320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    uber on elukõva, hinnad nii madalad kui veel saab olla. autod on puhtad ja kvaliteetsed, juhid väga normaalsed. tavalise taksoga sõidan ainult väga hädaolukorras.
    Sama siin. Ainult vahest hommikuti pole Mustakal Uberit võtta, siis tuleb pettumusega Taxify poole pöörduda.

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    E-post Uberilt: "Kas oled sattunud olukorda, kus oled tellinud auto aga juht keeldub linnast välja sõitma? Uberiga pole see nüüdsest enam probleem, sest üle 12 km pikkustele reisidele kehtib nüüdsest paindlikum hinnastamine."

    "Paindlikum hinnastamine" on siis tänapäeval see, kuidas nimetada "kõrgem hind".
    No linnast välja sõitmine võib tavaliste taksodega ka kallim olla.
    Plus ma ei ole sugugi nii kindel, kas siin paindlikum hinnastamine seda reaalselt tähendab. On kellelgi kogemust?

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Sama siin. Ainult vahest hommikuti pole Mustakal Uberit võtta, siis tuleb pettumusega Taxify poole pöörduda.



      No linnast välja sõitmine võib tavaliste taksodega ka kallim olla.
      Plus ma ei ole sugugi nii kindel, kas siin paindlikum hinnastamine seda reaalselt tähendab. On kellelgi kogemust?
      Ega ma ei kurdagi, lihtsalt sõnakasutus on huvitav. Jah, see tähendab kallim.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sõitsin eile Solarise juurest koju. Kaks kilomeetrit. Arve 2,50. Elagu uber!
        Ma sôitsin pool aastat tagasi taksoga Kristiine kodust Mustakale ja Rããgu juures (ehk 300 meetriga) oli juba tãis tiksunud 4 eurot. Elagu Tulika!
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Tänasest ülipositiivne kogemus Uberiga...

          Hommikul tööle kiirustades suutsin telefoni jätta auto tahaistmele. Avastasin üsna kohe pärast kontorisse jõudmist. Telefon kurivaim oli hääletu peal ka seega kui enda numbrile helistasin siis see ainult vibreeris seal autos ju...

          Läksin kiiresti arvuti juurde, mailboxis oli sõidu kviitung, sai minna sõidu lehele, facebookiga sisse logida ja klikkida nuppu "I lost an item" vms. Siis küsis ainult telefoninumbrit, panin töönumbri sisse, sekundikümnendiku pärast helises telefon, mis mõne hetkega ühendas juhiga ja juht ütles et oli mu telefoni juba leidnud. Ca tund hiljem sattus tagasi kesklinna ja tõi mulle telefoni ära.

          Millegipärast arvan, et sama hinnaklassi taksos oleks see telefon kohe realiseerimisele läinud (telefon alla kuu aja vana ka)...

          Kommentaar


            Uberiga Pääsküla pärapõrgust lennujaama ja päevad hiljem tagasi ainult 7-8 eurot kord. Lisaks muidugi ülinobe teenindus. Tagasi toonud juht küll eesti keelt ei hablanud pea üldse.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Tänasest ülipositiivne kogemus Uberiga...

              Hommikul tööle kiirustades suutsin telefoni jätta auto tahaistmele. Avastasin üsna kohe pärast kontorisse jõudmist. Telefon kurivaim oli hääletu peal ka seega kui enda numbrile helistasin siis see ainult vibreeris seal autos ju...

              Läksin kiiresti arvuti juurde, mailboxis oli sõidu kviitung, sai minna sõidu lehele, facebookiga sisse logida ja klikkida nuppu "I lost an item" vms. Siis küsis ainult telefoninumbrit, panin töönumbri sisse, sekundikümnendiku pärast helises telefon, mis mõne hetkega ühendas juhiga ja juht ütles et oli mu telefoni juba leidnud. Ca tund hiljem sattus tagasi kesklinna ja tõi mulle telefoni ära.

              Millegipärast arvan, et sama hinnaklassi taksos oleks see telefon kohe realiseerimisele läinud (telefon alla kuu aja vana ka)...
              Mul on sama asi juhtunud, et telefoni autosse unustanud. Toimisin sama moodi ja kohe sain tagasi.
              tegelt sel aastal 3x unustanud telefoni takso tagaistmele ja hästi ikka vedanud, 2 oli uberiga ja kolmas takso aga kuna eesti on väike siis juhuslikult selle takso taksojuht oli mu tuttav ja sain kiirelt tagasi..
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Püha müristus mehed, mida te teete oma telefoniga siis seal taksos?

                Panete käest ära kõrvalistmele mitte tasku, kui ei näpi?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Mul üks säherdune trendikas jope ning selle taskutest kukub pidevalt maailm välja. Tavalisele taksistile pidin viieka maksma, et telefon kätte saada...mingi sõit bla-bla.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Öelge kohe et olite täis
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Püha müristus mehed, mida te teete oma telefoniga siis seal taksos?

                      Panete käest ära kõrvalistmele mitte tasku, kui ei näpi?
                      Tead, viisakate viigipükste tasku ei taha isegi-mitte-nii-labidas Huawei P9 oma 5,3 vms tolliga mahtuda. Ja mantli taskud ei tundu väga kindlust sisendavad (kogu aeg tunne, et võib välja kukkuda sealt). Niiet sellel hetkel panin tõepoolest istmele enda kõrval. Tavaliselt vaatan alati autost väljudes üle, et ega midagi maha jäänud, aga seekord pidas juht veidi halvas kohas kinni, et polnud väga aega ringi vahtida.

                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Öelge kohe et olite täis
                      Jah, kes siis reede hommikul kaine peaga tööle läheb, eksole ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Tead, viisakate viigipükste tasku ei taha isegi-mitte-nii-labidas Huawei P9 oma 5,3 vms tolliga mahtuda. Ja mantli taskud ei tundu väga kindlust sisendavad (kogu aeg tunne, et võib välja kukkuda sealt). Niiet sellel hetkel panin tõepoolest istmele enda kõrval. Tavaliselt vaatan alati autost väljudes üle, et ega midagi maha jäänud, aga seekord pidas juht veidi halvas kohas kinni, et polnud väga aega ringi vahtida.
                        Mhm, püksitaskus ei hoia muidugi. Pintsaku/mantli rinnatasku?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Mhm, püksitaskus ei hoia muidugi. Pintsaku/mantli rinnatasku?
                          No kuni sügiseni oligi lihtne jah - pintsaku rinnatask. Mantli oma pole nii mugavalt ligipääsetav. Aga eks ilmselt tuleb ikkagi seda kasutama hakata, kui ükskord juba telefon maha jätta, siis on see paras wake-up, et rohkem ei juhtuks...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            No kuni sügiseni oligi lihtne jah - pintsaku rinnatask. Mantli oma pole nii mugavalt ligipääsetav. Aga eks ilmselt tuleb ikkagi seda kasutama hakata, kui ükskord juba telefon maha jätta, siis on see paras wake-up, et rohkem ei juhtuks...
                            Nojah, ma eelmise telefoni istusin puruks ntx

                            Joogise peaga telefon laks tahatasku ja siis raks taksosse ja siis oli Sony Z3 tagaklaas üleni ämblik ja eest nurgad lahti ekraanil. Töötas küll. Aga wake up call oli ka, enam pole kunagi tahatasku pannud telefoni
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Kuna tulekul on taksojuhtide jaoks aasta kiireim öö, siis otsustas Taxiego tuima molliga kinni maksta Eesti Taksoettevõtete Liidu juhatuse liikme ja avaldada tema nime alt mingisuguse ilmselge kemüüse.

                              Ainult aru ma ei saa, miks peaks üks respektaabel leht sellise selge sisuturunduse üles panema?
                              Ja teine asi on see, et see misiganesliit just väga tõsiseltvõetavust selliste kirjutistega küll juurde ei saa...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Kuna tulekul on taksojuhtide jaoks aasta kiireim öö, siis otsustas Taxiego tuima molliga kinni maksta Eesti Taksoettevõtete Liidu juhatuse liikme ja avaldada tema nime alt mingisuguse ilmselge kemüüse.

                                Ainult aru ma ei saa, miks peaks üks respektaabel leht sellise selge sisuturunduse üles panema?
                                Ja teine asi on see, et see misiganesliit just väga tõsiseltvõetavust selliste kirjutistega küll juurde ei saa...
                                Wow, see on tõesti piinlik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X