320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sama kiisu pakub minu teada teenust mitmetele erinevatele firmadele. Ehk see on lihtsalt teenus, mida taksofirmad sisse ostavad.
    Kusjuures ei, ta on ikka konkreetselt ühe taksofirma kiisu.

    Aga ma usun, et kasutatakse mõlemaid variante...

    Kommentaar


      #92
      Tasub lugeda, mis uberis just taksonduse seisukohast on revolutsioonilist
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        http://tehnika.postimees.ee/3661153/...alerii/5279457
        Auto 2009 või uuem, bitch, please!
        Ma päris kõiki ei suuda välja lugeda, aga nad pooldavad pigem seda, et neilt rohkem raha ära võetakse?!? (kallim kindlustus, litsents jne). Postimehe pealkiri on ka awesome: "Taksod avaldavad Toompealt meelt". Iseenesest tabas postimees püanti. Ilmselt erimärgistusega taksode hulk tõesti kaob. Taksoteenust pakkuvate autojuhtide arv kindlasti mitte.

        Ma tean vähemalt ühte ettevõtet, kes ei paku paberil taksoteenust, vaid hoopis juhiga autorenti. Praktikas on aga tegu ikka taksoga, lihtsalt ei ole vaja juhil koolitust, litsentsi jne. Ehk siis antud valdkond tahab reguleerimist üht või teistpidi.

        Kommentaar


          #94
          A öelge mingid ligikaudsed hinnad, palju see uberisõit siin Eestis maksab ka võrdluseks taksoga.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            A öelge mingid ligikaudsed hinnad, palju see uberisõit siin Eestis maksab ka võrdluseks taksoga.
            Täna nt
            base fare 1,90
            6,16 km 2,15
            13,37 minutes 2,01

            total 6,06

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              A öelge mingid ligikaudsed hinnad, palju see uberisõit siin Eestis maksab ka võrdluseks taksoga.
              Uberi hinnad:
              Sõidualustus 1,9€
              Distantsi tasu 0,35€/km
              Ajatariif 0,15€/minut

              Minu lemmik võrdlus on näiteks Q-taksoga, kes pakub hindu
              Sõidualustus 2€
              Distantsi tasu 0,4€/km
              Ajatariif 0,133€/tund (NB! jookseb ainult juhul kui auto liikumiskiirus on alla 17 km/h!)

              Sõit kesklinnast TTÜ juurde tuleb hind kokku:
              6,7-7,5 € Uberiga
              5,2-5,7€ Q-taksoga

              Kui võimalust on, kasutan viiamast. Neil on viisakad autod, enam vähem juhid ja parimad efektiivsed tariifid.

              * Disclaimer - ei tööta ise (ega ükski mu lähikondlane) ühegi firma ega vahendaja heaks, ei oma üheski firmas omalust. Postitus ja illustreerivad numbrid ainult informatiivsetel eesmärkidel.

              Kommentaar


                #97
                uberi kiituseks võib seda ka öelda, et peeruhaisumeeter on küllaltki madalal.

                Kommentaar


                  #98
                  Õuõu, Taxify juht on endine Noorkuu ja 6Packi laulja Henrik Raave???

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ok et siis äpp peaks lahendama probleemi. samas tavataksod ju on äpis. minu küsimus on endiselt- mille poolest erineb uber-taxify teenus oma olemuselt tavataksost? äpid on mõlemil.
                    Selle vastus on, et ei erinegi sisuliselt. Vorm erineb ja see on see, mis murrab. Noh, umbes nagu esimene iPhone vs kõik teised. Telefon oli ikka telefon, kuid murdis terve tööstusharu. Uber tegi sisuliselt sama, et mis kuragi helistamine mingile kiisule, vajutage nuppu ja tuleb.

                    Muidugi, sisult pole vahet. Samas ei suudeta seda vormi kuidagi minema ka enam peksta, seega nuputatakse lahendusi.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      justiitsministeeriumis õnneks tundub on külma peaga inimesed- http://tehnika.postimees.ee/3659723/...-pohiseadusega

                      Ehk põhiteema on ju alusetu konkurentsieelis
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Õuõu, Taxify juht on endine Noorkuu ja 6Packi laulja Henrik Raave???
                        nii on. kusjuures tüüp reklaamis oma fb kontol mingid kuud tagasi kui ta seal tööle hakkas, et kuna ta hakkab igapäevaselt hommikuti kusagilt Laagri kandist kesklinnas tööl käima, siis saab temaga sõitu jagada. umbes nagu wisemile. reaalsuses kujunes sõidujagamine muidugi tavaliseks taksoteenuseks.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          nii on. kusjuures tüüp reklaamis oma fb kontol mingid kuud tagasi kui ta seal tööle hakkas, et kuna ta hakkab igapäevaselt hommikuti kusagilt Laagri kandist kesklinnas tööl käima, siis saab temaga sõitu jagada. umbes nagu wisemile. reaalsuses kujunes sõidujagamine muidugi tavaliseks taksoteenuseks.
                          See kõlab umbes sama hästi, et Eesti Telefon oleks hakanud skaibiga võitlema, kuna "meil on rohkem piiranguid ja kohuseid seatud"!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See kõlab umbes sama hästi, et Eesti Telefon oleks hakanud skaibiga võitlema, kuna "meil on rohkem piiranguid ja kohuseid seatud"!
                            See võib kõlada ükskõik kuidas, kuid kahjuks pole see oluline või ka asjakohane.

                            Ma ise tellin ka Uberit, kuid ma tean, et see on takso, millel pole sisuliselt mingit vastutust. Kui midagi juhtub, siis olen omapäi. Tänane Uberi juht oli suht vilets, oleks pidanud 4 asemel 3 panema.

                            Aga mina saan aru, et sõidan sisuliselt piraadikat. Paljud kahjuks ei saa. See on probleem. Samas ma ei näe ka, kuidas seda tagasi purki panna. Ehk siis tööstusharurevolutsioon, mida hakkavad mingil hetkel määrama kohtuotsused, kui midagi juhtub.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              See võib kõlada ükskõik kuidas, kuid kahjuks pole see oluline või ka asjakohane.

                              Ma ise tellin ka Uberit, kuid ma tean, et see on takso, millel pole sisuliselt mingit vastutust. Kui midagi juhtub, siis olen omapäi. Tänane Uberi juht oli suht vilets, oleks pidanud 4 asemel 3 panema.

                              Aga mina saan aru, et sõidan sisuliselt piraadikat. Paljud kahjuks ei saa. See on probleem. Samas ma ei näe ka, kuidas seda tagasi purki panna. Ehk siis tööstusharurevolutsioon, mida hakkavad mingil hetkel määrama kohtuotsused, kui midagi juhtub.
                              Jah, ta ongi asi, mida on võimatu purki panna. Samas inimesed kasutavad seda ja järelikult on see taksondusest jätkusuutlikum. Seega peaks keskenduma sellest lähtuvalt asjadest, mitte võtma aluseks taksonduse praegused reeglid ja hakkama siis überit regullima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jah, ta ongi asi, mida on võimatu purki panna. Samas inimesed kasutavad seda ja järelikult on see taksondusest jätkusuutlikum. Seega peaks keskenduma sellest lähtuvalt asjadest, mitte võtma aluseks taksonduse praegused reeglid ja hakkama siis überit regullima.
                                kui uberile esitatakse samad nõuded nagu takso liikluskindlustus, takso litsents jne, mis taksole kehtivad, siis vaevalt need hinnad uberil enam sellised on. ehk konkurents on ok, aga konkurents peab olema võrdväärne. ja nagu näha on siis asjaga ollakse valmis kohtusse minema.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X