320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma panen praegu võistkondade listi:

    1. Inglismaa- QRKood,...
    2. Itaalia- (eika, count)
    3. Hispaania- lauri432,...
    4. Saksamaa- (Väravavaht, Delfino)
    5. Prantsusmaa- ...,...
    6. Muud liigad-telekavaataja,...
    7. Eesti liiga- (-RoMaRio, mazz)
    8. tennis- (j6u1uv4n4, M6mmik)
    9. korvpall- karl54, .....

    Ehk siis sulgudes on need, kellelt ma ootan lähinädala jooksul kinnitust, kas nad oleks nõus ka sel turniiril jätkama. 3 punktiga on märgitud vabad kohad. Need, kes eelnevalt on osalenud ja ma ei pannud neid kirja, siis teil ei ole keelatud osaleda, aga oleks vaja panusevalikul rohkem argumenteerida.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Kuna tulemas on ka SBT ja kavatsen jätkata ka oma blogis, siis mu jaoks läheks veidi kirjuks ning tõele au andes ilmselt ka panuste kopeerimiseks. Ehk kui keegi soovib Eesti liiga kohta sõna sekka öelda, siis ma olen nõus oma koha loovutama. Kui ei peaks kedagi leiduma, siis võin varuvariandina kaasa lüüa.

      Kommentaar


        Liituksin seekord korvpalli võistkonnaga.

        Kommentaar


          Kui vaja võin tennises varumees olla.

          Kommentaar


            Kui on uusi osalejaid Saksamaa panuste osas, siis ma kohta kinni ei hoia, kuid vajadusel osalen.

            Kommentaar


              See on täpselt selline formaat, mis mulle pinget pakub. Osalen meeleldi...
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Võin tulla Hispaaniat taas esindama.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  ma soovin inglismaad panustada.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    1. Inglismaa- QRKood, Redman
                    2. Itaalia- (eika, count)
                    3. Hispaania- lauri432, atleticomadrid
                    4. Saksamaa- Väravavaht, [Delfino]
                    5. Prantsusmaa- ..., ...
                    6. Muud liigad- telekavaataja, ...
                    7. Eesti liiga- (mazz), [Romario]
                    8. tennis- (j6u1uv4n4, M6mmik)
                    9. korvpall- karl54, Lauriisimo

                    *rasvaselt on märgitud võistkonnad, mis on komplekteeritud
                    ** kandilistes sulgudes on kasutajad, kes on nõus välja päästma, kuid hea meelega loovutaksid oma koha
                    ***tavalistes sulgudes on kasutajad, kellelt ootan vastust jätkamise osas

                    Nagu sai öeldud algab see alles märtsis, aga mul on hea meel tõdeda, et huvi on suur.
                    Hetkel mulle tunduvad problemaatilistena Prantsusmaa ja Muude liigade võistkond.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Ma ka nõus osalema.

                      Kommentaar


                        Ikka jah.

                        Kommentaar


                          ma võin Prantsusmaa võtta. Kas kõik Prantsuse spordialad või ainult jalkaliigad?

                          Aga mulle jääb natuke hämaraks selle võistluse eesmärk siiski, kui korraldaja viitsiks selgitada, oleks tore Et kes suudab oma valitud riigi matšide panustega olla edukaim?

                          Kommentaar


                            1. Inglismaa- QRKood, Redman
                            2. Itaalia- (eika, count)
                            3. Hispaania- lauri432, atleticomadrid
                            4. Saksamaa- Väravavaht, [Delfino]
                            5. Prantsusmaa- underdoggie, ...
                            6. Muud liigad- telekavaataja, ...
                            7. Eesti liiga- mazz, [Romario]
                            8. tennis- Mõmmik (j6u1uv4n4)
                            9. korvpall- karl54, Lauriisimo


                            *rasvaselt on märgitud võistkonnad, mis on komplekteeritud
                            ** kandilistes sulgudes on kasutajad, kes on nõus välja päästma, kuid hea meelega loovutaksid oma koha
                            ***tavalistes sulgudes on kasutajad, kellelt ootan vastust jätkamise osas

                            Muidugi kuu aega on võistluse alustamiseni. Selles mõttes aega on veel. Ma tõstsin selle teema nii varakult, et üldse näha, kas huvilisi oleks.

                            Võistluse eesmärk oli algselt koondada neid inimesi, kes ei ole mingid jõhkrad panustajad (vähemalt osa nendest inimestst) ning kes oleksid mingi liigaga konkreetselt kursis. Näiteks üks hooaeg osales Mask ning rääkis huvitavalt ja loogilisi asju. Tal ei läinud küll täppi, aga ta andis väga palju juurde.

                            Lisaks on eesmärk siiski panuse kirjeldus. Ehk siis sõnaotseses mõttes väärtuse lisamine panustamise alafoorumisse. Et kas sa underdoggie suudad näiteks sellist väärtust luua olles Prantsusmaa tiimis?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Olen veendumusel, et loogikaga ei ole spordiennustamises suurt midagi teha. Väärtust saan anda ainult sel juhul, kui konkreetne panus on ilmselge bookie poolne träppimine ja seda saan siis eraldi välja tuua. Loomulikult lähen ma seda tehes vastuollu enamuse veendumusega, et bookied ei "tea" lõppresultaati. Aga muudel juhtudel on mul ainult hunnik arve, mille ettelugemine ei anna kellegile mitte midagi peale mu enda
                              Ning, tiimiuudiseid saab igaüks ise ka kätte netist. Kuigi ma ei eita, et sportlikust seisukohast on näiteks sinu enda panuste kirjeldused vägagi huvitavad.
                              Kui lihtsalt panused ilma suurema jututa ei sobi, siis taandan end sellest võistlusest, muidu võin osa küll võtta ja seista konnaõgijate au eest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                Kui lihtsalt panused ilma suurema jututa ei sobi, siis taandan end sellest võistlusest, muidu võin osa küll võtta ja seista konnaõgijate au eest
                                Kahjuks ei sobi. Palju erinevaid panuseid ilma selgituseta hakkame SBT-s nägema.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X