320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja jälle uus äpp pealinnas:

    http://ekspress.delfi.ee/lisalood/20...pi?id=82635267

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

      Tellisin, näitas 5 min. Hüppasin poodi, ostsin juua, kiirustasin välja ja jäänud oli endiselt 5 min. Kokku ootasin mingi 15 ja veidi peale.
      Tavaline, et viimased 5 minutit kestavad veel vähemalt 10 minutit. Seda ka teistes appides.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Tavaline, et viimased 5 minutit kestavad veel vähemalt 10 minutit. Seda ka teistes appides.
        No ma olen vahepeal veel sellele kinnitust saanud, et ei ole ikka päris nii.
        Yandexiga on ootaeg 8'l korral 10st pikem. Uberi Taxify'ga max 1'l korral 10st. Arvestatav vahe ikka.

        Kommentaar


          SÕidan taksoga max 1 kord kuus, kui vaja pikemalt töövahetuselt koju naasta õhtul. Asun kesklinnas. Kasutan ainult Taxify äppi. Sügisel oli chill. Alates aastast 2018 algasid mingid imelikud tõrked. Alla 10 minuti polegi nagu oodanud. Ooteaega ei saa üldse usaldada.

          Eile erandkorras oli vaja teha 2 sõitu keset tööpäeva: Kesklinnast Kristiinesse ja tagasi. Pakun, et esimesel juhul ootasin mingi 15 mintsa juhti. Aga see on arvestatava, kuna pole kohalik ja pole eestlane.

          Tagasiteel oli vinks-vonks, juht isegi helistas ja uuris, kus pool Kristiine keskust asun.

          Miks sa rainis nii palju taksoga sõidad btw?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Yandexi puhul saab Putin su liikumise teada...

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Miks sa rainis nii palju taksoga sõidad btw?
              Väga aus küsimus.

              Lühidalt on kaks vastust.
              1) laisk olen
              2) ei näe aja ja raha kalkulatsioonide mõttes pointi linnas autot omada

              90% hommikust sõidan hommikuti Uberi/Taxify/Yandexiga tööle, kuna see säästab mulle hommikul mingiusugne 20 min. Ja hommikul on uneaeg minu jaoks personaalselt väga väärtuslik. Kui on mingis ebamugavas kohas näiteks trenn (sellel nädalal 2'l õhtul Credit24 arenal võrku mängimas käinud ntx) siis sel juhul on ka lihtsam mingi kolmekas maksta kui mitukümmend minutit ühistranspordi v rattaga liikuda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ainult linnasõitude puhul ei tasu uue auto liisimine end ära, võrreldes taksoga. Maale vanaema juurde sõidud on teine teema, nagu ka vanema auto soetamine.
                No see küsimus oli pigem Ühistransport vs. Takso mitte auto vs. takso.

                Aga arusaadav, lihtsalt uudishimust küsisin.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Jälle aritmeetika aitab. Ma käin umbes korra nädalas Tallinna kontoris ja kuigi ma enamasti koonerdan ja sõidan ühistranspordiga, siis vahel mõtlen, et kas see on ikka mu aega väärt. Päevapilet maksab 3€, 2 taksosõitu maksab ca 12€, ajavõit taksodega kokku 1 tund. Tõenäoliselt on mu tunnipalk suurem kui see 9€ kokkuhoidu, aga linna on ka põnev eksploorida.
                  Minu puhul kuupiletina oleks kahtlemata odavam ühistransport, kuna poleks seda päevapileti asja .

                  Aga logistiliselt elan Kristiines sellises kandist kust saan tööle ainult 1 bussiga. Kui selle graafik mingi vimka viskab siis on kellad + mugavustransport liigub trepist treppi mis säästab ka aega. Ja kohati ühistranspordiga mingitesse kohtadesse lihtsalt nii mugavalt ei jõua .

                  Muidu Stoki arutlusest on puudu ka parkimiskulud - kuna töötan väga-väga südalinnas siis lisanduks sealt ka arvestatav kulu.
                  Lisaks töölt ära minnes jõuab bussiradade tõttu isegi ühistranspordiga kiiremini koju kui autoga jõuaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Jälle aritmeetika aitab. Ma käin umbes korra nädalas Tallinna kontoris ja kuigi ma enamasti koonerdan ja sõidan ühistranspordiga, siis vahel mõtlen, et kas see on ikka mu aega väärt. Päevapilet maksab 3€, 2 taksosõitu maksab ca 12€, ajavõit taksodega kokku 1 tund. Tõenäoliselt on mu tunnipalk suurem kui see 9€ kokkuhoidu, aga linna on ka põnev eksploorida.
                    Päevapileti asemel saad ka rohelise kaardiga osta üheotsa pileti. Vist oli 55 senti. Kokkuhoid, jee!
                    308

                    Kommentaar


                      Kiidan uberit.
                      Helistab ema, et ta läheb nüüd kuhugi PERHi juurde lilli tooma, et telli mulle takso.
                      Helistab veel ema, et ta on nüüd kuskil PERHi juures ja ta ei tea selle koha aadressit ja näen ainult, et kuskil on mingi maja Retke tee 30.
                      Lükkan kiirelt Retke tee 30 sisse, lohistan linnukese kuhugi PERHi juurde. Tellin Uberi. Näitab saabumisajaks 10 minutit. On kohal kaheksaga. Samal ajal saadan taksojuhile sõnumi, et tellisin auto emale, et ta on PERHi juures ja telnr on see ja too.
                      Saadan emale sõnumi, et autonumber on see ja too.
                      Olen koosolekul ja viskan pilgu peale. Kõik on korras, sõidavad tagasi. Saadan emale veel sõnumi, et ta ise midagi maksma ei pea.
                      Kogu asi läks maksma 5.48. No fuzz, no jobujuhte, üldse mingit jama.

                      Kommentaar


                        lol, selliseid juhte leidub palju või? Antud juhul oli tegu Taxify sangariga
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Hahhaa, Yandex väidab, et nad ei maksa juhtidele peale vaid, et nende eelis on tehniline paremus.

                          See on küll midagi otse Nõukogude Liidu propagandamasinast. Mitu juhti, kellega olen sõitnud on kinnitanud kui ühest suust, et Yandexil pole Taxify ega Uberi ees absull ühtegi eelist (kaardid on pigem ebatäpsemad, kasutajaliides on ebamugav ja väiksema funktsionaalsusega) ning ühtlasi ka seda, et neile makstakse päris kõvasti peale sõitude eest. Konkreetselt üks kord kui sõitsin Kristiinest Nõmmele võrkpalli mängima, siis mu hinnaks näitas mingi 3 EUR, juht ütles, et "No ilmselt Sulle läheb sõit maksma midagi 3 ja 4 EUR vahel, aga mulle maksab Yandex selle eest 7!" . Täiesti selgelt maksavad peale ja selle eitamine on ikka eriti labane valetamine. Samuti see, et "teised platvormid teevad ka samasuguseid soodustusi". Tähendab, nad tegid kunagi turule tulles jaa, aga enam midagi sellist pole.

                          NB! Kõik omakasu maksimeerivad indiviidid. Pange tähele, et Yandex ei paku enam 50% soodustust nagu alguses. See %määr on arvestatavalt langenud! Samas praegu on endiselt odavam kui Uber ja Taxify (ilmselt kuniks tuleb neil ka surge pricingu süsteem)

                          Kommentaar


                            Ühes asjas on tal õigus, teised tegelevad ka väga sageli dumpinguga. Eelmise aasta septembris käisin Vilniuses. Tellisin Taxifyga takso, kilomeetrihind oli 13 senti ja sõidualustustasu 29 senti. Lõpuks tuli arve 91 senti, mis ümardati miinimumarve, 1€ peale. Üsna ulme, Eestis oleks ilmselt tublisti üle 5€ sama ots maksnud.

                            Kommentaar


                              Seal on jube odav takso jah.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Ühes asjas on tal õigus, teised tegelevad ka väga sageli dumpinguga. Eelmise aasta septembris käisin Vilniuses. Tellisin Taxifyga takso, kilomeetrihind oli 13 senti ja sõidualustustasu 29 senti. Lõpuks tuli arve 91 senti, mis ümardati miinimumarve, 1€ peale. Üsna ulme, Eestis oleks ilmselt tublisti üle 5€ sama ots maksnud.
                                Nagu öeldes - turule tulles tehakse seda.
                                Uberil olid ka alguses madalamad hinnad + ei rakendatud surge faktorit suurema nõudluse korral.

                                Artiklis olevast kommentaarist jäi mulje nagu tegeleks konkurendid ka Eesti turul sellega, mis praeguse seisuga kindlasti tõele ei vasta

                                Mul kliendina poleks midagi selle vastu kui Uber ja Taxify pakuks Yandexi tasemel hindu, aga neid lihtsalt pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X