320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II lääs/lõuna 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes ei tahaks kaks korda nii heal murul mängida 😀

    Kommentaar


      Juba kolmas võistkond annab teada, et ei saa võistkonda kokku Kuressaares käiguks. Seekord siis ei sõida Kuressaarde külla Imavere Forss.

      Kommentaar


        Ei usu,et isegi 8 meest kokku ei saada. Lihtsalt vähemuses mängides oleks kaotus 98% kindel ja ei nähta mõtet päeva raisata selle reisu peale Mugavam on kodus diivanil kotti saada + - näol

        Kommentaar


          Lisaks veel,et Kure peaks rahul olema. Hetkel saadud väikse vaevaga 9p! Ararati,Forza ja Imaverega mängides oleks maksimum punktisaak 3-4p

          Kommentaar


            Miks peaks Kure rahul olema. Tegemist on amatöörliigaga ja mehed mängivad oma lõbuks ning punktid ei ole siin kindlasti esma tähtsad. Nüüd nad ei saa mängida või peavad endale uue vastase leidma. Nii, et pigem vastupidi. Kure enda mängija võib muidugi minu arutluskäigu ümberlükata, aga mina oleks küll rahulolematu.

            Kommentaar


              XXI vooru mäng Keila JK vs Viimsi JK II
              Seis:0-1(0-1)

              Kokkuvõte: http://www.keilajk.ee/ii-liiga-mang-...imsi-jk-video/

              Tabeliseis läks äärmiselt intrigeerivaks. Järgmisena sõidame külla FC Nõmme Unitedile.

              Kommentaar


                XXII vooru mäng FC Nõmme United vs Keila JK
                Seis:2-1(1-1)

                Kokkuvõte: http://www.keilajk.ee/esindusmeeskon...eila-jk-video/

                Järgmisena sõidetakse 2.oktoobril külla Saue JK Laagri meeskonnale, kui kohtutakse kell 19:00 Laagri kunstmurustaadionil.

                Kommentaar


                  Paide võtab ära siis

                  Kommentaar


                    Mis põhjusel uus penalti määrati? Vaatasin 3 korda ja kõik määrustepärane

                    Kommentaar


                      Piirikohtuniku arvates, kes jälgis väravavahti, oli vv enne lööki 3m väravast väljas. täielik müsteerium

                      Kommentaar


                        Minevik ja olevik on näidanud et Poomi poisikesi eelistatakse ja hoitakse kõvasti rohkem ülejäänutest,aga nii ilmselget kohtuniku blacki pole mina küll varem näinud! Loodetavasti läks olukorrast video ka EJL?

                        Kommentaar


                          Selle video järgi ei saa midagi kindlat öelda, sest pole ju joont näha.

                          Kommentaar


                            Joon jooneks,aga selgelt näha kuidas vv teeb väikse sammu paremale ja hüppab. Edasi liikumisest ei ole juttugi

                            Kommentaar


                              Ma arnan, et kustavs on väga vähe jalgpalli vaadanud, kui ta arvab, et see on kõige suurem kohtuniku eksimus, mis üldse olnud. Samas ei ole ma ka videot vaadates 100% kindel, et seal üldse eksimus oli. Ei ole nähe seda piirikohtunikku, kes selle 3 m määras. Videos vilistab peakohtunik kohe ja ma ei usu, et ta assistendilt üldse infot sai. Pigem ta vilistas ikka enda nägemuse peale, aga kus ta eksimust nägi, selle kohta peakohtuniku kommentaari ei ole. Peale penaltit jäi ju mängida üsna palju ja tabeli järgi lööb Keila ca 4 väravat mängus.Lööge need oma väravad ära ja ei ole vaja taga nutta ühte momenti.

                              Kommentaar


                                Keilal meeskonna sisesed probleemid? Kolm kaotus järjest ja mitte just tugevate vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X