320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kuna tulekul on taksojuhtide jaoks aasta kiireim öö, siis otsustas Taxiego tuima molliga kinni maksta Eesti Taksoettevõtete Liidu juhatuse liikme ja avaldada tema nime alt mingisuguse ilmselge kemüüse.

    Ainult aru ma ei saa, miks peaks üks respektaabel leht sellise selge sisuturunduse üles panema?
    Ja teine asi on see, et see misiganesliit just väga tõsiseltvõetavust selliste kirjutistega küll juurde ei saa...
    Ooo, Raul Kalev, ma olen kogu aeg mõelnud, et ta lihtsalt osutab PR-teenust, sest igas Facebooki jututoas, kus taksodest jutt, on ta, klõpsti, kohal, kuid kui veel ka juhatuse liige, siis selge.

    Samas tema jutt Uberi ja Taxify suunal on muidugi osaliselt vähemalt õige: http://www.ohtuleht.ee/779175/taxify...oks-hinnatousu

    Uberiga peaks lõppsumma muidugi suht selge olema kohe, et seal mingit "oi, kus üllatus", ei tohiks olla, kui just silmini täis pole.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ooo, Raul Kalev, ma olen kogu aeg mõelnud, et ta lihtsalt osutab PR-teenust, sest igas Facebooki jututoas, kus taksodest jutt, on ta, klõpsti, kohal, kuid kui veel ka juhatuse liige, siis selge.

      Samas tema jutt Uberi ja Taxify suunal on muidugi osaliselt vähemalt õige: http://www.ohtuleht.ee/779175/taxify...oks-hinnatousu

      Uberiga peaks lõppsumma muidugi suht selge olema kohe, et seal mingit "oi, kus üllatus", ei tohiks olla, kui just silmini täis pole.
      Uberit polnud saada, Taxifyl oli 1,6 koefitsent ja sõit kuskilt Tiskre lõpust Kalamajja oli 20 euri (12 kilti, 17 minutit). Tundub ok.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        ~9pm ja ~2am Uberiga mingit koefi ei tulnud. Haabersti kandis oli 4-6min kaugusel ca 5 juhti saadaval.

        Kommentaar


          Taksomaffia lõpu algus?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            20 years too late.. aga eh, parem hilja kui mitte kunagi.

            Kommentaar


              Krt, viimasel ajal kuidagi Uberiga palju rohkem jama olnud kui muidu. Ehk lihtsalt unlucky.

              Aga mitu korda on juhtunud seda, et juhid lihtsalt ei saa oma tööga hakkama.
              Kaks markantsemat juhtumit -
              1) Paar nädalat tagasi olin Lilleküla gümnis trennis, tahtsin kiirelt koju saada, tellisin Uberi. Ütles 6 min läheb aega. Panin kiiresti riidesse, tormasin trepile, kuna eeldatud aeg oli täis haarasin telo - näen "Saabub 6 minuti pärast" . Mõtlesin, et okei, no läks algne esimation puusse, pole hullu ootan ära. Läksin veel teeotsa vastu, et pealevõtmist kiirendada. Kui järgmised 6 min täis sai, oli juht ikka 3 minuti kaugusel. Nägin apist et jõuab päris lähedale... juba nagu õiges teeotsas... ja siis kaks minutit hiljem juht tühistas tellimuse. Siis tuli sõnum, et "Uus juht saabub 6 minuti pärast". Ma olin nagu "tean ma jah, teie 6 min" ja tellisin Taxify mis oli 2 min pärast kohal.
              2) Täna hommikul - tulin pesust, panin riidesse, tellisin Uberi - näitas 8 min. Fain. Sättisin veel kodus üht-teist, vaatasin ka et läheb vist törts kauem, ei hullu. Kui 13 min oli möödas läksin alla. Vaatan appi - jõuab 3 min pärast. Samas auto kaardil seisab. Seisis ka 2 min pärast. Siis proovisin helistada ja juht pani tuimalt 2 kõne kinni. Kui olin 17 min oodanud siis tühistasin tellimuse (MIS MAKSAB 2.5 €) ja tellisin Taxify mis saabus 5 minutiga. Sellise teeninduse peale ei oska suurt midagi kosta....

              Kommentaar


                Mul sama keiss, et mõtlen Taxify peale naasmisele. Igasugust kammi olnud. Viimati näiteks oli vaja öösel linnast välja sõita. Juht lendas kohale, istun autosse ja düüd ütleb "jou, ma tean, et ma pean sõitma linnast välja, aga mind ei huvita ja ma ei sõida"*. Okei, ei viitsi närvi minna ja mis seal ikka, et cancelda sõit siis ära. "Aa, ma ei saa, sest ma panin juba sõidu enne kohalejõudmist tööle, cancelda ise". Ahah. Uber maksis selle canceldamistasu küll tagasi**, aga kurat võtaks, sellised jorsid ei tohiks sõita.

                * seda ilmselgelt vene keeles ja eriti paukuvalt
                ** seda muidugi ei hüvita keegi, et mul läks takso peale saamiseks tänu sellele pool tundi, sest ka järgmist pidin 15 minutit ootama

                Kommentaar


                  need jorsid peaksid teooras ju ban-i saama kui keskmine hinna liiga alla läheb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    need jorsid peaksid teooras ju ban-i saama kui keskmine hinna liiga alla läheb.
                    Saavadki. Ja ma sõidan uberiga mingi 4-5 korda nädalas ja ma ei koge pea kunagi seal halbu kogemusi. Ma ei saa aru, et mis siis valesti on?

                    Kommentaar


                      eks need üksikud sitad juhtumid jäävad meelde ja tuuakse välja. See et vahepeal 100 probleemideta sõitu oli, ei vääri kirjapanemist.

                      Kommentaar


                        Novembris hakkab siis uus seadus kehtima ja vajalik on:

                        -taksoveo korraldajal ehk vedajal peab olema taksoveoluba – annab õiguse korraldada taksovedu
                        -sõiduauto juhil peab olema teenindajakaart – annab õiguse töötada sõidukijuhina taksoveol
                        -sõidukil peab olema sõidukikaart – tõendab õigust kasutada sõidukikaardile kantud sõidukit taksoveol

                        Võib arvata, et paljud "pühapäeva" sõitjad enam ei näe mõtet sõite teha.
                        PM:Uberi ja Taxify vaenamisaeg Eestis saab läbi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                          Novembris hakkab siis uus seadus kehtima ja vajalik on:

                          -taksoveo korraldajal ehk vedajal peab olema taksoveoluba – annab õiguse korraldada taksovedu
                          -sõiduauto juhil peab olema teenindajakaart – annab õiguse töötada sõidukijuhina taksoveol
                          -sõidukil peab olema sõidukikaart – tõendab õigust kasutada sõidukikaardile kantud sõidukit taksoveol

                          Võib arvata, et paljud "pühapäeva" sõitjad enam ei näe mõtet sõite teha.
                          PM:Uberi ja Taxify vaenamisaeg Eestis saab läbi
                          Pistke endale persse see seadus. Kõik toimis ju kuradi ideaalselt siiani, mis nüüd siis paremaks muutus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                            Novembris hakkab siis uus seadus kehtima ja vajalik on:

                            -taksoveo korraldajal ehk vedajal peab olema taksoveoluba – annab õiguse korraldada taksovedu
                            -sõiduauto juhil peab olema teenindajakaart – annab õiguse töötada sõidukijuhina taksoveol
                            -sõidukil peab olema sõidukikaart – tõendab õigust kasutada sõidukikaardile kantud sõidukit taksoveol

                            Võib arvata, et paljud "pühapäeva" sõitjad enam ei näe mõtet sõite teha.
                            PM:Uberi ja Taxify vaenamisaeg Eestis saab läbi
                            Istuge sisse see endale, ausalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Pistke endale persse see seadus. Kõik toimis ju kuradi ideaalselt siiani, mis nüüd siis paremaks muutus?
                              Ahah, et oleks pidanud taksojuhtidelt hoopis kõik piirangud kaotama, et seis võrdne oleks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Ahah, et oleks pidanud taksojuhtidelt hoopis kõik piirangud kaotama, et seis võrdne oleks?
                                Ei, taksode seas on need, mis üritavad endale taksoplafooniga turiste meelitada ja neid petta. Seepärast ka need karmimad reeglid. Uberis ja Taxifys on fixed tasu ja igasugune petmine on välistatud.

                                Kui uberis või Taxifys on autojuht sitt, auto haiseb või ta sõita ei oska, siis saab ta kiirelt kehva keskmise hinde ja ta kaotab enda töövõimaluse. Taksojuhtidel on täiesti savi, neil on enda taksoplafoon, kiisu ja saadetakse ikka kohale. Ma olen elus korra avariis osalenud, paar korda peaaegu avariis, mitu korda täiesti lambimarsruute läbinud, mitu korda haisvas autos istunud ja paaril korral on olnud tunne, et taksojuht on faking tongis. Ja KÕIK need olid telefonitsi tellitud taksojuhid. Kui see oleks Uberis või Taxifys olnud, siis ma oleks neile ühe lajatanud ja minult oleks küsitud, et mis värk on. Ma oleks saanud öelda, et see taksist oli faking debiil. Niisama kuskilt tellides ma seda ei saa. Või vähemalt ei juhtu mitte midagi taksojuhiga, kui ma just politseid ei kutsu, aga see oleks liigne jeblamine.

                                Kui ma teen Lasnamäel jalgpalli, siis on mul palju lihtsam taxify või uberiga autot tellida. Kui sa tahaksid tagasi minna kiisumootorite juurde, siis soovitan korra proovida. Tule keskööl Peterburi tee 81 juurde ja ürita sealt endale taksot tellida. Tulikat saad, aga siis maksad end lolliks. Muid sa ei leia sealt. uberi ja Taxifyga vähemalt leiad midagigi.

                                Ehk praegu lasti lihtsalt taksofirmadel endale pähe istuda ja siis kliendile ehk mulle asi palju keerulisemaks muuta. Tänks, kallid inimesed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X