaar


                  Muu spordi asemele muu jalgpall ja korras...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Niisiis, arvamused loetud. Mingit asjalikku ettepanekut ma siiski ei näinud ja ilmselt on keeruline midagi välja pakkuda seoses tennise ja muu spordi temaatikaga.

                    Fakt on see, et tennises on ühel päeval rohkem mänge valikus, kui kõikidel liigadel kokku. Ehk siis valik on ebaproportsionaalselt suur.

                    Fakt on ka see, et hetkel said meil tiimid vaevu kokku. Pakun, et kui ikkagi oma valiku selgituse kohustuslikuks teha, siis on veel raskem kedagi leida (suure löögi all on siis Muud Liigad, Hispaania ja Inglismaa).

                    Ehk siis küsimus on esialgu, kas jätkata ja edasi on kuidas jätkata. Kui 6 tiimi saaks täis jalgpalliga (Prantsusmaa saaks ka 2 inimest kätte), siis minu poolest võiks muu sport ka välja jääda. Samas Selle turniiri jooksul oli Muu Sport ja Itaalia need tiimid, kes täitsid selle turniiri eesmärki 100%liselt.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Nii, mõte on märtsis proovida ka rahvuste karikat uuesti käima panna. Selleks oleks mul vaja:
                      1. 2 võistlejat, kes esindaksid:
                      a) Inglismaa jalgpalli
                      b) Itaalia jalgpalli
                      c) Saksamaa jalgpalli
                      d) Hispaania jalgpalli
                      e) Prantsuse jalgpalli
                      f) Muud liigasid
                      g) Muud sporti
                      h) Eesti jalgpalli

                      2. Need 2 võistlejat peavad tegema:
                      a) 1 panuse nädalas
                      b) panuse koefitsient oleks vähemalt 1,8
                      c) panus peaks tulema vastavast liigast/ spordist, mida võistleja esindab
                      d) panus PEAB olema argumenteeritud

                      Ehk siis nendest, kes tõepoolest enda ülesandega iganädalaselt hakkama said olid minu mäletamist mööda (vabandan, kui kellelegi haiget teen): eika, count, telekavaataja, M6mmik, j6u1uv4n4, Väravavaht. Kas need isikud on nõus jätkama?

                      Ning küsimus laiale publikule, kas keegi tahab osa võtta mingit tiimi esindades, et punktis 2 esitatud nõuded oleksid täidetud. Korra nädalas peab osavõtja natuke ragistama ja natuke ka kirjutama. Muidugi eriti äge oleks ka siis, kui võistlejatel oleks mingi side ka antud liigadega. Näiteks mina esindaks hea meelega Muud Liigasid ja Venemaad.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Mina oleks isiklikult väga huvitatud. Minu eelistus oleks järgmine
                        1) Inglise jalgpall - vaatan kõige rohkem, nii öelda võibolla kõige kodusem selles. Oleks huvitav väljakutse.
                        2) Muud liigad - Panused põhinevad puhtalt statistikale. Igapäevaselt panustan vist selles teemas kõige rohkem.
                        3)Saksamaa, Hispaania, Prantsusmaa, Itaalia - Antud liigade puhul jälgin pigem meistriliigade tegemisi.
                        4) Muud sporti - minu panustesse eksivad ka vahest ära erinevad Korvpalli mängud, kuigi see aasta mitte kõige õnnestunumalt.
                        5)Eesti jalgpall - Jälgin, vaatan, käin kohal, kuid siiski panustamis kogemus selles peaaegu, et puudub.

                        Saan aru, et vanad tegijad jagavad kõige pealt kohad, kuid kui peaks jääma kohti olen hea meelega osaline. Ülal toodud eelistuse panin lihtsalt informatsiooni mõttes kaasa, ühtegi teemat ei välistaks.

                        Kommentaar


                          aiai mulle tehti haiget...osaleks taas vahet pole kus liigas

                          Kommentaar


                            Kas tennis ja korvpall nt eraldi ei võiks olla, nba veel märtsis põnev ja osaleks ka, kõik jalkaliigad sobiks ka mulle, aga nendes palju osalejaid juba, ehk kui kohti kuskil üle siis vabalt olemas.

                            Veelgi põnevam oleks kui muu korvpall ja nba oleks ka veel eraldi, nt Eesti kossus siin mitu eksperti ja euroopa kossu kohta ka ilmselt on teadmisi inimestel.

                            Oleks rohkem võistkondi ja rohkem põnevust.

                            Kommentaar


                              No võiks ka eraldi olla jah. Lihtsalt see turniir võib kesta kuni maini (olenevalt kui hästi tiimil läheb). Ehk siis tuleks arvestada siiski, et märts-aprill korra nädalas peab mingi panuse leidma.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                No võiks ka eraldi olla jah. Lihtsalt see turniir võib kesta kuni maini (olenevalt kui hästi tiimil läheb). Ehk siis tuleks arvestada siiski, et märts-aprill korra nädalas peab mingi panuse leidma.
                                Väga hea.

                                Ehk siis, kes tahab minuga nba panuseid teha? ja kas oleks kaks inimest kes teeks muud korvpalli, kui mitte võib nba ja kossu ühendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X