320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Liverpool FC vs Augsburg 25.02.2016

    Kuna mängu algusaeg oli kaunis varajane, siis oli lootust, et lihtsurelik saab rahulikult pileti osta. Ja nõnda seda ma siis ka tegin - rahulikult. 45€ MS ehk siis keskle-keskel.

    Riia-Barcelona-Liverpool-Riia. Väsitav, kuid tore.
    Kuna Liverpooli saabusin öösel, siis lennujaamast padjani aitas mind Uber (2+ korda odavam, kui takso). Tore.

    Augsburgi toetajaid jagus. Eestlas-t/i ei kohanud mujal, kui väljakul. Korra kuulsin vigast eesti keelt. Noh, põdrad olid kargud alla ajanud, kuid ma ei usu, et nad mängu pärast mul ees olid. Nägid rohkem välja, et plaanivad surema hakata.

    Augsburgi toetajad oli staadionil väga häälekad. Kop suuresti puhkas.
    Mängu oli ja magama ei jäänud. 86-ndal minutil tulistasid vastased südariväärse karistuslöögi. Ise omasime kolme korda, kus tegelikult oli pall väravas. No oli!
    Taktikaliselt tegid meite poisid väga, väga palju vigu - valesse kohta, tsooni söödud, avanemised jne.
    Aga 1:0 oli siis tõsiasi ja võis suuna koti peale võtta, sest terve päev ringi tuterdada...pole lihtne ülesanne kehale.

    Ühel päeval lisan vähe pildimaterjali. Rahu ja muud asjad.

    Ma olen enam, kui kindel, et Diego Costa isa on iirlane:


    Mõni hetk hiljem (peale pildistamist, mis näha allpool) küsisid kaks noort tütarlast, et tu ju nõu veer is de aisis tsenter. Esmalt pidin neid kurvastama, kuid mõned sammud edasi jõudis aeglasele küsimus kohale. Kõndisin tagasi ja rõõmustasin neid enda ilu näitamisega ning ütlesin, et kõu teer ja luuk tu de rait:


    Shit got real:
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #17
      Boob, ega sa jälle unenägude teemasse kirjutada tahtnud?
      ★★★★★★

      Kommentaar


        #18
        Pean meenutama, sest seda kraami tulistas toredalt.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #19
          Wizzairiga käisid? Palju lennupiletid maksma läksid?

          Kommentaar


            #20
            Wizz-Ryan-Wizz 120€
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Wizz-Ryan-Wizz 120€
              Kas nii poleks lihtsam/odavam/tõhusam, et kütad Ryaniga Tallinnast Londonisse ja sealt siis kütad National Expressiga otse Liverpooli?

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas nii poleks lihtsam/odavam/tõhusam, et kütad Ryaniga Tallinnast Londonisse ja sealt siis kütad National Expressiga otse Liverpooli?
                Tunduvalt kauem läheb aega ka. Mina käisin Tallinn London Liverpool London Tallinn ja järgmine kord prooviks pigem Mancehsteri/Liverpooli lennata ma arvan. Esiteks bussiajad kuidagi ei klapinud lennukitega ja buss sõitis väääga kaua. Ning Rong oli suhteliselt kallis.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Tunduvalt kauem läheb aega ka. Mina käisin Tallinn London Liverpool London Tallinn ja järgmine kord prooviks pigem Mancehsteri/Liverpooli lennata ma arvan. Esiteks bussiajad kuidagi ei klapinud lennukitega ja buss sõitis väääga kaua. Ning Rong oli suhteliselt kallis.
                  Noh, buss sõidab mingi kuus tundi, buss on enamjaolt tühi, seal on elekter (saab filme vaadata), buss teeb peatusi, mis aitab õllevaru täiendada (hinnad mingi 6 korda lennujaamadest odavamad) jne. Ja neid busse peaks minema ligi paari tunni tagant, seega saab enamvähem klappima ikka.

                  Kommentaar


                    #24
                    Kas wizzair läheb ainult läbi barheloona?
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      #25
                      Ei. Wizz sõidab Liverpooli mingi nädala algul ja lõpul Riia vahelt. Siis võid mingi ala 60-80€ lennud ära teha. Mida aga nõnna kaua kohapeal teha? Kui sulle meeldib kive ja pronksi vaadata, siis pole muidugi hullu.
                      Ja kui kuupäevad klapivad siis ma pigem kasutaks ka versiooni TLN-MAN ja sealt rongiga.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ei. Wizz sõidab Liverpooli mingi nädala algul ja lõpul Riia vahelt. Siis võid mingi ala 60-80€ lennud ära teha. Mida aga nõnna kaua kohapeal teha? Kui sulle meeldib kive ja pronksi vaadata, siis pole muidugi hullu.
                        Ja kui kuupäevad klapivad siis ma pigem kasutaks ka versiooni TLN-MAN ja sealt rongiga.
                        Poolis on häid kontserte. Diana on nùùd ka seal, kes mind pudevalt kùlla kutsub. Peaks ikka àra kàima.
                        Ja man lendu enam pole.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ja man lendu enam pole.
                          Kas mitte aprillist vms ei tule TLN-MAN liin tagasi Ryanil?
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            Kas mitte aprillist vms ei tule TLM-MAN liin tagasi Ryanil?
                            No ma viimati vaatasin, siis polnud.

                            Kommentaar


                              #29
                              niii! Veidi hiljem kui lubatud, aga siiski jätkan oma pajatusi külaskäigust Stamford Bridgele.
                              Ehk siis 13. veebruar ja mäng Chelsea vs Newcastle United.

                              Asukoht.
                              Staadion asub päris hea koha peal. Kui tube'i kasutada saab täitsa lähedale, ütleme 2-3 minuti jalutuskäigu kaugusele. Aga kui on soov, näiteks picadilly circuse juurest jalgsi minna, siis ka see on okei - aega võttis umbes tunnike ja kümme minutit peale.
                              Staadioni lähistele jõudsime umbes 1,5 h enne avavilet ning mingit erilist melu näha ei olnud. Tänav oli kinni ja politseinikud hobustel patrullimas, aga ei suurt enamat. Mingi putka oli kaa, kus veits tavaari müüdi ja siis selle kõrval mingi pubi "The Pensioner" vms. Pubi tundus päris rahvast täis ja õhk seal sees paks - see võiks selgitada ka tursket ja tusast kiilakat härrat pubi ees, kes seal rusikaid hõõrus ja ilmselt omale vestluskaaslast otsis.
                              Aa, paar tüüpi kes tiketeid pakkusid, tulid ka vastu. Et vist on lootus ka sealt veel saada, kui päris meeleheitel.

                              Staadion.
                              Statat ümbritsevad elumajad ja hooned, ehk vähe hajevil olles võid ka mööda jalutada. Eriti kui massid veel ei liigu. A rajatis on suur ja oma 41 tuhat pealtvaatajat mahutab ära ning ma saan aru, et elanikud ei kurda - ju siis kõik on chill.
                              Staadionil võtsime esimese asjana proovida õlut maksumusega £4,30 toop ja nimeks singha - käib kah, kui hipster ei ole. Müügiks pakuti seal ka mingeid kuponge, millega saad kiirteenindusega õllet ja ei pea tavajärjekorras seisma. See maksis £4,60. Õlleks ikka seesama singha, rohkemat õlle osas ei pakutud.
                              Nagu eelmises postis kirjutasin, siis piletid sai west standile ja kõige tagumisse ritta. Seetõttu oli ka kerge ootusärveus, et kas kallid piletid ka asja väärt - selgus siiski, et on. Istekohad olid pehmed, katus pea kohal ja küljed kinni - ei seganud mängu ajal ei vihm ega tuul.
                              Pilti istekohtade asukohast kaa (selle A- tähe kohal kõige üleval, kõige tagumises reas):


                              Mängust.
                              Lõppseis jäi 5:1 ning pinget vägapalju ei tekkinud, sest juba 15ndaks minutiks oldi 2:0 ees. Kui üldse, siis oli päris kurb neid NUFC-i mehi seal sunnitööl näha. A vähemalt samapalju rõõmu tegid noored kutid kes peale said - Baba, Traore ja Loftus-Cheek. Et all good!
                              Vaade väljakule ja seal toimuvale oli ka väga tipp-topp:

                              Ei tea kas seisust johtuvalt või sektorist - aga miskit meeletut kaasaelamist-fännamist ei õnnestunud tunnistada. Pigem sai näha, et inimesed on kokku tulnud kõikjalt maailmast - aasiast, lõuna-ameerikast, euroopast, Londonist. Ju siis on selline sektor. Ja selline mulje atmosfäärist.
                              Peale lõpuvilet pääses staadionilt välja väga hõlpsalt ja rahvas hajus ka väga märkamatult laiali. Ja niipea kui linnatänavatele jõudsid võis juba unustada, kust tulek.

                              Lisaks.
                              Staadionil asuvas fännipoes müüdi korraliku alega ka kaupa. Ei tea kas asi oli selles, et mängupäev, hooaeg tuksis, hooaeg läbi saamas või milleski muus, aga hinnad olid tõesti pooleks löödud.

                              Ning kui siiski mängule piletit ei õnnestu saada, kuid Londoni siiski satud, või veel enam kui mängul oled ära käinud, soovitan teha ära ka Stamford Bridge'i staadionituur. Maksab £22. Saad ägeda ülevaate ning viiakse põnevatesse kohtadesse, kuhu muidu ei pääse.
                              Kui muu ei huvita, siis saad vähemalt teada, et riietusruumis on igal mängumehel oma pildiga garderoobikapp:
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #30
                                Kas keegi 23 aprill Liverpool - Newcastle mõtleb kohapeale kaema minna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X