320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portugal - Eesti 08.06.2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Maardu inimesena võin öelda, et viimasel ajal siin näinud poisikesi ringi jooksmas mingi Maardu meeskonna särgiga, ehk siin ka mingi trenn vms eksisteerib. Kuigi nö tavalisele elanikule seda küll kuskil näha pole.
    Levadia enam Maardus siis enam üldse ei tegutse?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Levadia enam Maardus siis enam üldse ei tegutse?
      Olles kohaliku vuti pealt täielik võhik - pole absoluutselt õrna aimugi.

      Kommentaar


        Maardus on ju Starbunker (või Linnameeskond, kuidas soovite). Pole küll asjadega kursis, kuid arvan, et Levadia "tegutseb" ainult Tallinnas
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Laagrid on selleks, et tekitada lastes huvi ja armastus jalgpalli vastu. Et pakkuda lastele suveks tegevust. Selle nädalaga arenevad nad üsna vähe, aga näiteks minu põnn käib juba terve aasta trennis, mis algas ühest laagrist, mille abil klubi endale veits pappi juurde teenis. Kõik Eesti jalgpalli hüvanguks.

          Jormmal on aga selles suhtes õigus, et rohkem oleks vaja panustada rohujuurejalgpalli, mitte UEFA superkarikasse. Kurat, ma sain oma ettevõttele trenniaja neljapäeva õhtul kella 21-ks. Ja see oli ainus vaba aeg linna kõikide staadionite peale! Peale laupäevaste ja pühapäevaste aegade muidugi. Ja mul on kurb vaadata, kuidas sellel rohelise vaibaga lainelisel betoonil tehakse Messidest Owen Hargreavesid ja Daniel Aggerid.
          Ma ei vastusta laagreid kui selliseid, Stok. Loomulikult on need tarvilised, ent pisut liig sageli varjutab põhipõhjus, miks neid korraldatakse, selle kõige tähtsama - selle, mis sa just ise sõnastasid.

          Rohujuure osas olen nõus, ent ärgem segagem pöidlaid ja neid teisi asju. Staadioni lõpuniehitamise raha tuleb ju mitte EJL eelarvest, vaid riigilt. Jääb vaid üle küsida, miks riik on niivõrd pika hambaga valmis panustama rohujuuretasandisse. Selge on, et liidu võimalused on piiratud, kuigi proportsionaalselt alaliitude lõikes võrrelduna panustab EJL selgelt kõige rohkem taristusse. See on vana ja kulunud vaidlus, seda muidugi ka.

          Kommentaar


            Tundub, et Pehrsson tegi vaid ühe vea ja see põhjustas suure kaose. Tulnuks vaid Liivakut mängitada ja siis oleks isegi 0:7 kaotus positiivse alatooniga olnud.

            Ja Jormma oleks uutele väljakutsetele pühendunud.

            Kommentaar


              Mis seal ikka selle Jormma kallal norida, vähemasti on mees hingega asja juures ja lõppkokkuvõttes on meil ju kõigil eesmärk sama!

              Lisaks, tore on, kui foorumis vähegi elavamalt koondise asju arutatakse.

              Kommentaar


                Vastik oli vaadata seda 7-0 mängu. Ma ise rivistaks koondise 4-2-3-1 selliselt:

                Vaikla
                Pikk-Mets-Klavan-Ojamaa
                Mutso-Kokla
                Gussev-Sappinen-Liivak
                Käit

                Ainukene vanakene olekski Klavan, kuna tema on ainukene mees, kellel on klassi. Sappineni asemel võiks ka Vassiljev olla tegelikult. Aga pole mõtet panna mängu mingisuguseid Euroopa keskmikute jalgpalliriikide esiliigade mehi, kui me saame niikuinii 0 punkti mängust. Pigem anda noortele ja lootustandvatele meestele enesekindlust ja suure mängu kogemust.


                Täitsa nõus. Selliste tulemuste valguses võiks siis juba tõesti potentsiaalikamatele noortele võimaluse anda. Tooks võib-olla vanad peerud kah mugavustsoonist välja.

                Kommentaar


                  Liigume õiges suunas juba 25 aastat!
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar

                  Working...
                  X