320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kuidas ma uberis ise juhti valin?
    Ma tean autode järgi kas on normaalne juht või ei päris palju. Kui keegi oli debiilik somehow, saab vajadusel tärne alla või lihtsalt isiklik blacklist.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ma tean autode järgi kas on normaalne juht või ei päris palju. Kui keegi oli debiilik somehow, saab vajadusel tärne alla või lihtsalt isiklik blacklist.
      enne pead ju ära tellima. Valida sa juhti ju uberis ei saa. blacklisti teemat ei teadnud jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        enne pead ju ära tellima. Valida sa juhti ju uberis ei saa. blacklisti teemat ei teadnud jah.
        Taxifys sa näed auto marki ja aastat ju, enne kui tellid. Logode ja automarkide järgi jäävad ruttu meelde mehed.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Minu ainus negatiivne kogemus oli see, kui ma kodust, Vaikuse pargi juurest sõitsin TV3-e, siis andis juhi autogiid ette tee läbi Lasnaka kanali, mitte läbi Järvevana. Autod on olnud okeikad ja pärast seda olen ise öelnud, et teil paneb see kuradi gps paska. Siis on kõik okeika olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Minu ainus negatiivne kogemus oli see, kui ma kodust, Vaikuse pargi juurest sõitsin TV3-e, siis andis juhi autogiid ette tee läbi Lasnaka kanali, mitte läbi Järvevana. Autod on olnud okeikad ja pärast seda olen ise öelnud, et teil paneb see kuradi gps paska. Siis on kõik okeika olnud.
            Ma lükkan ise sihtkoha sisse neile äpis ja näen GPSi ekraanilt kui on vaja ümber suunata neid.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ma lükkan ise sihtkoha sisse neile äpis ja näen GPSi ekraanilt kui on vaja ümber suunata neid.
              Ma panin ka sihtkoha, aga sealt kipub mingil põhjusel ikka kanalisse suunama. Eks siis aitab ikka Eesti inimeste õudusunenägu - suhtlemine.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Taxifys sa näed auto marki ja aastat ju, enne kui tellid. Logode ja automarkide järgi jäävad ruttu meelde mehed.
                Uberist rääkisin ju

                Kommentaar


                  Mulle rääkis viimati taxify juht kuidas talle 84. aastal klistiiri tehti. Väga ei kipu enam taxifiy teenust kasutama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma panin ka sihtkoha, aga sealt kipub mingil põhjusel ikka kanalisse suunama. Eks siis aitab ikka Eesti inimeste õudusunenägu - suhtlemine.
                    Jama on selles, et uberi juhtidel on üldjuhul uberi app seotud Waze'ga ja see tahab minna kõige kiiremat teedpidi. Näiteks näeb, et Järvevanal on ummik, siis Waze otsib kiirema marsruudi ja suunab sind siis läbi kanali. Ehk wazel on aeg>km (muidugi saab seda seadete alt muuta).

                    Kommentaar


                      Soomes peaks olema enam-vähem nii, et erinevates ankeetides on kokku a la tuhat kohta, kus libastuda (paned või siis ei pane linnukest õigesse kasti) ning kotid taha saada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kuidas need "sõidujagajad" üldse kohtusse jõudsid?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Kuidas need "sõidujagajad" üldse kohtusse jõudsid?
                          Politsei on mitmeid illegaalseid taksosid kinni pidanud ja eks sealt liikus asi edasi. See et miks politsei tegeleb sõiduteenust pakkuvate juhtide tagaotsimise ja jälitamisega on muidugi eraldi teema - võiks ju ressursse paremini kasutada. Samas, arvestades et Soomes on ametiühingutel meeletu sõnaõigus ning et "transa meeste" liidud suudavad kokku hoides kogu Soome seisma panna, siis ei ole põhjust ilmselt vaja kaugelt otsida.

                          Kommentaar


                            Sõitsin eile Solarise juurest koju. Kaks kilomeetrit. Arve 2,50. Elagu uber!

                            Kommentaar


                              uber on elukõva, hinnad nii madalad kui veel saab olla. autod on puhtad ja kvaliteetsed, juhid väga normaalsed. tavalise taksoga sõidan ainult väga hädaolukorras.

                              Kommentaar


                                E-post Uberilt: "Kas oled sattunud olukorda, kus oled tellinud auto aga juht keeldub linnast välja sõitma? Uberiga pole see nüüdsest enam probleem, sest üle 12 km pikkustele reisidele kehtib nüüdsest paindlikum hinnastamine."

                                "Paindlikum hinnastamine" on siis tänapäeval see, kuidas nimetada "kõrgem hind".
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X