320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Hetkel on traditsioonilistel taksodel mitmed eelised: spetsiaalsed ootealad, lubatud kasutada ühissõidukirada jne.
    Minu meelest võiks ka seda sektorit põhjalikumalt korrastada ja lõpuks olla innovaatiline, mitte sellest ainult rääkida.

    Esimene samm on nüüd lõpuks tehtud, rakendused seadustati aga aluseks võeti vana seadus.
    Ma olen rohkem pool klaasi täis, kui tühi inimene, selle pärast võtan seda sammu positiivsemalt, kui ehk teised.
    Muidugi sõltub klaasist ja mis märjuke seal sees

    Aastaid lokkab taksonduses korralagedus: ebapädevad juhid, kelmid, nõuetele mittevastavad autod jne.
    Tuleks üks korralik restart teha tervele sektorile, mis ilmselt ajaks nii mõnegi vihaseks.

    Aga Uber ja Taxify ongi taksoteenused, jutt sõidujagamisest on hülgemõla.
    ehk siis sinna ma tahtsingi jõuda et tegemist samamoodi taksoteenusega

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Klaas läks selgelt tühjemaks. Iga terve mõistusega inimene nägi, et kaks äppi lahendasid 99% taksonduse probleemidest. Isereguleeriv ja objektiivne süsteem. Kogu see taksonduse jama tuleks järk järgult prügikasti visata mitte liigutada äppe taksondusele lähemale.
    see kõik on tore kuni tekivad teatud liiki probleemid. nagu ma saan aru on nn. päris takso puhul klient õnnetusse sattudes kaitstud kindlustusega, Taxify-Uberi puhul see vist nii ei pidavat olema. ehk et kõik on tore kui pauk ära käib ja pretsedent loodud.
    teine teema on see, et taksodel on teadaolevalt tunduvalt kallim liikluskindlustus ja kasko. huvitav kuidas kindlustusseltsid Taxify-Uberi autosid käsitleb
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Lisaks juurde, et uberiga minul kogemus puudub. Küll aga on taxify täis tolguseks läinud. Nende tariifid on absurdselt odavad, mis vähendab nende vahendatavate juhtide teenust tuntavalt ja see ei ole niigi sita teenistuse juures väheoluline. Suur oli mu üllatus kui tuli Tartus kodust raudteejaama sõites tavalise 7-8 euri asemel arveks 5.50 hoopis. Mida juht napilt kommenteeris, et see on taxify määratud hind. viskasin juhile tavalise taksi ja leidsin, et proovin järgmine kord näiteks taxigod või midagi.

      Kommentaar


        Suht pisike probleem ja ma autode kohapealt suur spets pole. Pakun välja, et probleem on ka see, et kui su auto on ametlikult takso siis edasi müües peab see kuulutuses märgitud olema? Taxify/Uberi puhul mõni paneb päevad läbi taksot ja kes seda ronti pärast soovib?

        Samas muidugi jalamehena eelistasin uberit/taxifyd ja neid kuldseid fesari gruppe. Jummel tänatud, et nüüd endale ka rattad alla sain.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ront. Miks takso sõitmine rohkem autot ruunab kui niisama sõitmine? Kasutatud auto ostmine on ju igal juhul teatava riskiga.
          Nu ma muud ei tea, kuid see autole eriti head ei tee, kui see koha peal tiksub väga palju tunde.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            No ole vahel tartlane pealinnas. Ja kui siis on valik, et kas hakkad tuhnima taksot, mis sind ilma suurema tillikata kuhugi sõidutada suudab või võtad suvalise Sounds Like a Melodyt kuulava Arne, siis ega ei kibele küll esimese variandi järele. Ehk siis esimese maailma probleem võib kellelegi tunduda jabur ja pehmo, aga mingis punktis on sitaks fakin timm, kui saab muretult discirajalt naisele külla sõita vmt.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Ma ka kunagi elasin Tallinnas. No ei saanud öösel taksot. Sa pidid teadma kuhu ootama minna ja siis lootma. Helistada võisid sa palju tahtsid. Ja ma saan aru ka sellest taksojuhtide hirmust, aga mulle meeldis taxify.

              Muideks, tavakodaniku jaoks lahendas see piraattakso mure ära. Turisti jaoks mitte, sest sa ei saa panna neid äppe tõmbama. Uberit kunagi ei kasutanud, aga sama loogika on seal ka. Kõik ei tõmba äppe.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Eks see sõltu juba turistist. Kes on planeet, kes asunik. Tavaliselt saab mu telefon ennem reisu 2-3 n.ö lisa.
                Kui ma lähen võõrasse riiki, linna siis liiklemise puhul vaatan kohe, kas Uber on või mitte, või on mõni teine, kolmas jne alternatiiv...või, kuidas üldse liiklemine toimib jne. Ja see info on ilusasti ka Eesti kohta intrveebis kirjas. Juhtmevaba elu ‘n’ shit.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kõik turistid ei ela nutikalt. Lisaks nõuavad need äpid interneti!
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Keegi ei räägi ju taksode kaotamisest või uberi kaotamisest siin eestis. Hetkel on mõistik mõlemalt poolt natuke keskele kokku tulla, sest päris täielikus nutiunelmas me ei ela, kõigil pole nutti ja sulli, aga turg on ikka üks ja teenus ikkagi sama. Asja nimi võiks siis ollagi kompromiss mitte ühe poole diktaat.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Keegi ei räägi ju taksode kaotamisest või uberi kaotamisest siin eestis. Hetkel on mõistik mõlemalt poolt natuke keskele kokku tulla, sest päris täielikus nutiunelmas me ei ela, kõigil pole nutti ja sulli, aga turg on ikka üks ja teenus ikkagi sama. Asja nimi võiks siis ollagi kompromiss mitte ühe poole diktaat.
                      Jama. Sulli läheb just vähem "nutiunelma" peale. Tegemist on selgelt taksoettevõtjate diktaadiga. Palun selgita, mis nüüd praegu paremaks läks? Ja palun sisulist vastust, mitte "asi on nüüd reguleeritud". Mis läks paremaks? Mida tarbija võidab?
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Jama. Sulli läheb just vähem "nutiunelma" peale. Tegemist on selgelt taksoettevõtjate diktaadiga. Palun selgita, mis nüüd praegu paremaks läks? Ja palun sisulist vastust, mitte "asi on nüüd reguleeritud". Mis läks paremaks? Mida tarbija võidab?
                        lisaks tarbija võidule tuleb mõelda ka antud ettevõtlussektori tervele ja õiglasele konkurentsile. kui on kokkulepitud et teenus on tegelt sama, siis ei saa erinevad nõuded erinevatele osapooltele kehtida
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          lisaks tarbija võidule tuleb mõelda ka antud ettevõtlussektori tervele ja õiglasele konkurentsile. kui on kokkulepitud et teenus on tegelt sama, siis ei saa erinevad nõuded erinevatele osapooltele kehtida
                          Haha, lähme ja peksame kangastelgesid ja muid aparaate ka, mis ajaloos erinevaid ettevõtlussektoreid muutnud on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            lisaks tarbija võidule tuleb mõelda ka antud ettevõtlussektori tervele ja õiglasele konkurentsile. kui on kokkulepitud et teenus on tegelt sama, siis ei saa erinevad nõuded erinevatele osapooltele kehtida
                            Siiamaani ei ole taksofirmasid absoluutselt huvitanud mingi aus konkurents - ei ole huvitanud neid taksomaffia, ei koti neid ulmearveid esitavad piraattaksod jne, kõik olid vait, kõik oli hästi. Konkurents oli "terve ja õiglane"

                            Keegi ei keela voval, vitjal ja tõnul uberit sõitma hakata, kahjuks/õnneks 95% juhtide hinnang langeb vist päris kiirelt alla kriitilise piiri. Küsimus ei ole mingites erinevates nõuetes vms. Teatud seltskond hakkab vaikselt arusaama, et liigkasu võtmine on läbi saamas ja see ajab neid loomulikult närvi.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fc.
                              Uber on ajalooliselt võrreldav kangastelgedega?
                              Kerge liialdus ei ole ?
                              Areng on ta ikka. Nagu ka Jeti ütles, siis reguleerivad kliendid ikka tükk maad paremini taksoturgu.

                              Ja tuletaks taaskord meelde, et miks on taksodel karmimad piirangud. Probleem tekkis sellest, et aastaid vohas täielik anarhia, keegi ei teadnud, kes sõidab ja kõiki üritasid taksopeatustes petta libataksod. Lisaks sõitsid pidevalt taksot totaalsed kriminaalid ja muud vellod. Lisaks polnud ka taksode kvaliteet eriti heal tasemel. Siis hakati mingeid piiranguid sättima, aga üldiselt on autode kvaliteet ikka väga kõikuv ja roolis on ka ikka suvavellod. Aga kui tuli Taxify ja Uber, siis sai klient kohe teada anda, et mis täpsemalt juhtus ja miks see autojuht jobu on. Kui sa võtsid kuskilt suvalisest vabaka esiselt varem mingi odavtakso, siis sul polnud hiljem erilist võimalust neid kätte saada ja ka tagasisidet anda. Kui said eriliselt külma, siis maksid enda arve ära ja taksojuht läks järgmist ohvrit ootama. Kui Taxifys või Uberis sama tehakse, siis langeb juhi hinne väga kiirelt ja ta lendab valikust välja (eriti karm on selles osas Uber).

                              Mingeid jutte "a me peame linna tundma" või "a meil on lisakindlustus" võib muidugi rääkida vanaemale, sest taksojuhid ei jaga üldiselt vapsee matsu, kus nad on (v.a. kallimad taksofirmad) ja kui taksodel on lisakindlustus ja kõik väga lahe, siis miks nad endiselt nelja tuule poole tõmbavad, kui muposid näevad?

                              Suur vahe on ka selles, et uberijuht ei saa sul minna sadama ette ja hakata taksot teeseldes lolle turiste hankima. Ehk kliendile pole sisuliselt ühtegi argumenti, miks peaks just takso valima. V.a. harjumus.

                              Kui juhtide jaoks on nii raske taksot sõita ja uberijuhid kasutavad ära ebaausat konkurentsi, siis miks ei lähe taksojuhid ise uberit sõitma? aa, jaa, ei saa kord nädalas loota purjus soomlase peale, kellele übertuur teha ja raha kottida, sest uber annab üsna täpse tee ette.

                              Kellele see kõik kahjulik on? Taksofirmadele endile. Sest selleks, et taksojuht saaks mingi kaubamärgi all sõita, maksab ta nö. märgi eest, siis veel kiisuteenuse eest jne. Ehk taksofirmade kaotus on arusaadav. Miks siis taksojuhid sealt ära ei tule ja märgist ja plafoonist ei loobu? Lähme jälle "reede öösel hollika ees"-argumendi juurde.

                              Ja taksonduse jutt kättesaamata maksudest, siis see ajab eriti naeru peale. Ilmselt nõuaks taksojuhid endiselt kaarditerminalide keelustamist, kuna see ohutas ju ka nedne ettevõtlussektorit ja maksueripära, et teeniti alati miinimumpalka ja ei sentigi rohkem. Usume me seda kõik, eks?

                              Kommentaar


                                Tubli. Lisaks võiks Taxify/Uberi miinused ka välja tuua
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X